Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

QUOTE(kliebariene84 @ 2015 02 13, 04:57)
as tai nusipirkau situ omega 3 salmon oil plus ir pradejau vartot papasakosiu apie rezultatus!


tarp kitko nezinau ar pamatys laurensija, bet del tu zuvu valgymo, ka sian perskaiciau:

Remiantis Laura Daiello, nėra jokių galutinių įrodymų, kad kasdien valgyti žuvį yra geriau nei vartoti žuvų taukų papildus. Tačiau kai kurie žmonės nelabai mėgsta žuvies kvapą skleidžiančias kapsules, tačiau jau egzistuoja omega-3 mitybos papildai, kurie nesukelia refliukso ir blogo kvapo.
Atsakyti
labas! Grizau as is Salvadoro! Ir iskart begau ant svarstykliu biggrin.gif priaugau 1 kg sad.gif Bet nieko, numesiu..
Atsakyti
Ech priaugau dar 0,5 kg, praradau motyvaciją, o taip iš pradžių sekėsi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(yoyota @ 2015 02 16, 09:54)
Ech priaugau dar 0,5 kg, praradau motyvaciją,  o taip iš pradžių sekėsi  verysad.gif

Ui.... gal dar bus minusiukas....
o as sia savaite turbut neprisiduosiu nes pati sedziu sveciuose ir neturiu svarstykliu.... linkiu sekmes kitoms.
Atsakyti
Nu, merginos, susiimkim g.gif kas čia dabar darosi?? Atraskim motyvaciją iš naujo, kas prarado ir tikiuosi kitą savaitę skaičiukai džiugins akis. Juk taip?
Aš irgi stojuosi prie gėdos stulpo. blush2.gif mano eilutėje prašau palikti tą patį ezultatą kaip buvo prieš savaitę... blush2.gif
Atsakyti
Pas mane šiandien 67,7 kg. thumbup.gif žiūriu aš taip ir mėtausi su svoriu kas savaitę pirmyn-atgal. Kad būtų stabilus kritimas būtų smagiau. O dabar tik tokie trumpalaikiai ax.gif
Atsakyti
Sveikos, grįžau po ligų, toks stiprus gripas buvo suėmęs... Brrr baisu prisimint doh.gif
Nesisvėriau šiandien, bus kokie -2, nes apetito nebuvo, bet per šią savaitę pradėsiu valgyt, tai atsistatys viskas, tai neprisiduosiu šiandien 4u.gif
Atsakyti
as savimi petenkinta. 4u.gif Ryte buvo 56.8 kg. Is to dziaugsmo prisivalgiau biggrin.gif , net bloga biggrin.gif Dabar rasau ir save raminu, kad jei vakarienes atsisakysiu, tai gal nieko baisaus blink.gif Blyn, kaip mane kartais pramusa, kad sustoti edusi nebegaliu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Šeštadienį į LT grįžtam, tai pakuojamės daiktus biggrin.gif Prisiduot pamiršau, bet vistiek nieko naujo mano fronte. Tie patys 46 laikosi doh.gif
Atsakyti
sveikos, ka tik pargrizom is romantisko savaitgalio Nidoje wub.gif
lentele ikelsiu kiek veliau 4u.gif
Atsakyti
as**, uoj kaip fainai wub.gif

Ar kas darotės iškrovas į savaitę kartą? Kaip nauda? ax.gif
Atsakyti
tai ka, niekas nesikudina jau? smile.gif Pavasaris uz 9 dienu!!!!!
as letai, bet einu tikslo link, kad tik neprisivalgyti savaitgali doh.gif Aisku, iki pavasario savo galutinio tikslo nepasieksiu, bet iki vasaros drasiai galeciau.

asmeniskai as nedarau iskrovos dienu. Negaliu istverti ant vieno produkto. Nebent darau baltymu dienas.
Atsakyti