Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

as apsirgau, sloga nieko neuzuodziu, maisto skonis kaip kempine, gerkle skauda. Valgyti visokiu nesmoniu noris, kai kurie dienos valgymai nesveiki bet labai mazais kiekiais rolleyes.gif bet vis bandau nuo plano nenukrypti.

QUOTE(Staigmena @ 2015 02 24, 22:31)
na siandien pirma sokiu treniruote praejo.... kojas skauda.... linijiniai sokiai (seniai svajojau).... manau puikus dalykas kunui isjudinti  4u.gif


labai grazu kai daug zmoniu vienodai soka, kazkada teko matyti gyvai, labai patiko.
Atsakyti
Sveikutės, kaip jūs? smile.gif Su PAVASARIU! Visoms linkiu minusiukų ir siekti savo tikslo! drinks_cheers.gif
Aš vakar svečiuose buvau, užlipau ant svarstyklių 5kg mažiau rodė, grįžus pasisvėriau pas mane taip pat kaip visada... Reikia kažkur ant trečių svarstyklių pasisvert g.gif
Dabar net nežinau kiek čia sveriu tiksliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 02 26, 14:39)
Kas per fazė mergos, aš užvakar ir apsirijau, atrodo viską surysiu ką matau... Tai tiek privalgiau, kad net ėjau vaistų nuo virškinimo gert  doh.gif


Sveikos,
man taip būna kai buna neramu, pikta ar suirzusi, na, toks nesaugumo jausmas. Kemšu kaip beprotė. blush2.gif Taip kurį laiką, o kai pamatau kiek priaugu, tai lakstau ratus stadione irgi kaip beprotė lotuliukas.gif
Norėčiau tą ėdimą kuo nors pakeist
Atsakyti
Sako reikia, kokia veikla užsiimti, kad negalvoti apie maistą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 03 01, 16:21)
Sako reikia, kokia veikla užsiimti, kad negalvoti apie maistą  g.gif

O man baigesi edimo manija prasidejo nemiga.... nu sakes... per para miegu po 4-5 val.... ir niekaip neuzmiegu normaliai... bet nebevalgau daug... tiksliau dingo noras valgyt kazkaip beveik visai...
Atsakyti
Bėda ta, kad man maistas vienas iš didžiausių malonumų, tikrai nekeisiu jo į grindų plovimą lotuliukas.gif Bet kai įsitraukiu į "sportinimąsi" tai MB pakraupęs. Varau kas dieną po 15 ratukų, 200 pritūpimų, presui panašiai ir dar su ganteliais mojuoju. Dar sumąsčiau numažint angliavandeniu ir nuostabu... lipau laiptais po krosiuko ir atsipeikėjau su nutarkuotais keliais ir mėlyne, nualpau blush2.gif
Kaip jūs ištempiam be angliavandenių?
Atsakyti
pelyte11, aš tai vadovaujuos ta taisykle, kad angliavandenių nereikia labai riboti, bet reikia vartoti geruosius angliavandenius, net nežinau neteko matyt žmogaus, kuris valgo vaisius ir nuo to sustorėjo. 4u.gif Bet čia tik mano nuomonė cool.gif
Atsakyti
Labas rytelis, geros ir darbingos savaitės! 4u.gif
Priduosiu 75kg, nes dabar ieškosiu trečių svarstyklių, kad sužinot kiek iš tikro aš sveriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos,
atlekiau iš ryto prisiduoti o tai vel liksiu pavelavusi. svoris siandienai 88 kg, -1 kg ir tuo labai dziaugiuosi nes tas ligonio meniu nebuvo tobulas tongue.gif .
geros dieneles visoms 4u.gif
Atsakyti
ateinu su 56.4 kg.
Visoms geros dienele, nors ir lietus lyga sad.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms ! smile.gif Šiandien 67.7 smile.gif
Atsakyti
sveikos sveikos, su pavasariu thumbup.gif na ziema man bent jau nepastebimai praleke thumbup.gif

QUOTE(Kikavaida @ 2015 03 01, 13:44)

Aš vakar svečiuose buvau, užlipau ant svarstyklių 5kg mažiau rodė, grįžus pasisvėriau pas mane taip pat kaip visada... Reikia kažkur ant trečių svarstyklių pasisvert  g.gif
Dabar net nežinau kiek čia sveriu tiksliai  lotuliukas.gif

zinok ir man panasiai buvo, kai sveciuose nuejus nuo stalo pilnu pilvu uzeinu i wc, matau svarstykles, nu galvoju reikia pasisvert kad pasigazdint kiek cia prikimsau, ir ka uzlipu ir ziuriu beveik 2 kg maziau nei kad pas mane rodo g.gif tai kita diena lekiau pas mama svertis lotuliukas.gif tai pasirodo sveciuose svarstykles is tikruju blogai rodo, nes mano ir mamkos beveik atitiko parodymai ax.gif o jau buvau beprasdedanti dziaugtis kad gal is tikro maziau sveriu nei paciai atrode lotuliukas.gif


QUOTE(pelyte11 @ 2015 03 01, 15:32)
Bėda ta, kad man maistas vienas iš didžiausių malonumų, tikrai nekeisiu jo į grindų plovimą  lotuliukas.gif Bet kai įsitraukiu į "sportinimąsi" tai MB pakraupęs. Varau kas dieną po 15 ratukų, 200 pritūpimų, presui panašiai ir dar su ganteliais mojuoju. Dar sumąsčiau numažint angliavandeniu ir nuostabu... lipau laiptais po krosiuko ir atsipeikėjau su nutarkuotais keliais ir mėlyne, nualpau  blush2.gif
Kaip jūs ištempiam be angliavandenių?

as neistempiu, jei pora dienu be jokio cukraus, tai labai jauciasi, galva skauda, visa svirduliuojanti, zodziu, bent jau vaisiu tai as neatsisakau
Atsakyti