Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

o tai ką jums tikslino? Ar tai ką matote internetiniame puslapyje sutampa su tuo, ką jūs pildėte? Nes logiška, jei neatitiktų, jūs pati kreiptumėtės į savivaldybę, kad neatitinka.


QUOTE(barric @ 2015 04 09, 21:20)
man sian skambino is savivaldybes patikslint del darzeliu, kas buvo nurodyta, tai sake, kad eiles matysim tik geguzes men.. kaip ir sakiau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Kalisopeja @ 2015 04 10, 07:48)
o tai ką jums tikslino? Ar tai ką matote internetiniame puslapyje sutampa su tuo, ką jūs pildėte? Nes logiška, jei neatitiktų, jūs pati kreiptumėtės į savivaldybę, kad neatitinka.

jau auksciau esu rasius, kad pas mane neatitinka mano uzpildytas prasymas su ju sugeneruotu prasymo pdf failu, tai jie tikslinosi sita reikala, o del to dalyko as jau kreipiausi anksciau, vakar man paskambino ir patikslino kokios kalbos pasirinktos ir koks eiliskumas
Atsakyti
O gal kas nors neseniai buvote savivaldybeje? Kazin dideles eiles ten dabar? Nes manau, nuvykus ten, galetu pasakyti preliminarias eiles, nes jo viska mato rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pretorija @ 2015 04 10, 09:11)
O gal kas nors neseniai buvote savivaldybeje? Kazin dideles eiles ten dabar? Nes manau, nuvykus ten, galetu pasakyti preliminarias eiles, nes jo viska mato rolleyes.gif

Ir kas pasikeis suzinojus? Juk vistiek niekas nuo to zinojimo nepasikeis doh.gif Tik dar daugiau erzelio ir netikrumo, nes tie skaiciukai dar kis n kartu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2015 04 10, 12:18)
Ir kas pasikeis suzinojus? Juk vistiek niekas nuo to zinojimo nepasikeis  doh.gif Tik dar daugiau erzelio ir netikrumo, nes tie skaiciukai dar kis n kartu wink.gif

Tai cia tik pasiulymas toms, kurios labai laukia eiliu pasirodant internete smile.gif
MAn kadangi buvo labai idomu, kelinta eilej mano mergaite yra viename is darzeliu (laukiam jau nuo pernai), tai parasiau jiems el.laiska ir irgi parase, kurioj vietoj preliminariai esam smile.gif
Atsakyti
barric, atsiprašau, neatidžiai skaičiau 4u.gif

Toks jausmas, kad kiekvienas savivaldybės darbuotojas turi savo nuomonę apie tai, kada bus skelbiamos eilės smile.gif
Ką tik skambinau į savivaldybę, moteriškei prie langelio kur dirba, tai sakė laukia ir tikisi, kad dar šiandien matysis eilės, o blogiausiu atveju kitą savaitę. Telefonu pasakyti vaiko eilės preliminarios negali, nes nemato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalisopeja: 10 balandžio 2015 - 13:15
Na o as kol cia rasinejau, netiketai katik gavau i maila pranesima, kad mano mergaite gavo vieta darzelyje... thumbup.gif primenu, laukiam nuo pernai... gavom vieta Santariskese... Dabar vienas galvos skausmas, kaip vyresnele ten perkelti reikes? g.gif
Atsakyti
o kaip idomu!!! dar nepaskelbe vietas, jau i darzeli priima=))))))) man vat nepatinka, kad niekam nerodo, o jejgu parasyti, iskart pasakys=)))) kazkokia slaptinga maxinacija=) gal ir man pabandyti? =)
Atsakyti
mes irgi tikimės vietos nuo gegužės mėn. naujai atidaromoje grupėje, tai dėl to ir rūpinuos ta eile.
Sveikinimai gavusiai vietą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalisopeja @ 2015 04 10, 14:35)
mes irgi tikimės vietos nuo gegužės mėn. naujai atidaromoje grupėje, tai dėl to ir rūpinuos ta eile.
Sveikinimai gavusiai vietą  drinks_cheers.gif

Aciu blush2.gif
As kaip supratau, tai Santariskiu darzas dar nebuvo pilnai uzpildytas, buvo laisvu grupiu ir vietu jau veikianciose grupese... Mes Santariskiu darzeli iraseme pirmu prioritetu, todel matyt ir gavome vieta (nors neslepsiu, mano mergyte buvo ganetinai toli po bruksnio po pagrindinio priemimo i Santariskes), tad vilciu cia patekti neturejome... Antrame pagal prioriteta darzely maniske buvo 1-2, tad laukeme patekimo ten...

O kas itariate kazkokiomis machinacijomis, galiu ranka prie sirdies pridejus pasakyti, kad nieko panasaus musu atveju nebuvo - stovejom jau daugiau nei metai saziningai eilej, vaikas lanko privatu darzeli siuo metu ir laukem priemimo i valstybini...
Atsakyti
QUOTE(Pretorija @ 2015 04 10, 14:43)
Aciu  blush2.gif
As kaip supratau, tai Santariskiu darzas dar nebuvo pilnai uzpildytas, buvo laisvu grupiu ir vietu jau veikianciose grupese... Mes Santariskiu darzeli iraseme pirmu prioritetu, todel matyt ir gavome vieta (nors neslepsiu, mano mergyte buvo ganetinai toli po bruksnio po pagrindinio priemimo i Santariskes), tad vilciu cia patekti neturejome... Antrame pagal prioriteta darzely maniske buvo 1-2, tad laukeme patekimo ten...

O kas itariate kazkokiomis machinacijomis, galiu ranka prie sirdies pridejus pasakyti, kad nieko panasaus musu atveju nebuvo - stovejom jau daugiau nei metai saziningai eilej, vaikas lanko privatu darzeli siuo metu ir laukem priemimo i valstybini...

Sory, bet as ne apie jus sneku, tik apie machinacijos savyvaldybeje=))) Jus cia ne prie ko=)
Atsakyti
QUOTE(Pretorija @ 2015 04 10, 13:43)
Aciu  blush2.gif
As kaip supratau, tai Santariskiu darzas dar nebuvo pilnai uzpildytas, buvo laisvu grupiu ir vietu jau veikianciose grupese... Mes Santariskiu darzeli iraseme pirmu prioritetu, todel matyt ir gavome vieta (nors neslepsiu, mano mergyte buvo ganetinai toli po bruksnio po pagrindinio priemimo i Santariskes), tad vilciu cia patekti neturejome... Antrame pagal prioriteta darzely maniske buvo 1-2, tad laukeme patekimo ten...

O kas itariate kazkokiomis machinacijomis, galiu ranka prie sirdies pridejus pasakyti, kad nieko panasaus musu atveju nebuvo - stovejom jau daugiau nei metai saziningai eilej, vaikas lanko privatu darzeli siuo metu ir laukem priemimo i valstybini...


sveikinimai!o kelintoje vietoje buvot?tai kaip suprantu nuo dabar pradesite lankyti?
Atsakyti