Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 23:12)
lotuliukas.gif nepyk, bet kartais juokingi tavo tokie pareiškimai. tamstos vietoj jau seniai būč išvykusi iš šitos baisios šalies. kaip gyvent, kai iš tavęs kiekvienam žingsny tyčiojasi  g.gif

svetimoj šaly tuo labiau būsi neįdomus, dar vaikus konfiskuos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2015 02 07, 23:15)
Nu kam taip kategoriškai  mastau.gif Ar bent jau prabalsavote už kažkurį atrankos dalyvį, jei nenorit finale matyti Linkytės  g.gif

nu aš kadangi prabalsavau, tai pritariu - jau geriau niekas, nei Linkytė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2015 02 08, 00:11)
Jazzu parašė žodžius ML skęstu, ar ne?  g.gif

Aha, ji - žodžius, o Somov - muziką.

--

Man tai šiandien vistiek vienas didesnių įspūdžių buvo kaip Čivilytė su Rinkevičium gyrė Vaido antrą dainą biggrin.gif Pirma, tai nieko nesakau, normaliai jie ten sudainavo, man netgi patiko, bet antrą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2015 02 07, 23:15)
Nu kam taip kategoriškai  mastau.gif Ar bent jau prabalsavote už kažkurį atrankos dalyvį, jei nenorit finale matyti Linkytės  g.gif

Taip, šiandien specialiai pildžiausi sąskaitą, kad galėčiau prabalsuoti už Edgarą.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 23:15)
valio, reiškias nekurių mamyčių svajonėms nelemta išsipildyti  lotuliukas.gif

Monika gal pasims kokį pliušinį žaisliuką ir pamiauks jam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 23:16)
nu bet vis tiek prie ko čia Vaidas? dėl to kad su Monikute pasibučiavo ar kaip čia?  g.gif



Šįkart Monika smile.gif Su Jazzu susijusi.
Nors Vaidą irgi Jazzu labai jau gyrė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 07 vasario 2015 - 23:20


QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 23:08)
manau, kad iš visų 12-os. tik kai kurie gal per gerai save vertino  cool.gif

drinks_cheers.gif
seniai taip sakiau.
Tik iš Tado tikėjausi bent ko nors panašaus į Milių.
Dieve, kaip gerai dabar čia kokia Aistė su Fire atrodytų... Įsisvajojau.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 08, 00:17)
nu aš kadangi prabalsavau, tai pritariu - jau geriau niekas, nei Linkytė schmoll.gif

As jau irgi manau, kad LT siemet turetu nedalyvaut.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:17)
svetimoj šaly tuo labiau būsi neįdomus, dar vaikus konfiskuos cool.gif

nu jo, paranoja gera draugė. visur kartu važiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 07, 23:15)
Somonov muziką. O Jazzu - anglišką tekstą.
Viena šutvė, žodžiu  doh.gif

ai, ne taip... doh.gif

QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 23:18)
Man tai šiandien vistiek vienas didesnių įspūdžių buvo kaip Čivilytė su Rinkevičium gyrė Vaido antrą dainą biggrin.gif Pirma, tai nieko nesakau, normaliai jie ten sudainavo, man netgi patiko, bet antrą doh.gif

aga, aš irgi labai nusivyliau Čivilytės neprofesionalumu schmoll.gif kai TOKS muzikalus žmogus, apsimeta, kad negirdi nusidainavimų, ir išsijuosus giria, tai net nėr žodžių... rolleyes.gif o Monika per tą antrą išvis.. rėkė, kaip skerdžiama... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 07 vasario 2015 - 23:21
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 23:20)
As jau irgi manau, kad LT siemet turetu nedalyvaut.

drinks_cheers.gif pinigų mėtymas
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 23:12)
lotuliukas.gif nepyk, bet kartais juokingi tavo tokie pareiškimai. tamstos vietoj jau seniai būč išvykusi iš šitos baisios šalies. kaip gyvent, kai iš tavęs kiekvienam žingsny tyčiojasi  g.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 23:18)
Man tai šiandien vistiek vienas didesnių įspūdžių buvo kaip Čivilytė su Rinkevičium gyrė Vaido antrą dainą biggrin.gif Pirma, tai nieko nesakau, normaliai jie ten sudainavo, man netgi patiko, bet antrą doh.gif

Nu man antra tai totali pieva buvo.
Atsakyti