Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(liumstrongas @ 2015 04 14, 22:07)
beabejo su prioritetais

Kitame forume skaiciau, kad cia eiles tik pagal registracijos laika matomos, o prioritetai bus tikrinami tik geguzes men. Tai va ir suabejojau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raimute89 @ 2015 04 14, 22:11)
Kitame forume skaiciau, kad cia eiles tik pagal registracijos laika matomos, o prioritetai bus tikrinami tik geguzes men. Tai va ir suabejojau.  ax.gif


Laikas skaiciuojamas tik tuomet kai prioritetai lygus
Atsakyti
QUOTE(liumstrongas @ 2015 04 14, 22:13)
Laikas skaiciuojamas tik tuomet kai prioritetai lygus

Tai sitai as puikiai zinau smile.gif
Bet skaiciau tokias nuomones, kad prioritetai siuo metu nepritaikyti ir eiles mes matom tik pagal laika. Bet va kaip cia matom viena mama su keliais prioritetais, laikas ne pats geriausias, bet ji yra pirmose vietose, tai reiskia netinkamu komentaru prisiskaiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raimute89 @ 2015 04 14, 22:21)
Tai sitai as puikiai zinau  smile.gif
Bet skaiciau tokias nuomones, kad prioritetai siuo metu nepritaikyti ir eiles mes matom tik pagal laika. Bet va kaip cia matom viena mama su keliais prioritetais, laikas ne pats geriausias, bet ji yra pirmose vietose, tai reiskia netinkamu komentaru prisiskaiciau  mirksiukas.gif

AGA ir dar pilna is praeitu metu prasymu kurie auksciau. PVZ santariskese lyg taip kad siais metais pirmas eileje teiktas prasymas yra 68 nes 67 i6 praeitu metu persikelia
Atsakyti
QUOTE(liumstrongas @ 2015 04 14, 22:09)
49 - i ta skaiciu iskaiciuoti ir 2 ir 3 ir 4 ir 5 darzelio pasirinkimai


Na tai ar yra vilties pakliut, jeigu bus dvi grupes maziuku, o mes 50 eileje? Ar net tas, kurio sarase musu darzelis ne pirmas eis pirmesnis? g.gif
Uzsiregistravom 11 valanda.
Atsakyti
Laba< ar yra Naujamiesčio mamyčių kurių panašūs prioritetai: Geniukų kalvė, Mažylis, Sadutė, Beržynėlis, Drevinukas? Kuriose vietose esate?
Atsakyti
QUOTE(zuikiene. @ 2015 04 14, 21:34)
Sveikos mamytes pamaciau sarasus tai  esu visiskoj nevilty.... mes deklaruoti pagal gyvenamaja vieta ir visuose penkiuose esame 150 numeriu.... smile.gif)  nu kaip taip gali but.....


pries Jus daug prioritetiniu vaikuciu.

QUOTE(madmuazele @ 2015 04 14, 23:10)
Maniškis 7 eilėje. Registravom tik į 1 darželį-tą, kurį lanko brolis. Laikas parašytas 9.04 val. Bet pas mus gaunasi 3 prioritetai: gyvenamoji vieta, brolis, lankantis tą patį darželį ir esam daugiavaikė šeima.


pas mane 2016 m bus analogiska situacija (broliai lankantys darzeli, daugiavaikiai, registracija), tad labai idomu kaip Jums seksis siemet. Bet net keista, kad su tiek prioritetu gan zema vieta. Gal pirmi 6 yra nuo praejusiu metu registre? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2015 04 15, 09:07)
pas mane 2016 m bus analogiska situacija (broliai lankantys darzeli, daugiavaikiai, registracija), tad labai idomu kaip Jums seksis siemet. Bet net keista, kad su tiek prioritetu gan zema vieta. Gal pirmi 6 yra nuo praejusiu metu registre?  g.gif

Pas mus trys vaikai, du broliai lanko tą darželį ir jis mums pagal gyvenamąją vietą priklauso, kolkas rašo kad esam 19 vietoj.
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2015 04 15, 09:27)
Pas mus trys vaikai, du broliai lanko tą darželį ir jis mums pagal gyvenamąją vietą priklauso, kolkas rašo kad esam 19 vietoj.



omg ohmy.gif zinokit gasdinat mane doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinote, kur reiktu kreiptis norint suzinoti kiek nauju vaiku bus priimama i grupes? Klausiau dar ziema savivaldybeje, bet ta moteris gana neuztikrintai kalbejo, tai noriu pasitikslinti.
Mano sunus 3 ir 4 nr eilese, bet laukiame mes i 6-7 ir 5-7 metu grupes.
Atsakyti

QUOTE(lola.lola @ 2015 04 15, 09:28)
omg ohmy.gif zinokit gasdinat mane  doh.gif

pagasdinsiu dar labiau. Priklauso pagal gyvenama vieta+lanko brolis+daugiavaike seima=44 eilej biggrin.gif as apsalus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2015 04 15, 09:33)
pagasdinsiu dar labiau. Priklauso pagal gyvenama vieta+lanko brolis+daugiavaike seima=44 eilej biggrin.gif as apsalus biggrin.gif



nu aciu doh.gif
as buvau rami. Galvojau su tiek prioritetu uzpildysiu 1 darzeli, kuri lanko du broliai ir vsio - vieta garantuota. O pasirodo dar galiu ir spyga gaut, ir likt eileje dar metams biggrin.gif
Atsakyti