Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

kad ir kaip nemėgčiau Valinsko, labai gerai pasakė...
Atsakyti
oho - "tu nesėdėsi mano vietoj" g.gif
Atsakyti
Labas,

o man Linkytė su Vaidu tai ne. Dainų dainelė.

Lubys patiko vokaliai, tik trūksta vaizdo. Kišt tas mergas į narvus, paskui dūmai, jos išsivaduoja ir įkiša Edgarą ten smile.gif banalu, bet nors kažkas vyktų smile.gif

Turiu nuojautą kad Edgariukui bus dejavu: liks 4, o į EV išvažiuos banalioji porelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2015 02 07, 22:20)
apie ka ji cia kalba (Civilyte)?  g.gif

Kaip neduos savo šiltos vieteklės šildančios šikinę
Atsakyti
Nu jau tikrai nieko nesuprantu, negi tikrai tik mes girdim nusidainavimus????
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 07, 23:18)
nu bet Rinkevičius  doh.gif o nieko, kad Vaidas nusidainavo??? blink.gif ar dirigentas nebegirdi tokių dalykų... doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Aš jau irgi pasimečiau, galvoju, kad gal kažkaip iškreiptai girdžiu doh.gif Grynai nusidainavo Vaidukas tą antrą dainą.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:21)
Tik šita "maestrė" negirdėjo. Pamiršo gal kištukus išsiimti g.gif


ir aš negirdėjau, ką tik įsijungiau, atisuksiu paskui pakartot
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 07, 22:21)
Čivilytė teisingai apie Edgarą kalba. Jis kažkoks "Sau"  schmoll.gif  schmoll.gif

atvirkščiai - Baumila tikrai sau. Arogantiškiems gal atvirkščiai atrodo? Nesuprantu kas gali manyti, kad Baumila nuoširdesnis už Edgarą? biggrin.gif
Atsakyti
jokios pagarbos nenusipelno ne kurie 2 komisijos nariai... žmogus nusidainuoja ryškiai (ko jas kas, kas bet jie negali negirdėt), o jie giria, "oi kaip puikiai sudainavai, koks tu šaunus"... fu.. šlykštu!! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2015 02 07, 23:21)
oho - "tu nesėdėsi mano vietoj"  g.gif

nu čia tai šlykščiai skėlė schmoll.gif Susinervino aiškiai Edgaras. Kažkokia nemaloni situacija gavosi.

QUOTE(Monteverte @ 2015 02 07, 23:22)
Kaip neduos savo šiltos vieteklės šildančios šikinę

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bruzgos koks kostiumas drinks_cheers.gif nu agitbrigada, bekai baisiai stena, muzika kaimo kulturkės user posted image
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 07, 22:19)
Nesupratau blink.gif Čivilytei Vaidas gerai sudainavo?? Nieks negirdėjot, kad jis žiauriai nusidainavo? g.gif

Ten isvis sunku buvo suprasti, kokio tipo dainavimas buvo. MB po to atodusio dainos pabaigoj pareplikavo "O taaaaaaip, o dabar apnuogink savo tobula pilvo presa!" biggrin.gif
QUOTE(eglegle @ 2015 02 07, 22:21)
oho - "tu nesėdėsi mano vietoj"  g.gif

Kaip uzknisa tokia natura - paklausia, skatina atsiverti, tik pradejus kalbeti, iskart vel uzmusa tokios replikom. doh.gif
Atsakyti