Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

labas,
deja, man napavyko pasiekti menesio tiklso. Pritruko 0.5 kg. Tik 0.8 numeciau.
Iki balandzio noreciau numesti 1.5 kg.
Atsakyti
Pasitraukiu aš 4u.gif nerandu laiko su jumis bendrauti, o tam kad tik prisiduot rezultatą... kažkaip nežinau, jaučiuosi kaip kokia įsibrovėlė. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(yoyota @ 2015 03 02, 15:43)
Pasitraukiu aš  4u.gif nerandu laiko su jumis bendrauti,  o tam kad tik prisiduot rezultatą... kažkaip nežinau,  jaučiuosi kaip kokia įsibrovėlė.  blush2.gif

Gaila... Sėkmės metant svorį. 4u.gif
O aš nesijaučiu blogai vien pridavinėdama svorį. Man čia atrodo esminė temos dalis. Labai motyvuojančiai veikia. Įdomu pažiūrėti kaip kam sekasi, be to jaučiuosi ne viena o komandoje :-)
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2015 03 02, 17:33)
Gaila... Sėkmės metant svorį.  4u.gif 
O aš nesijaučiu blogai vien pridavinėdama svorį. Man čia atrodo esminė temos dalis. Labai motyvuojančiai veikia.  Įdomu pažiūrėti kaip kam sekasi, be to jaučiuosi ne viena o komandoje :-)

Aš irgi pastaruoju metu nelabai turiu laiko bendrauti o ir su svoriu prastai, bet pęisidavimai gal bent neleis per daug atsipalaiduoti. Nors savaitgalis žiauriai nuodėmingas buvo. Mb tortą partempė, o tas dar ir skanus bjaurybė biggrin.gif tai va rezultatas 69 kg sad.gif
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2015 03 02, 17:01)
Aš irgi pastaruoju metu nelabai turiu laiko bendrauti o ir su svoriu prastai,  bet pęisidavimai gal bent neleis per daug atsipalaiduoti. Nors savaitgalis žiauriai nuodėmingas buvo. Mb tortą partempė, o tas dar ir skanus bjaurybė biggrin.gif tai va rezultatas 69 kg sad.gif

reikia laiko atprasti nuo saldumynų. Bent man tai iš pradžių porą savaičių dar reikėjo tvardytis kad neapsiryčiau, bet va dabar jau be didelių pastangų apsiriboju vienu sausainiu ar keliais šokolado gabaliukais :-) Todėl šį mėnesį tikiuosi geresnių rezultatų :-)
Kitam mėnesiu tikslo sau nekelsiu. Nes jei numesčiau mažiau nei užsibrėžta jausčiaus blogai -neverta. Jei numesčiau visą užsibrėžtą mėnesiui svorį tarkim per pirmas dvi savaites tai likusias nebebūtų motyvacijos - vėl blogai :-D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sin_: 02 kovo 2015 - 17:17
Stoviu vietoje vel 70....
nemiga edimas pms.... vsio susiimu rimtai nuo siandien jau bandau ...
Atsakyti
Aš 30 min pasportavau, uoj kaip jaučias, kai tiek laiko nesportavus doh.gif
Bet geras nuovargis, iš kart teigiamos emocijos wub.gif
Atsakyti
Staigmena, semlina, susiimkim, kas čia dabar? Lapus ir pumpurus valgyt reikia pavasarį wink.gif Tortus pamirštam cool.gif Orai grėsmingai šyla, tuoj nebegalėsim kilogramų po striuke slėpti wink.gif Rimtai smile.gif

Beje, man smalsu kokio amžiaus mes čia susirinkę? smile.gif Man 28, o kiek kitoms? ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Kikavaida @ 2015 03 02, 22:27)
Aš 30 min pasportavau, uoj kaip jaučias, kai tiek laiko nesportavus  doh.gif
Bet geras nuovargis, iš kart teigiamos emocijos  wub.gif

Šaunuolė!

Aš tai turiu tokią strategiją, kad pirma reikia suliesėti, o tada sutvirtėt smile.gif Nes kiek esu bandžius abu dalykus iškart tai rezultatas nulinis gaudavos. Nes sportuojant kyla apetitas, be to ir svarstyklių parodymai didėjant raumenų masei nedžiugina.
Atsakyti
Sveikutes ax.gif priiimkite ir mane i savo buri. Po paskutinio gimdymo praejo jau virs 8 men., todel nusprendziau susiimti ir grizti i savo buvusio kuno formas. Pries nestuma sveriau 54 kg, ugis 160 cm, buvau savim patenkinta, o dabar... Na, atsikises minkstas pilvukas, svoris svyruoja apie 59 kg, ziauro, o dar vasara ant nosies doh.gif zodziu, mano strategija vasara birzelio men. vel sverti 54 kg ir atsikratyti pilvuko. Tam darau taip: viena diena per savaite riboju maista iki 500 kaloriju bei 1-2 kartus per diena pradejau daryti pratimus pilvi presui. Dar vaikstau ir baseina karta per savaite bei stengiuosi nuos kokia valanda pastumdyti vezimeli lauke. Pirmas mano tikslas- iki Velyku atsikratyti 2 kg ir sverti ne daugiau kaip 57 kg biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2015 02 05, 12:13)
Merginos ar kazkas pas mus laikosi 5:2 dieta? Ar man vaidenasi?  ax.gif

Sveika, as laikausi, bet ne 5:2, o 6:1 smile.gif kol kas dar tik kokios trys savaites, siandien ketvirta iskrovos diena. Prisimenu paauglystej tai viena diena per savaite is viso badaudavau, t.y. gerdavau tik vandeni, ir nieko, pratempdavau, o dabar jau sunkoka, todel riboju kalorijas iki 500. Ir dvi dienos man daugoka atrodo, uzteks vienos,dar kita diena irgi valgysiu maziau, iki 1000 kaloriju. Kol kas ypatingais rezultatais pasigirti negaliu, bet noriu 1 diena iskrovos diena pasidaryti gyvenimo budu, t.y. laikytis jis ir numetus svori, kad jis neataugtu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pergale1 @ 2015 03 03, 11:37)


Sveika 4u.gif

Kaži kur dingo as** su lentele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2015 03 03, 11:00)
Staigmena, semlina, susiimkim, kas čia dabar? Lapus ir pumpurus valgyt reikia pavasarį wink.gif Tortus pamirštam  cool.gif  Orai grėsmingai šyla, tuoj nebegalėsim kilogramų po striuke slėpti wink.gif Rimtai smile.gif

Beje, man smalsu kokio amžiaus mes čia susirinkę?  smile.gif Man 28, o kiek kitoms?  ax.gif



Man 41 ax.gif na pasistengsiu susiimti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sin_ @ 2015 03 03, 14:35)
Sveika  4u.gif

Kaži kur dingo as** su lentele?  g.gif

Tikiuosi neatkrito g.gif nesirkit visos pavasaris juk jau. 4u.gif
Atsakyti