Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

QUOTE(Jurgel @ 2015 02 08, 02:03)
Na o kaip Pojavis? Mano akimi ten daugiau niekas kitas, kaip charizma ir nezaide, kad jis i finala praejo

Pojavio daina man patiko, jis pats toks "saviakas" atrodo, nieko blogo negaliu pasakyti. Apie charizmą nežinau, ką pasakyt biggrin.gif Šitas žodis per dažnai vartojamas. Manau, kad tikra charizma nepalieka abejingų. Nepainiočiau jos su paprastu žavesiu.
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 08, 02:08)
nu tai kabint gali nebūtinai linksma. Geras pavyzdys Olandų pernykštė daina, ne linksma, o kaip kabino žmones - kiek balsų surinko... O lygint Lenos Satellite su Time... schmoll.gif
-------------
tai be abejo, daina daug lemia, juk dainos konkursas drinks_cheers.gif

Na, aš tikrai nelyginau Satellite su This Time. Tik pasakiau, kad Satellite jau pirmavo, dar kai žmonės Lenos ant scenos nematė, o ir ant scenos ji jokių stebuklų nepadarė (įraše daug geriau ta daina skambėjo), todėl dėl balso ir charizmos mažiausiai jaudinčiausi.

O olandų daina man labai patiko. Balsavau už ją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 08 vasario 2015 - 02:18
QUOTE(Jurgel @ 2015 02 08, 02:03)
Na o kaip Pojavis? Mano akimi ten daugiau niekas kitas, kaip charizma ir nezaide, kad jis i finala praejo

Aš tai atsimenu jo dainą apie batus biggrin.gif
...Because of my shoes I am wearing today, one is called Love, the other is Pain...
Ai ir dar antakius žiauriai įdomiai jis kilnojo biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 02:12)
Pojavio daina man patiko, jis pats toks "saviakas" atrodo, nieko blogo negaliu pasakyti. Apie charizmą nežinau, ką pasakyt biggrin.gif biggrin.gif  Šitas žodis per dažnai vartojamas. Manau, kad tikra charizma nepalieka abejingų. Nepainiočiau jos su paprastu žavesiu.
Papildyta:

Na, aš tikrai nelyginau Satellite su This Time. Tik pasakiau, kad Satellite jau pirmavo, dar kai žmonės Lenos ant scenos nematė.

O Olandų man labai patiko. Balsavau už ją.

Gali buti, kad painiojam su zavesiu. Bet va visiskai neispudingo balso vyriokas, eme ir pateko i finala biggrin.gif
Na Vaidas, atmetant asmenine antipatija turi irgi zavesio, bet Monika... Na visiskai, jokio. Kaip kazkuri rase: pilka, kaip cementas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgel: 08 vasario 2015 - 02:20
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 08, 02:08)
aš tai ir tos charizmos nemačiau jame  blush2.gif  biggrin.gif o jis praėjo į finalą, ar gi??? unsure.gif
O aš mačiau flirt.gif Į finalą pateko ir manau, kad normaliai ten viskas ax.gif
Lietuvos atstovas, Andrius Pojavis, Eurovizijos 2013 finale užėmė 22-ą vietą iš 26 dalyvių.
Dainininkas finaliniame balsavime surinko 17 taškų, kuriuos jam paskyrė šios šalys:
6 — Italija
5 — Baltarusija
3 — Azerbaidžanas
1 — Gruzija
1- Airija
1- Ukraina.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 08, 02:47)
Nežinau, kaip kitaip įkelti  g.gif  blush2.gif  blush2.gif

user posted image


blink.gif eikit sau, kokia pasipūtusi, kaip ragelius užaugino komisijos pagyros, ir kuo toliau, tuo blogiau darosi jos besiklausant. Niekada ir nesiklausyčiau, jei ne tas konkursas. O čia dar pasirodė, kad kritikos iš klausytojų net nepriima. Tik iš Čivilytės. Nors ši, šaunuolė, irgi vakar tiesiai tarė, kad Monikos nesiųstų į EV.
Papildyta:
QUOTE(fukse @ 2015 02 08, 03:15)
Aš tai atsimenu jo dainą apie batus  biggrin.gif
...Because of my shoes I am wearing today, one is called Love, the other is Pain...
Ai ir dar antakius žiauriai įdomiai jis kilnojo  biggrin.gif

