Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

Jei ne antibiotikai, eiciau ko ikalt
Atsakyti
user posted image pagaliau tas Lubys pranyks. Anei kiek jis gero nenuveikė, tik labai aukštai save vertino.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 22:42)
jei per Valiko dieną, tagi vistiek nežiūrėsim cool.gif



Ir tikrai nebalsuosim , bent jau tiek smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:42)
baisiau buvo tik kai aivarą išrinko turbūt, nemačiau tada atrankos, bet galiu įsivaizduoti

As ir nemaciu, bet uzteko didziosios scenos, nezinojau, kur sleptis is gedos uz ji.

Nu ka, as manau, kad Mia laimes. Nebent bus chimycinama su rezultatais.
Atsakyti
QUOTE(kuti kuti @ 2015 02 07, 22:42)
na ką, komisija prametė dar vieną geresnį variantą. Tolesnė atranka nebelabai ir domina, nebėr intrigos, kai krito Edgaras - iš likusių 3 man nėra skirtumo, kas atstovaus, ir su kokiu kūriniu.

Būtent, tie trys likę žmonės man: Vaidas su Mia neatrodo faini ir malonūs, negaliu tokių palaikyti, o ir talentų pas juos nematau, o ta Monika, tai iš viso, ji man tokia sekratorka ar pradinių klasių mokytoja, o ne sceninė žvaigždė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 23:41)
Andriaus Mamontovo komentaras FB
Žinau, kad Eurovizijos organizatoriai man didele meile nedega, nes ne visada sakau, tai, ką jie norėtų girdėti, tačiau jeigu šiandien būtų paskutinė atrankų laida, tai į Viena turėtų važiuoti Vaido ir Monikos duetas. Dviese jie nepalyginamai stipresni, nei po vieną. Daina jų duetui labai tinka. Balsai skamba. Jie patys jaučiasi dviese daug stipriau ir nebesikankina dėl to, ką daryti scenoje. Bučinys galėtų būti kiek naivesnis, tačiau iš esmės, tai yra geriausias variantas, koks tik buvo šių metų atrankose.
Labai gaila, kad Edgaras Lubys atrodo praradęs viltį. Galbūt jis pavargo nuo intrigų, kurių ten, faktas, netrūksta. Galbūt mato savo silpnasias puses. Jo pasirodymas išties buvo nesuprantamas ir perspaustas, nors sudainavo puikiai.
Kad neatrodyčiau saldus, kaip medus, įmesiu šaukštą deguto: skirtingai nuo Vaido ir Monikos dueto, vedančiųjų duetas vis dar neįtikina


4u.gif įdomu, ačiū
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 22:42)
ačiū komisijai, sugadino visą nuotaiką  cry.gif



Užuojauta ...
Aš kaip tik tuos du iškritusius būčiau palikusi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:42)
jei per Valiko dieną, tagi vistiek nežiūrėsim cool.gif

lotuliukas.gif
bus geresnių užsiėmimų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuti kuti: 07 vasario 2015 - 22:47
Bet Linkytės fenomeno tai nesuprantu, tokia balsinga, nuolat giriama, tik kaip nemėgsta jos žmonės, taip nemėgsta. Tik va stebuklingai pribalsuoja...
gėda!
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:42)
jei per Valiko dieną, tagi vistiek nežiūrėsim cool.gif

O kas čia per diena? g.gif Prie ko čia Valinskas?
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 23:46)
O kas čia per diena? g.gif  Prie ko čia Valinskas?

Valentinas 14d
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuti kuti: 07 vasario 2015 - 22:48
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 22:46)
O kas čia per diena? g.gif  Prie ko čia Valinskas?

Valentino smile.gif
Atsakyti