Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

Bet kaip norit sakykit, Ruslanas bent charizmą turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:06)
Conchitai patiktų bigsmile.gif

lotuliukas.gif
jei grįžtant prie šitos temos, tai šiemet EV scenoj mažų mažiausiai zoofilijos aktas turėtų įvykti. taip kai kurios mamytės pernai pranašavo po Conchitos laimėjimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 23:08)
manau, kad iš visų 12-os. tik kai kurie gal per gerai save vertino  cool.gif

na man tai neįdomu, kaip jie patys save vertina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 07, 23:09)
Bet kaip norit sakykit, Ruslanas bent charizmą turi  smile.gif

Charizma ir chamizma. biggrin.gif
Man stogvaza, ziuriu jo pasirodyma, nu kaip juokinga. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2015 02 07, 23:02)
Didelę pagarbą M. Linkytė jaučia savo vokalo pedagogėms – Kristinai Jatautaitei ir Rositai Čivilytei.„Rosita man daugiau negu mokytoja. Vien dėl jos gebėjimo visuomet išklausyti, patarti. Ir ne vien muzikiniais klausimais. Labai vertinu galimybę mokytis iš tokio talentingo žmogaus, kuris yra pasiryžęs visuomet padėti”, – gražių žodžių savo muzikos pedagogei negaili Monika.

nebežinau juoktis ar verkt unsure.gif  nu bet kaip taip galima tyčiotis iš žiūrovų.

Lietuvoje visur ir viskas taip. Čia gi giminių šalis ir visur iš mūsų taip tyčiojamasi, kur tik pasisuksi. Pripraskite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 23:08)
Jazzu su Vaidu susijusi...

kaip?

QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 07, 23:09)
Bet kaip norit sakykit, Ruslanas bent charizmą turi  smile.gif

tu kažkaip visuose LT dieduose pradėjai charizmą įžvelgt smile.gif
Atsakyti
Jazzu parašė žodžius ML skęstu, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 23:10)
kaip?
tu kažkaip visuose LT dieduose pradėjai charizmą įžvelgt smile.gif

nu kaip, pastoviai gi suokė, kokia ji seniai Vaido fanė, ir kaip palaikys tik jį...
Atsakyti
Jazzu: Sveiki dar karta. Mano nuomone ,sitas gabalas yra geriausias siu metu eurovizinis gabalas LT, todel jam parasiau ir angliska teksta ir kazkaip labai tikiu situ gabalu ...Tiki ir uzsienis, tik va lietuviai netiki kazkodel smile emoticon Todel prasau jusu, kurie tikrai zinau,kad supranta kas yra grazu,kokybiska ir idomu, uzeiti cia ir prabalsuoti uz daina smile emoticon Aciu didelis nuo manes,Leono su Linu ir Monikos.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 23:09)
na man tai neįdomu, kaip jie patys save vertina cool.gif

nu tep, įdomiau kaip dainuoja. o dainavo visi su slabnumais vienokiais ir kitokiais. ir dainos slabnos cool.gif

QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:10)
Lietuvoje visur ir viskas taip. Čia gi giminių šalis ir visur iš mūsų taip tyčiojamasi, kur tik pasisuksi. Pripraskite smile.gif

lotuliukas.gif nepyk, bet kartais juokingi tavo tokie pareiškimai. tamstos vietoj jau seniai būč išvykusi iš šitos baisios šalies. kaip gyvent, kai iš tavęs kiekvienam žingsny tyčiojasi g.gif
Atsakyti
Manau, geriau Lietuvai išvis nedalyvauti euro negu dalyvauti su ta nuoboda Linkyte.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 23:06)
nu ne, aiškiai gi parašė Omeba  lotuliukas.gif

žemaičiuoja biggrin.gif
Atsakyti