user posted image


wub.gif kaip jis man patiko
Atsakyti
Mano vyras visą rytą niūniuoja Jurgio No more tears smile.gif Vaikšto po namus ir negali atsigėrėti daina, sako seniai tokią gerą begirdėjęs. Labai gaila, kad iškrito Jurgis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ukmė: 08 vasario 2015 - 10:02
QUOTE(Ukmė @ 2015 02 08, 11:02)
Mano vyras visą rytą niūniuoja Jurgio No more tears smile.gif Vaikšto po namus ir negali atsigėrėti daina, sako seniai tokią gerą begirdėjęs. Labai gaila, kad iškrito Jurgis.


o man visai patiko Jurgio lietoji daina wub.gif .


apskritai sakyčiau, trejetukas turėtų būti toks:

Monika & Vaidas, Mia, Jurgis. Nežinau, kas geriau, kaip pasiseka suskambėti. Visi vienodai jau tinka būti išrinkti. Tik jokiu būdu ne po vieną Monika ir Vaidas. Tiedu kažkokie netikri, bet ta pakratuška duetu neblogai suskambėjo.
Atsakyti
Mano galva, absurdų absurdas, kad išmetė Edgarą, o paliko Moniką. Jau daugybę kartų buvo sakyta, bet pasikartosiu, jog ji eurovizijai per nyki. Apskritai per nyki scenai. Beje, pastebėjau, jog tokia nuomonė gaji ne tik sm'e, bet ir fb platybėse ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 08, 11:09)
o man visai patiko Jurgio lietoji daina  wub.gif .
apskritai sakyčiau, trejetukas turėtų būti toks:

Monika & Vaidas, Mia, Jurgis. Nežinau, kas geriau, kaip pasiseka suskambėti. Visi vienodai jau tinka būti išrinkti.  Tik jokiu būdu ne po vieną Monika ir Vaidas. Tiedu kažkokie netikri, bet ta pakratuška duetu neblogai suskambėjo.

Kažkodėl Eurovizijos scenoje Jurgio aš nematau, bet tai netrukdo man būti jo gerbėja smile.gif Tiesą sakant, aš tik šio konkurso dėka ir atradau Jurgį kaip puikų dainininką, nors žinojau apie jį ir anksčiau. Mielai apsilankyčiau jo koncerte. O va į Monikos koncertą neičiau, net jei man primokėtų. Gaila laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ukmė: 08 vasario 2015 - 10:23
dabar klausau Monikos Dangerous. Klaiku, bejausmis spiegimas, kaip iki mėnulio jai iki Mijos. Komisija šlykšti, liaupsindama tai.
Atsakyti
Kuo arčiau finalas, tuo labiau neabejoju, jog jau viskas nuspręsta, kas važiuos į Euro. Kažkokie negražūs užkulisiniai reikalai ten vyksta, o ir komisija švelniai tariant labai šališka. Liūdna... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ukmė @ 2015 02 08, 11:23)
Kažkodėl Eurovizijos scenoje Jurgio aš nematau, bet tai netrukdo man būti jo gerbėja smile.gif Tiesą sakant, aš tik šio konkurso dėka ir atradau Jurgį kaip puikų dainininką, nors žinojau apie jį ir anksčiau. Mielai apsilankyčiau jo koncerte. O va į Monikos koncertą neičiau, net jei man primokėtų. Gaila laiko.


drinks_cheers.gif tas pats. Iš pradžių, kol jų buvo daugiau, šalia Tado, Militos Jurgis man liko šešėly. Bet dabar, kai greta robotukų Vaido su Monika, Jurgis atgaiva širdžiai. Aš tik turiu pretenzijų instrumentuotei, kartais taip norisi pasodrinti įdomesniais garsais viską.
Atsakyti