Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

user posted image
Atsakyti
Į lentutę pažiūrėjus, nedaug minusiukų blush2.gif
Bet mes juk galim, laiko yra, svarbu, kad judam nors po truputį mirksiukas.gif
Atsakyti
uztrukau darbe, nespejau laiku prisiduoti. bet visvien as su jumis

pradzia (2015 02 19) 91 kg, siandien 89 kg taigi - 2 kg. labai sunkios pirmosios dienos, ypac pripratus vakarais apsiedineti. Vakarais nerandu vietos namie, taip ir noris pauzkandziauti ka nors doh.gif visgi svarstykles pradziugino, vakar ryte net 88 rode, savo akim nepatikejau. o syryt 89 taigi toki ir priduotu. nuotaika gereja, bet vakare vis dar sunku.mano ugis 168 cm
iki geguzes 19 (t.y.per 3 men) noriu numesti 11 kg, labai tikiuosi man pavyks
matau pas jus tikslai iki kovo 1 d surasyti, tuomet mano 03.01 turi buti 87, zinant kad pradzioje jis lengviau issijudina o veliau situacija leteja, net saziningai laikantis plano.

o mano veiksmu planas toks: pusvalandis pries kiekviena valgyma stikline vandens. valgymas kas 3-4 val, jokiu uzkandziavimu tarpuose, kad vieno valgymo porcija nevirsytu dvieju mano kumsciu dydzio. valgau mazdaug 8,12,15,18 val, po 18 val jei labai pilvas gurgia ir jauciu kad neuzmigsiu isgeriu 0,5 st pasuku, kefyro. kol kas tiek ispazinties smile.gif
Atsakyti
Ir as darbely uztrukau ir nebespejau prisiduoti.... ne pas mane pliusiukas 69,700 blush2.gif
pms alkis ziaurus.... doh.gif o dar pas sese atostogavau tai pavaisino mane....
o as ryt einu i pirma sokiu pamoka. sokti sugalvojau kuno isjudinimui....
kazkaip keistai mes cia su tais pliusiukais.... gal faze kokia uzejo.....
Atsakyti
pas mane siandien edimo diena - kemsu viska - pyragus, sokoladus, sausainius, bulkute, varskes surelius, sumustini, vistiena, zuvi doh.gif ! Kazkas man siandien negerai, nes paprastai taip nekemsu, bet organizmas ziauriai reikalauja kaloriju.
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 02 23, 19:17)
Į lentutę pažiūrėjus, nedaug minusiukų  blush2.gif
Bet mes juk galim, laiko yra, svarbu, kad judam nors po truputį  mirksiukas.gif

aisku, kad galim, svarbiausia nemest kelio del takelio biggrin.gif po truputi, po truputi ir nukratysim ta nereikalinga svoriuka 4u.gif

QUOTE(mademy @ 2015 02 23, 19:47)
o mano veiksmu planas toks: pusvalandis  pries kiekviena valgyma stikline vandens. valgymas kas 3-4 val, jokiu uzkandziavimu tarpuose, kad vieno valgymo porcija nevirsytu dvieju mano kumsciu dydzio. valgau mazdaug 8,12,15,18 val, po 18 val jei labai pilvas gurgia ir jauciu kad neuzmigsiu isgeriu 0,5 st pasuku, kefyro. kol kas tiek ispazinties  smile.gif

sveika, na neblogas planas, manau kiekvienai labai pravestu tokio laikytis, vakariniai nevalgymai tikrai labai i nauda, net jei ir pusryciam valgomas pyragelis, sokoladas ar ledai biggrin.gif

QUOTE(Staigmena @ 2015 02 23, 21:43)

o as ryt einu i pirma sokiu pamoka. sokti sugalvojau kuno isjudinimui....
kazkaip keistai mes cia su tais pliusiukais.... gal faze kokia uzejo.....

o kas per sokiai pokiai? kaip idomu bigsmile.gif as namie kasdien stengiuos pajudeti, pasportuoti, juolab tai labai patinka ir nieko nekainuoja biggrin.gif


QUOTE(Eve-line @ 2015 02 23, 22:35)
pas mane siandien edimo diena - kemsu viska - pyragus, sokoladus, sausainius, bulkute, varskes surelius, sumustini, vistiena, zuvi  doh.gif ! Kazkas man siandien negerai, nes paprastai taip nekemsu, bet organizmas ziauriai reikalauja kaloriju.


oi zinau ka tai reiskia doh.gif atrodo viskas eina is eiles bet sotumo kaip ner taip ner doh.gif bet is esmes, tai visas valgomas toks maistas bevertis todel tik dar labiau sukeliamas alkis toki bevalgant doh.gif as kai namie neturejau nieko normalaus ir valgomo, nei mesos, nei darzoviu, nei kiausu tai irgi buvau pratrukus valgyt viska kas saldu, kas kaloringa, ir kas liudniausia - sotumo nulis doh.gif tai dabar jau stengiuos saldymo kamera uzsipildyt bent jau vistienos krutineles, tai istikus badui bent busiu apsaugota nuo didesniu nuklydimu biggrin.gif
Atsakyti
na siandien pirma sokiu treniruote praejo.... kojas skauda.... linijiniai sokiai (seniai svajojau).... manau puikus dalykas kunui isjudinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2015 02 24, 22:31)
na siandien pirma sokiu treniruote praejo.... kojas skauda.... linijiniai sokiai (seniai svajojau).... manau puikus dalykas kunui isjudinti  4u.gif

drinks_cheers.gif puikus dalykas. Pati lankau jau keletas metų, tik va šį mėnesį kažkaip per visokius reikalus taip ir nesugebėjau nei karto nueiti.

Galvojau man vienai čia toks valgymo bumas užėjęs, bet kaip matau ir kitoms panašiai. Aišku ramiau kažkiek pasidarė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2015 02 25, 00:23)
drinks_cheers.gif  puikus dalykas. Pati lankau jau keletas metų, tik va šį mėnesį kažkaip per visokius reikalus taip ir nesugebėjau nei karto nueiti.

Galvojau man vienai čia toks valgymo bumas užėjęs, bet kaip matau ir kitoms panašiai. Aišku ramiau kažkiek pasidarė  ax.gif


o kur lankai?
su valgymu na ir man edimo manija..... doh.gif bet man pms ir taip visada buna....
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2015 02 25, 09:00)
o kur lankai?
su valgymu na ir man edimo manija.....  doh.gif  bet man pms ir taip visada buna....

Viena linija. Kaune wink.gif
Atsakyti
Kas per fazė mergos, aš užvakar ir apsirijau, atrodo viską surysiu ką matau... Tai tiek privalgiau, kad net ėjau vaistų nuo virškinimo gert doh.gif
Atsakyti
as tai nzn, man PMS biggrin.gif
Atsakyti