Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

Bet gerai Zilnys sako - pozityviausias smile.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 22:26)
aroganti6ki, matyt traukia aroganti6kus.. va i6 kur ta meilė Rositos Vaidučiui...

tai jau taip, aš irgi tą jau nuo pradinės klasės laikų pastebėjus smile.gif
Atsakyti
man dabar skamba paskutinė scena iš filmo "Amadeus" - ...visos pasaulio vidutinybės, laiminu jus... (ar kažkaip panašiai, gal netiksliai pamenu) biggrin.gif
čia apie BaumLinkučius
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 23:23)
jokios pagarbos nenusipelno ne kurie 2 komisijos nariai... žmogus nusidainuoja ryškiai (ko jas kas, kas bet jie negali negirdėt), o jie giria, "oi kaip puikiai sudainavai, koks tu šaunus"... fu.. šlykštu!! schmoll.gif

tikrai labai nustebau, kad Čivilytė su Rinevičium negirdėjo(ar nenorėjo girdėt) nusidainavimo rolleyes.gif

QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 23:25)
Ten isvis sunku buvo suprasti, kokio tipo dainavimas buvo. MB po to atodusio dainos pabaigoj pareplikavo "O taaaaaaip, o dabar apnuogink savo tobula pilvo presa!" 
---
Kaip uzknisa tokia natura - paklausia, skatina atsiverti, tik pradejus kalbeti, iskart vel uzmusa tokios replikom. doh.gif

lotuliukas.gif
Vėl komisijai Jurgis neįtinka (Zilnys tik teisybę vėl pasakė). Čivilytei netikėtumo iš Jurgio reikia doh.gif O Vaidas, aišku, superinis.
--
Aha. Žmogus atveria savo dūšią, o ta tik bum kaip gyvatė ir įsisega doh.gif Ir kaip paskui būt nuoširdžiu?
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2015 02 07, 22:25)
Na man tai čia jau akivaizdu, kad komisija visom keturiom už Vaidą, ir dzin tie nusidainavimai

drinks_cheers.gif

Rositai reiktų tą stiklainį, Edgaro minėtą, užmaut.
Atsakyti
"tu nesėdėsi mano vietoj" - nu kokia šlykšti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2015 02 07, 22:29)
man dabar skamba paskutinė scena iš filmo "Amadeus" - ...visos pasaulio vidutinybės, laiminu jus... (ar kažkaip panašiai, gal netiksliai pamenu)  biggrin.gif
čia apie BaumLinkučius



lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jus girdit? Koks presingas is Civilytes Zilniui??????
Atsakyti
Čivilytė: "Aš liksiu ištikima Vaidui".
Zilnys: "Pastebėjau".

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 07, 22:30)
Jus girdit? Koks presingas is Civilytes Zilniui??????

ko iš jos tikėtis, ji visada buvo antipatiška gyvatė mūsų padangėje kiek ją pamenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2015 02 07, 22:30)

Rositai reiktų tą stiklainį, Edgaro minėtą, užmaut.



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 23:30)
"tu nesėdėsi mano vietoj" - nu kokia šlykšti  doh.gif  biggrin.gif


o kas jau tokio- nu nebus taip, kad Edgaras vertintų Čivilytę.
Atsakyti