Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

QUOTE(Pikų*Dama @ 2015 02 07, 16:16)
,am idomu, ka sivakar Linkyte dainuos?  g.gif
Buvau nuorodą įmetusi, pasikartosiu smile.gif
Atliktos dainos ir LT komisijos balsai
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 02 07, 16:36)
Buvau nuorodą įmetusi, pasikartosiu smile.gif
Atliktos dainos ir LT komisijos balsai

Aciu smile.gif jauciu ir is sitos lyrine padarius bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2015 02 07, 16:16)
man idomu, ka sivakar Linkyte dainuos? 

QUOTE(fukse @ 2015 02 03, 22:46)
Ką klausysime ir matysime šį šeštadieni 21 val. LRT eteryje user posted image

1. Mia - „Feel My Love“
2. Duetas Monika Linkytė ir Vaidas Baumila - "This Time"
3. Edgaras Lubys -  „Not Perfect“
4. Jurgis Brūzga - „The Right Way“
5. Mia - „Skęstu“
6. Monika Linkytė - „Dangerous“
7. Vaidas Baumila - „Take my Love“
8. Edgaras Lubys - „No More Tears“
9. Jurgis Brūzga - „Sounds Of Colors“
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 07, 16:22)
Švedijos pirmo pusfinalio dalyviai ir jų dainų ištraukos:

http://www.svt.se/me...festivalen-2015

O, dėkui už nuorodą 4u.gif
Man kolkas geriausia pirmoji mirksiukas.gif :
https://www.youtube....h?v=0nAMvuQvR6k
Atsakyti
Jeigu kas nori akies krašteliu į šio vakaro pasirodymus žvilgtelt smile.gif :

https://www.youtube....eature=youtu.be

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 07, 18:33)
Jeigu kas nori akies krašteliu į šio vakaro pasirodymus žvilgtelt  smile.gif :

https://www.youtube....eature=youtu.be

Zilnys šūdą mala biggrin.gif Jau Vilijos pernykštė tikrai įsiminė cool.gif Aš tik išgirdau iš išsižiojau kokia įsimenanti, o šiemet nesąmonės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 15:47)
Visa atranka yra totali nesamone, dabar dainu kritimas is viso kazkos pasityciojimas.
Netikiu, kad kazkas uz colors balsuoja. NETIKIU!!!

Visiškas durnių laivas doh.gif Manau, kad čia bus paskutinė tokio tipo atranka. Kur pažvelgsi, ten žmonės neigiamai atsiliepia.

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2015 02 07, 15:54)
O kodėl galvojat, kad nebalsuoja? Juk tos dainos užsienio autorių, galbūt vykdoma agitacija užsienyje?

Kažkuriame užsienio forume netgi buvau radus, kad klausinėja žmonės kada bus balsavimas už dainas. Žodžiu, mums dainą ir atlikėją išrinks užsieniečiai laugh.gif doh.gif


QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 07, 19:33)
Jeigu kas nori akies krašteliu į šio vakaro pasirodymus žvilgtelt  smile.gif :

https://www.youtube....eature=youtu.be

Kiek spėjau susidaryt vaizdą iš trumpų epizodų, tai visai nieko pasirodė smile.gif Man atrodo Linkytė su Vaidu visai neblogai žiūrėsis tame duete su "This time".

Nu bet koks fainas per tą intervą man Brūzga biggrin.gif Toks natūralus, mielas berniokas.


QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 20:05)
Zilnys šūdą mala biggrin.gif Jau Vilijos pernykštė tikrai įsiminė cool.gif Aš tik išgirdau iš išsižiojau kokia įsimenanti, o šiemet nesąmonės cool.gif

Aš tai jam pritariu šį sykį blush2.gif Man Vilijos nebuvo įsimintina, tik tiek, kad kitokia, išsiskirianti iš kitų tų metų atrankos dainų. Bet įsimintinos melodijos priedainyje tai juk nebuvo g.gif Tą dainą tikrai ne bet kas paniūniuotų net ir iš antro karto išgirdus. Pernai man įsimintiną priedainį/motyvą turėjo tik ta "Blowing out cobwebs", kuri labiausiai tiko vienai merginai su akinukais(užmiršau pavardę, Zasimauskaitė gal).
O šiais metais tai yra kelios tokios, kurių motyvai pakankamai įsimintini, bet iki dainų nugalėtojų vistiek joms toli.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 19:34)

Nu gal čia kaip kam smile.gif Pagal mano tipažą ir temperamentą, aš tą Attention iš karto įsiminiau ir niūniavau, o iš šiųmetinių, tai jos man tokios, nu biggrin.gif tik gerai išgėrus lotuliukas.gif jos man tokios graudžiai svetimos, net nežinau kaip pavadinti. Aš įsimenu tik kas kartą žiūrėdama, klausydama, bet kai pirmą kartą išklausiau, tai tik Factory hearts, nes kitokia ir truputį ta alaniška įsiminė, nes irgi tokia išsiškyrė. Kitų net iki galo neišklausiau.
Be to, kartais būna, kad myli kažkurias dainas, kurių net nemoi atkartoti praktiškai, nebent vos vos atniūniuoti dėl jų tam tikro sudėtingumo ar nežinomos kalbos.
Atsakyti
Wilma La per Edgaras Lubys

Labukas Lietuva! Šįvakar jei kas žiūrit Eurovizija, balsuokit už Edgarą! Pažadu po alaus bokalą visiems kas jį palaikys! Jis tikrai nusipelnė važiuoti atstovauti Lietuvai, yra ne tik atlikėjas bet ir kūrybingas, neįsivaizdinantis ir sh** nemalantis žmogus. Ačiū ir bučkis visiems
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2015 02 07, 13:33)
Sveikos, kaip irkasmet, jungiuosi prie jusu  bigsmile.gif
vyru dalybos jau vyksta, ar dar ne?  ax.gif  biggrin.gif

sveika prisijungus 4u.gif be abejo, vyksta, tik nelabai yra ką dalintis kol kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 20:39)
o iš šiųmetinių, tai jos man tokios, nu biggrin.gif tik gerai išgėrus lotuliukas.gif jos man tokios graudžiai svetimos, net nežinau kaip pavadinti.

nu jo, ir man panašiai laugh.gif Kažkaip iki šiol neapsisprendžiu už kurią sirgt.
Man iš karto tai tik "Not perfect" ir "This time" labiau įsiminė, kitų motyvai tik po daugiau pasiklausymų įstrigo. Va, "Factory" iš trečio karto užkabino.
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2015 02 05, 08:55)
Matyt jau balsavote. Galima balsuoti tik vieną kartą. Kai kelios dainos išskris ir bus paskelbtas naujas balsavimas vėl galėsit balsuoti. mirksiukas.gif

bet aš bandžiau prabalsuot iš darbinio kompo, kur žinau, kad tikrai nesu balsavus, ir vis tiek neleidžia g.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 14:47)
Visa atranka yra totali nesamone, dabar dainu kritimas is viso kazkos pasityciojimas.
Netikiu, kad kazkas uz colors balsuoja. NETIKIU!!!

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man irgi nesuvokiama doh.gif
Papildyta:
spendžiu dilemą dabar ar švedų atranką žiūrėt, ar LT doh.gif biggrin.gif
Atsakyti