Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

Didelę pagarbą M. Linkytė jaučia savo vokalo pedagogėms – Kristinai Jatautaitei ir Rositai Čivilytei.„Rosita man daugiau negu mokytoja. Vien dėl jos gebėjimo visuomet išklausyti, patarti. Ir ne vien muzikiniais klausimais. Labai vertinu galimybę mokytis iš tokio talentingo žmogaus, kuris yra pasiryžęs visuomet padėti”, – gražių žodžių savo muzikos pedagogei negaili Monika.

nebežinau juoktis ar verkt unsure.gif nu bet kaip taip galima tyčiotis iš žiūrovų.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 07, 23:00)
Tai kad dalyvavo vienais metais  mirksiukas.gif  Su kokiu tai komišku šou  tongue.gif

su 'tu mano stirnytė, aš tavo briedžiukas"? ar kaip ten lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 07 vasario 2015 - 23:02
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 23:00)
. Linkyte yra omeba , kuri intonuoja , o dainuoja lygiai taip pat kaip visos kitos etatines pritariancios back vokalistes


Ameba gal? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 22:59)
biggrin.gif nu bet ,svarbiausia, galvoju - nu žinau, kad Valinską tikrai Valium vadina, bet niekaip neišmąstau kas ten per Valiko diena doh.gif Galvojau gal kokie auksiniai svogūnai, jis ten pastoviai režisuoja biggrin.gif
O man pirma mintis buvo, kad tai susiję su "...Valink iš čia" išsireiškimu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 22:57)
varo kaip tikras lietuvis  biggrin.gif lai eina pats dalyvaut kad toks mandras  biggrin.gif

oi nereikia.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 22:50)
nu kamon, su ta Wilma tai jau nereikia. ji taip nupjovė į lankas su savo pirmu pasirodymu, kad paskui galėjo dainuot bet kaip gerai ir bet ką gero, kad vis tiek neįtikino rolleyes.gif

Edgaras tikrai atrodė išsisėmęs ir papykęs kaip vaikas  cool.gif

durnas vertinimas šiai, nes ji turi savo dainų, kurias gerai dainuoja ir jai visai nebūtina mokėti sudainuoti visų lt 'hitų". Ji nekalta dėl durnos atrankos
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2015 02 07, 23:00)
O man atrodo, kad visos atrankos metu dainos turi būti atliktos be priekaištų, nes kas garantuos, kad konkurso metu nebus taip kaip buvo pirmos dainos metu  unsure.gif

Sio kriterijaus neatitinka ne vienas, dalyvaves atrankoj.
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 23:01)
nu omeba tai omeba, ką dabar padarysi  lotuliukas.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 07, 23:02)
Ameba gal?  biggrin.gif

Okcentas cia gal toks? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 02 07, 23:02)
su 'tu mano stirnytė, aš tavo briedžiukas"? ar kaip ten  lotuliukas.gif


Oi ne, ten per senas reikalas biggrin.gif
Buvo kažkoks ironiškas gabalas, gal anglų k. g.gif , berods, su gėjais kažkaip susijęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 23:56)
Ruslanas Kirilkinas gerai pjauna FB:
Tik ne Baumila su savo klaikiu zvilgsniu ir ne Linkyte kuri scenoje atrodo kaip ameba skamba ir gimus buti back vocaliste
Monika ir Vaidas pakeis Kazlauskus , turi kazko bendro

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:03)
ir jai visai nebūtina mokėti sudainuoti visų lt 'hitų".

bet gal būtina bent į kelias natas pataikyt. ar nebūtinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2015 02 07, 23:02)
Didelę pagarbą M. Linkytė jaučia savo vokalo pedagogėms – Kristinai Jatautaitei ir Rositai Čivilytei.„Rosita man daugiau negu mokytoja. Vien dėl jos gebėjimo visuomet išklausyti, patarti. Ir ne vien muzikiniais klausimais. Labai vertinu galimybę mokytis iš tokio talentingo žmogaus, kuris yra pasiryžęs visuomet padėti”, – gražių žodžių savo muzikos pedagogei negaili Monika.

nebežinau juoktis ar verkt unsure.gif  nu bet kaip taip galima tyčiotis iš žiūrovų.

doh.gif neturiu žodžių.... gal rašom kokį bendrą pasipiktinimo laišką organizatoriam... pirma Jazzu, dabar Čivilytė.. nu kiek galima?! tai gal išvis pakvieskit į komisiją Vaido ir Moncės mamytės, tėvelius, broliukus.. nu taip.. kadf jau visiškai objektyviai į EV patektų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 22:56)
Ruslanas Kirilkinas gerai pjauna FB:
Tik ne Baumila su savo klaikiu zvilgsniu ir ne Linkyte kuri scenoje atrodo kaip ameba skamba ir gimus buti back vocaliste
Monika ir Vaidas pakeis Kazlauskus , turi kazko bendro

per gerai, ji tik sekretorė bosui paliūliuot biggrin.gif
Atsakyti