Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

QUOTE(Sin_ @ 2015 02 09, 09:18)
Labas rytas  smile.gif  Mano nuotaika išties puiki, svarstyklės rodo 68,05  bigsmile.gif Netikėtai malonu  smile.gif

Šaunuolė 4u.gif
Pas mane deje didelis pliusas verysad.gif 69
Atsakyti
labas rytas

labai labai laukiu visu prisiduodant, vakarop pamatysim kaip kam per savaite sekesi bigsmile.gif

QUOTE(Albe69 @ 2015 02 08, 15:27)
as** dar sportuoji pagal 21 day fix? ir kaip tau ji?  smile.gif
buvau ir as pradejus, tokia visai nieko. Nera labai itin sunki, bet yra ka veikt. Darba gavau tai dabar ne sportas galvoje, kadangi darbas stovimas ax.gif  Plius prasidejo "dziaugsmai" man, pykina vis daugiau ir daugiau. Sugebejau jau ir svorio numest siek tiek doh.gif  Oi kaip laukiu kada visa tai baigsis rolleyes.gif


o taip, ne dienos nepraleidau, labai patinka, siandien jau treciaja-paskutine programos savaite pradesiu thumbup.gif ir aplamai ne tiek kiek del rezultatu, bet kiek del bendros savijautos dziaugiuosi, kunas sutvirtejo, dingo nugaros skausmai, kazkiek ir apatine kuno dalis padailejo, itelpu i senas kelnes. Dabar gundausi visgi ir piyo praeiti, bet ten beveik 2men programa, kiek ziurejau atsiliepimus tai tikrai labai visos giria, tai gal kai sita 21 dienu baigsiu pereisiu ant piyo, nes norisi kazko ir naujo

smagu del darbuko 4u.gif bet kad stovimas, tai zinau ka reiskia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2015 02 06, 15:36)
kur jus ten apie omega 3 tiek prisiskaitet? uzrodykit, as irgi noriu paskaityt biggrin.gif


kažkiek anglų kalba skaitau apie omega 3 naudą, bet sudėtinga tais medicininiais terminais sad.gif tai užmačiau tokį tinklapiuką, kur yra daug info ir šaltiniai visur pateikti, užtai pasitikiu ta info: http://www.omega3nau...da/lieknejimui/

Taip liūdna ir pikta man! Nes planavau savaitgalį pasidaryt sporto maratoną ir vėl pasidaviau silpnybėm: sėdėjimui ant sofos ir nesamonių šlamštimui, o jau tokia buvau visa rimtai nusiteikus nebežinau ką čia daryt kad su savo galva susitvarkyt. Gal kažkokių turit patarimų, kaip prisiverčiat ryte atsikelt ir imtis kažko, o ne drybsot kaip kokiai karvei sad.gif
Atsakyti
Prisisavaitgaliavau doh.gif 84 kg
Atsakyti
prisiduodu: 58,1 kg. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurensija @ 2015 02 09, 10:15)
Gal kažkokių turit patarimų, kaip prisiverčiat ryte atsikelt ir imtis kažko, o ne drybsot kaip kokiai karvei sad.gif


na nezinau ka cia ir patarti, cia matomai nuo pacio zmogaus priklauso, as pati kai esu nenustygstanti vietoj tai man drybsot ir nieko neveikt sazine neleidzia, turiu begales darbu ir uzsiemimu, tai tik speju suktis biggrin.gif o tokiu padrybsojimu tai gal i pusmeti viena kart sau leidziu, kai tikrai apima tingulys ir nieko negali su savim padaryt, bet cia laaabai retai buna
Atsakyti
laurensija, suprantu kaip jauties, man seniau iš vis jėgų nebuvo, jei ateina savaitgalis tai beveik galiu iš lovos nelipt noris tik gulėt ir gulėt. Man asmeniškai padėjo naujų užsiėmimų ieškojimas, vaikščiojimas lauke, jei reikia iki parduotuvės, tai eidavau iki vos ne toliausios, keldavaus rytais vienodu laiku. Pradėk daryti mankštą nors ir minimalią pamatysi kokią naudą duos 4u.gif Aš pati privalau pagal savo specialybę daryti mankštą, tai žinok iš pradžių sukastais dantim variau, o dabar jaučiu malonumą, jaučiuos aktyvsnė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2015 02 09, 08:18)
Labas rytas  smile.gif  Mano nuotaika išties puiki, svarstyklės rodo 68,05 bigsmile.gif Netikėtai malonu  smile.gif


o cia po kablelio 5 gramai? biggrin.gif


Papildyta:
na dar laukiu skaiciuku is
Staigmena
monti
Pavasario saule




laurensija, kliebariene84 - ar noresite prisidavineti musu lentelei kiekviena pirmadieni? jei taip tai lauksiu duomenu - ugis, svoris, siekiamas svoris aplamai ir ir vasario menesio tikslas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2015 02 09, 13:15)
o cia po kablelio 5 gramai? biggrin.gif


50 gramų cool.gif Rašau kaip svarstyklės rodo, du skaičiai po kablelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2015 02 09, 16:11)
50 gramų  cool.gif  Rašau kaip svarstyklės rodo, du skaičiai po kablelio smile.gif

Pas mane šįryt buvo 46.3 Gal man tas atkinsas netinka, ar ką? mastau.gif
Atsakyti
user posted image

Sveikinimai daugiausiai numetusioms, po 1 kg Sin ir Pavasario saule 4u.gif thumbup.gif
na, o kas su pliusiukais - susiimam, susiimam, iki pavasario laaabai nedaug liko, juk visos norim atrodyt grazios ir lieknos 4u.gif
Atsakyti
labas rytas


kas zinote kokiu priemoniu nuo plauku slinkimo ? gera pusmeti vis slenka ir slenka, vakar net issigandau, toks vaizdas jau priekyje galva svieciasi blink.gif jetus reik kazka daryt unsure.gif
Atsakyti