Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 23:33)
Paliks. Kažkada aiškiai užsiminė interve... rolleyes.gif bet aš tai nematau, kas ją dar galėtų atlikt iš jų trijų rolleyes.gif 

kad gal nelabai kam reikalinga ji g.gif Vaidas su savo nori važiuot, o bobikės nepadainuos jos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 23:33)
___________________________
ech, kaip vėlai aš Jurgį pastebėjau... doh.gif  sad.gif

vistiek viena fanė dar ne Eurovizija smile.gif nelabai tai ką keistų, nebent balsuotumėt šimtais kaip milijonierius už Liepužę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 23:30)
Bet tai kad ir Jurgio nebėr doh.gif Man jis labiausiai patiko su ta daina. Dar Mija berods yra ją atlikus, tik nebepamenu ar kabino.

nu bet pati daina man fainiausia iš likusių.. rolleyes.gif kai neliko FH, o NP nenoriu kitų atlikimų schmoll.gif užteko kaip Vaidas išsidarkė... rolleyes.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 23:32)
Man tai geda uz LT, kad renka uzsienieciai.

nu čia tai išvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 23:33)
Paliks. Kažkada aiškiai užsiminė interve... rolleyes.gif bet aš tai nematau, kas ją dar galėtų atlikt iš jų trijų rolleyes.gif 

Va ir galvoju, ar nenugales emocijos...
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 23:34)
kad gal nelabai kam reikalinga ji  g.gif Vaidas su savo nori važiuot, o bobikės nepadainuos jos  cool.gif

Jei bus isrinkta, tai ir tures dainuoti, niekas ju neklaus.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:36)
vistiek viena fanė dar ne Eurovizija smile.gif nelabai tai ką keistų, nebent balsuotumėt šimtais kaip milijonierius už Liepužę mirksiukas.gif

nu irgi tiesa biggrin.gif ale, ir šimtų jau čia neužtenka - stafkės mažumėlę pakilo laugh.gif
Papildyta:
žodžiu, važiuos Linkytė su kokia sound of colours biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Reik dabar specialiai kokią baisią dainą išrinkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 23:36)
Va ir galvoju, ar nenugales emocijos...

Jei bus isrinkta, tai ir tures dainuoti, niekas ju neklaus.

Pagal taisykles turi palikti, nu nebet ten sutartyje kažkas labai jau mandrai būtų surašyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 23:36)
Va ir galvoju, ar nenugales emocijos...


kita vertus... jei laimėtų Mia, ir būtų nubalsuota šita daina... tai dar Edgarą galėtų prigriebt su savim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2015 02 07, 23:39)
Pagal taisykles turi palikti, nu nebet ten sutartyje kažkas labai jau mandrai būtų surašyta  biggrin.gif

Siais metais taisykles kitokios, jau kalbejom apie tai.
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2015 02 07, 23:39)
Reik dabar specialiai kokią baisią dainą išrinkt biggrin.gif

Tai, kad jau nebeleidžia kaip anksčiau kas savaitę balsuoti ax.gif
Atsakyti
Bet slyyyyyyyyykstu, visas internetas raudonas, kiek visi nepatenkinti rezultatais. Kokie cia pimpiai dedasi su ta atranka? blink.gif doh.gif Absoliuti dauguma prie Monce, o ji matai tik prasidejus balsavimui kruba balsu turejo. NA stebuklai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 07 vasario 2015 - 23:41
QUOTE(fukse @ 2015 02 07, 23:39)
Pagal taisykles turi palikti, nu nebet ten sutartyje kažkas labai jau mandrai būtų surašyta  biggrin.gif

tai kad ne... pagal taisykles gali gi rinktis, ar palikt dainą, ar išsinešt su savim unsure.gif
Atsakyti