Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

QUOTE(Eve-line @ 2015 02 19, 07:58)
tai ka, niekas nesikudina jau? smile.gif Pavasaris uz 9 dienu!!!!!
as letai, bet einu tikslo link, kad tik neprisivalgyti savaitgali doh.gif Aisku, iki pavasario savo galutinio tikslo nepasieksiu, bet iki vasaros drasiai galeciau.

asmeniskai as nedarau iskrovos dienu. Negaliu istverti ant vieno produkto. Nebent darau baltymu dienas.

Kūdinamės kūdinamės thumbup.gif iš lėto, be streso cool.gif dzin tas pavasaris, kolkas tik kalendoriuje blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, norėčiau prisijungti į jūsų kompaniją 4u.gif
Lieknai man nesišviečia pavasario pasitikti, nes nerealu tiek numesti iki pavasario kiek turiu prisiauginus ax.gif Bet visvien nors kažkiek lengvesnė pasitikti pavasarį tikrai noriu.
Atsakyti
QUOTE(mademy @ 2015 02 19, 11:59)
Sveikos merginos, norėčiau prisijungti į jūsų kompaniją  4u.gif
Lieknai man nesišviečia pavasario pasitikti, nes nerealu tiek numesti iki pavasario kiek turiu prisiauginus  ax.gif Bet visvien nors kažkiek lengvesnė pasitikti pavasarį tikrai noriu.

Junkis junkis, drauge smagiau :-)
Atsakyti
Na tai kur savaitgalį pasislėpusios? ax.gif
Atsakyti
pagaliau ir as grizau is keliones...
kudintis stengiuosi po truputi....
Atsakyti
Labas rytas! Prisiduodu 0, kaip ir minėjau, dabar ilgai turbūt stovės svoris, visada man taip, bet aš nenuleisiu rankų ax.gif Gerų minusiukų jums 4u.gif
Atsakyti
sveikos

oi as ka tik po ligos, matomai pajury persalau, tai visa savaite issibalansavus doh.gif nu bet nuo siandien bandau grizt i vezias su sportu ir mityba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 02 23, 06:40)
Labas rytas! Prisiduodu 0, kaip ir minėjau, dabar ilgai turbūt stovės svoris, visada man taip, bet aš nenuleisiu rankų  ax.gif  Gerų minusiukų jums  4u.gif

Šaunuolė, pas mane irgi be pokyčių, tačiau tai irgi gerai :-) vėl rašom 68 ;-)
Atsakyti
Ir aš ateinu su savo 68 ax.gif kaip ir sakiau niekaip žemyn svoris neina. Sukasi apie tuos pačius 68-69 kg
Atsakyti
labas, pas mane 56,6 kg smile.gif Letai , bet vis arciau tikslo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 02 17, 19:30)


Ar kas darotės iškrovas į savaitę kartą? Kaip nauda?  ax.gif



as tai ne, stengiuos vakarais nebevalgyt, tai ir iskrovoms nera poreikio biggrin.gif
Papildyta:
uch, ka tik valandziuke pasportavau, tai tokia atsigavus iskart jauciuos thumbup.gif niu kimbu i lentele, ziurim ka turim

QUOTE(Eve-line @ 2015 02 19, 07:58)
tai ka, niekas nesikudina jau? smile.gif Pavasaris uz 9 dienu!!!!!


jetus tas vasaris nepastebimai i pabaiga eina doh.gif as savo ir menesio tikslo nepasieksiu unsure.gif

QUOTE(mademy @ 2015 02 19, 11:59)
Sveikos merginos, norėčiau prisijungti į jūsų kompaniją  4u.gif
Lieknai man nesišviečia pavasario pasitikti, nes nerealu tiek numesti iki pavasario kiek turiu prisiauginus  ax.gif Bet visvien nors kažkiek lengvesnė pasitikti pavasarį tikrai noriu.


sveika 4u.gif
Atsakyti
Oj nesiseka man mesti smile.gif prisiduodu su nuliuku smile.gif
Atsakyti