Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

QUOTE(fukse @ 2015 02 07, 23:21)
ale, kad ir Not perfect irgi balansuoja ant ribos  cool.gif

o dabar jau nesvarbu.. nebėr jos kam atlikt... rolleyes.gif balsuosiu turbūt už tą dainą dabar kur Jurgis šiandien dainavo... ai tiesa, man gi nebeleidžia balsuot doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 23:22)
Bet tai kaip su rezultatai gavosi?
Gi ir pagal ziurovus, ir pagal komisija EL buvo trecias unsure.gif

kad nebuvo.. vos Vaidukas nusidainavo antroj dainoj taigi kaip švystelėjo komisija jį aukštyn doh.gif
Atsakyti
Tai dabar klausimas, ar vaidas nebutu paskutinis pagal ziurovus???? blink.gif blink.gif blink.gif Ne klaida??? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 23:27)
o dabar jau nesvarbu.. nebėr jos kam atlikt...

Idomu, ar paliks Edgaras savo daina. manau, paliks

Komentas is FB
O man būtų įdomu patyrinėti ryšius vienų su kitais : kas kieno prodiuseris, kas kieno vokalo mokytojas, komisijos ryšiai su prodiuseriais ir t.t. Ir kam išvis reikėjo rengt šitą cirką, LRT turi teisę siųst dalyvį savo nuožiūra ir nerengt jokios atrankos. Pasakytų sąžiningai : sorry chebra, nėra pinigų atrankoms, važiuoja tas ar anas ir tiek. Parėkautų liaudis 3 dienas delfyje ir pamirštų. Bet ne, geriau tyčiotis kas savaitę iš žiūrovų ir keist taisykles, kaip jiems paranku. Žemas lygis ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 23:29)
Tai dabar klausimas, ar vaidas nebutu paskutinis pagal ziurovus???? blink.gif  blink.gif  blink.gif Ne klaida??? blink.gif  blink.gif  blink.gif

atsirado skaičius jau, keturženklis, viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 23:29)
Tai dabar klausimas, ar vaidas nebutu paskutinis pagal ziurovus???? blink.gif  blink.gif  blink.gif Ne klaida??? blink.gif  blink.gif  blink.gif

Ten 2 prieky praleistas, ne klaida.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 08, 00:27)
o dabar jau nesvarbu.. nebėr jos kam atlikt... rolleyes.gif balsuosiu turbūt už tą dainą dabar kur Jurgis šiandien dainavo... ai tiesa, man gi nebeleidžia balsuot

Bet tai kad ir Jurgio nebėr doh.gif Man jis labiausiai patiko su ta daina. Dar Mija berods yra ją atlikus, tik nebepamenu ar kabino.
Atsakyti
grąžintų jau tą seną metodą, kai renką tik žiūrovai... niekaip nesuprantu iki šiol, kodėl 4 žmonės daugiau nulemia, nei visą likus Lietuva.. atranka šalies, tai ir spręst turi ŠALIS doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 23:29)
Idomu, ar paliks Edgaras savo daina. manau, paliks

Komentas is FB
O man būtų įdomu patyrinėti ryšius vienų su kitais : kas kieno prodiuseris, kas kieno vokalo mokytojas, komisijos ryšiai su prodiuseriais ir t.t. Ir kam išvis reikėjo rengt šitą cirką, LRT turi teisę siųst dalyvį savo nuožiūra ir nerengt jokios atrankos. Pasakytų sąžiningai : sorry chebra, nėra pinigų atrankoms, važiuoja tas ar anas ir tiek. Parėkautų liaudis 3 dienas delfyje ir pamirštų. Bet ne, geriau tyčiotis kas savaitę iš žiūrovų ir keist taisykles, kaip jiems paranku. Žemas lygis ir tiek.

O tai iš to neina pinigai, reitingai?Man atrodo, kad dėl to ir tyčiojasi iš mūsų ir atlikėjų.
Šiandien tai man toks jausmas, kad Linkytė su Baumila jau žinojo, kad pateks, nes ta antra daina totalus atsipūtimas pas abu ir 0 pastangų
Suprantamas ir Edgaro pasipiktinimas. Žmogus, jei jis nesusipykęs su savo intuicija, jis jaučia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 07 vasario 2015 - 23:32
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:31)
O tai iš to neina pinigai, reitingai?

Eina, eina, kazkokia suma, jei bus atrinkta kaip eurovizine, plius Latga pajamos uz kiekviena nuskambejima viesai.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 08, 00:30)
grąžintų jau tą seną metodą, kai renką tik žiūrovai... niekaip nesuprantu iki šiol, kodėl 4 žmonės daugiau nulemia, nei visą likus Lietuva.. atranka šalies, tai ir spręst turi ŠALIS  doh.gif

Man tai geda uz LT, kad renka uzsienieciai. Jau tokie be nuomones berazumiai plem.
Atsakyti
Bet man tai kažkoks neatitikimas tų komisijos balsų šiandienos LRT ir antradienio nuorodos g.gif
(Jolle nuorodoje eilės tvarka: Vaidas, Monika, Mia, Edgaras, Jurgis)
QUOTE(Jolleee @ 2015 02 07, 16:36)
Buvau nuorodą įmetusi, pasikartosiu smile.gif
Atliktos dainos ir LT komisijos balsai

Komisijos lentelė:

1. V. Baumila – 12
2. M. Linkytė – 10
3. E. Lubys – 8

4. Mia – 7
5. J. Brūzga – 6

Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 23:29)
Idomu, ar paliks Edgaras savo daina. manau, paliks
----------------
Komentas is FB
O man būtų įdomu patyrinėti ryšius vienų su kitais : kas kieno prodiuseris, kas kieno vokalo mokytojas, komisijos ryšiai su prodiuseriais ir t.t. Ir kam išvis reikėjo rengt šitą cirką, LRT turi teisę siųst dalyvį savo nuožiūra ir nerengt jokios atrankos. Pasakytų sąžiningai : sorry chebra, nėra pinigų atrankoms, važiuoja tas ar anas ir tiek. Parėkautų liaudis 3 dienas delfyje ir pamirštų. Bet ne, geriau tyčiotis kas savaitę iš žiūrovų ir keist taisykles, kaip jiems paranku. Žemas lygis ir tiek.


Paliks. Kažkada aiškiai užsiminė interve... rolleyes.gif bet aš tai nematau, kas ją dar galėtų atlikt iš jų trijų rolleyes.gif
---------------
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
___________________________
ech, kaip vėlai aš Jurgį pastebėjau... doh.gif sad.gif
Atsakyti