Mačiau kai kurios ir špicus turit. Gal patarsit- mirus dukterėčiai liko jos mini špicas, kuris po mergaits mirties tapo labai piktas-nerisileidžia svetimų, kanda net šeimos nariams- pvz. duoda skanuką, paima gražiai, bet staigiai jį sukramtęs kanda į tą pačią ranką. Šuniukas jaunas-8 mėn., bet iki to buvo linksmas ir draugiškas. Nuvežus pas veterinarą patarė kastruoti-gal apsiramins. Iš vienos pusės gaila šuns-gal jis taip liūdi šeimininkės, bet iš kitos pusės- jis valdovas ir visi turi šokti pagal jo dūdelę.
Šunys negedi, jie stresuoja. Agresija yra baimės palydovas, jei šuo susitresavo, ir iš jam nemalonios situacijos išėjo per agresijos parodymą, nuo jo atsitraukė jam nepatinkantis asmuo-jis smarkiai modeliuoją tą situaciją. Aš bausčiau už agresiją, duočiau nešiotis rankose tiems kurių labiausiai vengia, vien žo-viskas būtų nukreipta į tai kad agresija-ne išeitis. O dėl kastracijos, ko čia gailėt?
QUOTE(zay @ 2015 03 12, 16:02)
O dėl kastracijos, ko čia gailėt?
Ne dėl kastracijos gaila, o dėl tokio pasikeitusio elgesio. Ar kastracija padėtų?
Šeima pasimetus, nes didelė netektis, o čia dar šuns agresija. Ar užtektų barimo-fu ir pan., kai pradeda urgzti , nes laukti kol kas nesinori, ar eiktų truputį ir už pakarpos suimti?
Špicai apskritai tokie šunys, kurie labai greitai užlipa ant galvos ir tampa šeimininkais žmonių, jei jų nieks nekontroliuoja. Mano špicai yra nelepinami labai, žino savo ribas ir apskritai suvokietinti
bet šiaip drausti būtina, bent jau maniškės puikiai ir žodinę drausmę supranta
![biggrin.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/biggrin.gif)
QUOTE(zay @ 2015 03 12, 00:00)
labai grazus jusu sunys
![4u.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/4u.gif)
![wub.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/wub.gif)
QUOTE(gitanele23 @ 2015 03 13, 16:47)
Ilgaplaukis pilkas patinas, jis pirmos kalės iš kairės brolis, vienos vados šuniukai
![smile.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/smile.gif)
QUOTE(zay @ 2015 03 13, 23:26)
Ilgaplaukis pilkas patinas, jis pirmos kalės iš kairės brolis, vienos vados šuniukai ![smile.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/smile.gif)
![smile.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/smile.gif)
atrodo tokie skirtyngi
![smile.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/smile.gif)
Mūsų šaunusis penketukas: Gena, kuri ieško namų, nors mielai ją pasilikčiau sau, bijau, kad greit užsibaigs tos mano globos, ir pasiliksiu trečią šunį, nes kiekvienas globotinis kaip reikiant širdį išdrasko, kai reik su juo skirtis...
Blondė, kuri dabar yra Akela ir turi namus! Ją nuo pat pirmų dienų, kai tik parsivežėm nusižiūrėjo mūsų draugas, ilgai svarstė, galvojo, galvojo ir prisigalvojo, kad atėjo laikas ir jam turėti šunį, kuo labai džiaugiuos, nes blondytė liko šalia ir galėsiu dažnai ją matyt.
Mūsų gražuolė, mūsų linksmuolė, mūsų Viper
Beeausė Arizona, kuri kaip ir Gena su Blonde taip pat iš Penktos kojos. Ir Viper "pampersų" draugas Den Kopų vilkas/Danas.
![smile.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/smile.gif)
![thumbup.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/thumbup.gif)
![wub.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/wub.gif)
![drinks_cheers.gif](https://www.supermama.lt/forumas/public/style_emoticons/default/drinks_cheers.gif)
![user posted image](http://i424.photobucket.com/albums/pp325/Vil666/Vil666070/c09a06b0-fb49-4cfd-99f7-11ebac341cb4_zpsupjzycnm.jpg)
Mergaitės, labai reikia prof. Vaitkaus kontaktų. Žinau, kad ne kartą buvo rašyta, bet per paiešką nieko nerandu. Klinikos, kur jis dirba tel. turiu, bet atrodo, jie savaitgaliais nedirba. Gal kas turi jo asmeninį tel. nr.? Ir kaip jis žiūri į skambučius savaitgaliais?