Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Parasiau dar e-mail darzeliai@vilnius.lt del eiliu, tai nustebau gavus atsakyma per 2 val., kad savaites begyje matysis preliminarios eiles.
Atsakyti
QUOTE(niverik @ 2015 03 30, 17:55)
Parasiau dar e-mail darzeliai@vilnius.lt del eiliu, tai nustebau gavus atsakyma per 2 val., kad savaites begyje matysis preliminarios eiles.


thumbup.gif thumbup.gif Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
reik suprast sios savaites begyje matysis? kazko abejoju, jau 3dienis, o dar nesimato smile.gif kazkodel manau, kad nesimatys iki balandzio galo... na man kazkodel taip atrodo, nros seniau iskarto matydavosi, kas trukdo dabar rodyt
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 04 01, 17:18)
reik suprast sios savaites begyje matysis? kazko abejoju, jau 3dienis, o dar nesimato smile.gif kazkodel manau, kad nesimatys iki balandzio galo... na man kazkodel taip atrodo, nros seniau iskarto matydavosi, kas trukdo dabar rodyt


Dabar trukdo rodyt ne pas visus matomos deklaruoros gyvenamosios vietos / seniūnijos. Logiška yra eilių rodymą įjungt tik sutvarkius. Tvarko rankomis, tai gal planuoja spėt
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 04 01, 21:24)
Dabar trukdo rodyt ne pas visus matomos deklaruoros gyvenamosios vietos / seniūnijos. Logiška yra eilių rodymą įjungt tik sutvarkius. Tvarko rankomis, tai gal planuoja spėt


jeigu tvarkytu rankomis, tai butu sutvarke ir tai, kad man rodo registracijos dokumente tik 2 darzelius vietoj 3 pasirinktu, o be to, kiek per forumus skaitalioju, jau pas visus susitvarke tie dalykai, reik manyt, kad jau sutvarke
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 04 01, 17:18)
reik suprast sios savaites begyje matysis? kazko abejoju, jau 3dienis, o dar nesimato smile.gif kazkodel manau, kad nesimatys iki balandzio galo... na man kazkodel taip atrodo, nros seniau iskarto matydavosi, kas trukdo dabar rodyt

As vakar rasiau savivaldybei del tu eiliu, tai gavau atsakyma, kad savaites gale turetu jau matytis eiles... Tai gal ryt sulauksim... blogiausiu atveju, po Velyku... rolleyes.gif
Atsakyti
Ar kas nors gavo patvirtinimą į el. paštą šiandien? g.gif
Atsakyti
Ne verysad.gif
Atsakyti
nu ka, jau savaites pabaiga, o eiliu kaip nera, taip nera... panasu, kad apgavo eilini karta doh.gif aisku, dar yra kelios valandos iki darbo pabaigos, bet netikiu, kad atsiras tos eiles...
Atsakyti
Aš irgi kažkaip mažai tikiu, kad bus šiandien tos eilės.
Atsakyti
nebus ju ir kita savaite, nebus iki balandzio pabaigos tikrai smile.gif o balandzio pabaigoj jau bus velu kazka keist smile.gif
Atsakyti
o aš vis dar naiviai tikiu, kad bus.. gal net šiandien, o blogiausiu atveju po Velykų 4u.gif

QUOTE(barric @ 2015 04 03, 10:42)
nebus ju ir kita savaite, nebus iki balandzio pabaigos tikrai smile.gif o balandzio pabaigoj jau bus velu kazka keist smile.gif

Atsakyti