Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Tai jau taip. geriau turbut jauniausia, nes i pirma beveik 8 metu tai irgi ka as zinau:)))

QUOTE(Riešutinė @ 2015 03 28, 19:19)
Mokykloje irgi bus tas pats. Arba bus vyriausia klasėje arba jauniausia.

Atsakyti
QUOTE(missg @ 2015 03 28, 20:31)
Tai jau taip. geriau turbut jauniausia, nes i pirma beveik 8 metu tai irgi ka as zinau:)))


Baikit, taip tikrai nebutu wink.gif Pries priesmokykline atsisijotu, kas dar darziuke pabuna, o kas jau i paruosiamukus iseina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RUDOJI: 28 kovo 2015 - 22:57
QUOTE(RUDOJI @ 2015 03 28, 22:56)
Baikit, taip tikrai nebutu wink.gif Pries priesmokykline atsisijotu, kas dar darziuke pabuna, o kas jau i paruosiamukus iseina  4u.gif

tikrai taip, jei tevai nori, gali leisti anksciau nei 7metu i darzeli, irigi galioja taisykle, kad 7metukai turi sueiti iki einamu metu galo kai pradeda eiti i 1 klase. O jei bus 7 po naujuju, tai turi praeiti psichologa. Jei psichologas leidzia, tada tik gales eiti. Pazistamos mergaite gimusi kovo pabaigoje ir psichologas leido lankyti mokykla nuo 6.6m.
Atsakyti
mamos, ar jums pavyksta ieiti i vilnius.lt savo paskyra? Man kazkodel neleidzia, nors suvedu slaptazodi toki, koks ir buvo...
Atsakyti
QUOTE(Aukselyte @ 2015 03 29, 13:49)
mamos, ar jums pavyksta ieiti i vilnius.lt savo paskyra? Man kazkodel neleidzia, nors suvedu slaptazodi toki, koks ir buvo...



Ir man neleidzia. Viska suvedus raso "Turite prisijungti"
Atsakyti
QUOTE(rasiukas16 @ 2015 03 29, 13:10)
Ir man neleidzia. Viska suvedus raso "Turite prisijungti"

eilini karta kazka su sistema daro...
Atsakyti
PAS mane irgi neleido=))) baisu,,,, net gieda uz sali kur gyvenu=))
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2015 03 29, 10:10)
tikrai taip, jei tevai nori, gali leisti anksciau nei 7metu i darzeli, irigi galioja taisykle, kad 7metukai turi sueiti iki einamu metu galo kai pradeda eiti i 1 klase. O jei bus 7 po naujuju, tai turi praeiti psichologa. Jei psichologas leidzia, tada tik gales eiti. Pazistamos mergaite gimusi kovo pabaigoje ir psichologas leido lankyti mokykla nuo 6.6m.


Kaip įdomiai. Aš saviškę visai norėčiau leist 6,6. Jei tik bus pakankamai protinga smile.gif

QUOTE(Aukselyte @ 2015 03 29, 13:49)
mamos, ar jums pavyksta ieiti i vilnius.lt savo paskyra? Man kazkodel neleidzia, nors suvedu slaptazodi toki, koks ir buvo...


Šiandien ryte viskas veikia. Tik kad ten nieko naujo
Atsakyti
Zinokit, jau biski pasikeite situacija, pas mane jau nera prasyme raudonu sauktuku, ten kur vaiko duomenys, rodo deklaruota vieta, bet pvz pas mane neparasyta, tik faktine vieta, ar tai yra svarbu?
Atsakyti
Pas mane abiejuose langeliuose (mano ir vaiko) atsirado deklaruota gyvenamoji vieta ir raudoni šauktukai dingo, bet eilės vis dar generuojamos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalisopeja: 30 kovo 2015 - 10:14
O koks ten numeriukas, del darzelio paskambinti?
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 30, 12:42)
O koks ten numeriukas, del darzelio paskambinti?

Siandien skambinau bendruoju 1664 numeriu, norejau suzinot kada jau bus bent preliminarios eiles. Bet nieko konkretaus neatsake. Neva tik po geguzes 1, kai baigsis prasymu priemimas
Atsakyti