Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 08, 01:47)
Nežinau, kaip kitaip įkelti  g.gif  blush2.gif  blush2.gif

user posted image

blink.gif blink.gif blink.gif apšalau net... blink.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 08 vasario 2015 - 01:52
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 01:48)
Ji jau prieš konkursą buvo prognozuojama laimėtoja. Taip kad ne charizma viską nulėmė, o daina buvo užkabinanti.



Tą "užkabinanti" irgi kiekvienas savaip supranta. Man Lenos daina buvo pernelyg paprasta, kad ja žavėčiausi. O va Vilijos daina nuo pirmo paklausymo užkabino.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2015 02 08, 01:48)
Nu šitas eilėraštukas, tai... biggrin.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 01:48)
Ji jau prieš konkursą buvo prognozuojama laimėtoja. Taip kad ne charizma viską nulėmė, o daina buvo užkabinanti.

būtent daina buvo tikrai kabinanti, tik nesuprantu, ką tai bendro turi su Monikos ir Vaido dainomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 01:51)


Iškoliojo vienu postu auksčiau biggrin.gif Jeigu vištomis vadina ir t.t. Na dar nė iš vieno EV dalyvio kažkaip to negirdėjau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 08, 01:51)
... O va Vilijos daina nuo pirmo paklausymo užkabino.

Kaip mane per Auksinį balsą Karnavalas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 08 vasario 2015 - 01:53
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 08, 01:51)
Tą "užkabinanti" irgi kiekvienas savaip supranta. Man Lenos daina buvo pernelyg paprasta, kad ja žavėčiausi. O va Vilijos daina nuo pirmo paklausymo užkabino.

Na taip, užtai ir sakau, kad nereikia anksčiau laiko kitų nurašyti. Nes čia kai kurios įsivaizduoja, kad geriau už visus išmano, kas turi važiuoti, bet juk važiavo jau praėjusiais metais ir šnipštas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2015 02 08, 01:49)
Taip, autentiška, pati savo akimis mačiau



Jeigu laimėtų, pirmas kartas, kai tokios divos tikrai nepalaikysiu.
O tokią gerutę ant scenos vaidina, nekaltybės įsikūnijimas doh.gif doh.gif

Geriau jau tada lai laimi Mija arba Vaidas...
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 08, 01:52)
būtent daina buvo tikrai kabinanti, tik nesuprantu, ką tai bendro turi su Monikos ir Vaido dainomis  biggrin.gif

Ta, kad gal vienintelė linksma daina iš šiųmetinių (jei su ja važiuotų) smile.gif Atsibodo jau tos lyrinės.

O šiaip turėjau omeny, kad iš esmės daina nulemia sėkmę, o ne tobulas sudainavimas ar ten kažkokia mistinė charizma, kurią visi skirtingai mato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 08 vasario 2015 - 02:00
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 08, 01:55)
Jeigu laimėtų, pirmas kartas, kai tokios divos tikrai nepalaikysiu.
O tokią gerutę ant scenos vaidina, nekaltybės įsikūnijimas  doh.gif  doh.gif

Geriau jau tada lai laimi Mija arba Vaidas...

nu bet tikrai blink.gif ir dar "kai jūsų skonis eis su šių dienų muzika" lotuliukas.gif doh.gif atsirado gi... top zviazda šiandieniniame muzikiniame pasaulyje doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 01:58)
O šiaip turėjau omeny, kad iš esmės daina nulemia sėkmę, o ne tobulas sudainavimas ar ten kažkokia mistinė charizma, kurią visi skirtingai mato.

Na o kaip Pojavis? Mano akimi ten daugiau niekas kitas, kaip charizma ir nezaide, kad jis i finala praejo
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 08, 01:58)
Ta, kad gal vienintelė linksma daina iš šiųmetinių (jei su ja važiuotų) smile.gif Atsibodo jau tos lyrinės.
-------------
O šiaip turėjau omeny, kad iš esmės daina nulemia sėkmę, o ne tobulas sudainavimas ar ten kažkokia mistinė charizma, kurią visi skirtingai mato.

nu tai kabint gali nebūtinai linksma. Geras pavyzdys Olandų pernykštė daina, ne linksma, o kaip kabino žmones - kiek balsų surinko... O lygint Lenos Satellite su Time... schmoll.gif
-------------
tai be abejo, daina daug lemia, juk dainos konkursas drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgel @ 2015 02 08, 02:03)
Na o kaip Pojavis? Mano akimi ten daugiau niekas kitas, kaip charizma ir nezaide, kad jis i finala praejo

aš tai ir tos charizmos nemačiau jame blush2.gif biggrin.gif o jis praėjo į finalą, ar gi??? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 08 vasario 2015 - 02:07