Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

nuzinot, Bruzga mane itikina - jis desimt kart geriau padaro dainas nei Vaidas ar Edgaras, nekalbant apie Mia ar Linkyte. Siunciam ji, bent geda nebus. 4u.gif
Atsakyti
Na man tai čia jau akivaizdu, kad komisija visom keturiom už Vaidą, ir dzin tie nusidainavimai
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 07, 23:23)
ir aš negirdėjau, ką tik įsijungiau, atisuksiu paskui pakartot

Tose vietose, kur improvizavimas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 22:23)
atvirkščiai - Baumila tikrai sau. Arogantiškiems gal atvirkščiai atrodo? Nesuprantu kas gali manyti, kad Baumila nuoširdesnis už Edgarą? biggrin.gif

Nu bet Edgaras tikrai piktokas atrodo, kaip įsižeidęs dėl kritikos.
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2015 02 07, 23:21)
oho - "tu nesėdėsi mano vietoj"  g.gif

O dar apie intelektualuma pezejo! Net parasiau Edgariukui ant sienos. Man jis toks geras vaikas, tai taip sirdi net suskaudo. Maladec, gi turi savo stiliu. Kas cia blogo nelist i sikna masem?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 07 vasario 2015 - 22:26
Brūzgioks galėtų išspaust gerą hituką. Gaila jo bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2015 02 07, 22:21)
oho - "tu nesėdėsi mano vietoj"  g.gif

aroganti6ki, matyt traukia aroganti6kus.. va i6 kur ta meilė Rositos Vaidučiui...

QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 22:22)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Aš jau irgi pasimečiau, galvoju, kad gal kažkaip iškreiptai girdžiu doh.gif Grynai nusidainavo Vaidukas tą antrą dainą.

nu bet kaip pikta doh.gif kai žinai, kokią jie klausą turi, ir giria nusidainuojančius.. tai apie kokį objektyvumą mes galim kalbėt...
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2015 02 07, 22:25)
nuzinot, Bruzga mane itikina - jis desimt kart geriau padaro dainas nei Vaidas ar Edgaras, nekalbant apie Mia ar Linkyte. Siunciam ji, bent geda nebus.  4u.gif

Per vėlai atsibudom
Atsakyti
Nu Brūzgiukas man patinka ir viskas blush2.gif blush2.gif

Ir jo tembras man gražus blush2.gif
Nuo tos charizmos dar ir gražus man pasidarys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 07, 22:25)
Nu bet Edgaras tikrai piktokas atrodo, kaip įsižeidęs dėl kritikos.

O nuoširdus negali supykti? Bet jis vistiek išlieka nuoširdus ir nedainuoja tik sau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2015 02 07, 23:25)
nuzinot, Bruzga mane itikina - jis desimt kart geriau padaro dainas nei Vaidas ar Edgaras, nekalbant apie Mia ar Linkyte. Siunciam ji, bent geda nebus.  4u.gif


Bruzga tikras artistas, jam sekasi kontaktuoti su žiūrovu . Bet muzika primityviai, nesąmonė, vaikiškas lygis.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 07, 22:25)
Nu bet Edgaras tikrai piktokas atrodo, kaip įsižeidęs dėl kritikos.

o kaip galima neįsižeist, kai antrą projektą jam bandoma įteikt koks š.. jo dainos, ir kaip jis nieko nesugeba įsijaust, ir ne taip supranta dainą (nesvarbu, kad pats parašė)...

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 22:25)
O dar apie intelektualuma pezejo! Net parasiau Edgariukui ant sienos. Man jis toks geras vaikas, tai taip sirdi net suskaudo. Maladec, gi turi savo stiliu. Kas cia blogo nelist i sikna masem?

nu jis toks išvis jautruolis, man atrodo.. tikrai įvarys kompleksą doh.gif verysad.gif
Atsakyti