Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Jejgu vaikui rugsejo 1 bus 2.4 metu jis keliaus i lopsine? Ar vyresne grupe?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 27, 23:56)
Jejgu vaikui rugsejo 1 bus 2.4 metu jis keliaus i lopsine? Ar vyresne grupe?smile.gif


lopšelinio amžiaus ugdymo grupė 1,5 – 3 metų vaikams
ikimokyklinio amžiaus ugdymo grupė 3-5 metų vaikams
priešmokyklinio amžiaus  ugdymo grupė 5-6 (7) metų vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2015 03 28, 08:46)
lopšelinio amžiaus ugdymo grupė 1,5 – 3 metų vaikams
ikimokyklinio amžiaus ugdymo grupė 3-5 metų vaikams
priešmokyklinio amžiaus  ugdymo grupė 5-6 (7) metų vaikams.

Aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 28, 00:56)
Jejgu vaikui rugsejo 1 bus 2.4 metu jis keliaus i lopsine? Ar vyresne grupe?smile.gif



Bent jau anksciau ziurejo taip, pvz., jeigu 2015 metais nesueis 3 metukai, keliauja i lopseli, jeigu sueina kad ir gruodzio 31d. - i darzeli. Nezinau ar dabar ka pakeite.
Atsakyti
QUOTE(rasiukas16 @ 2015 03 28, 08:07)
Bent jau anksciau ziurejo taip, pvz.,  jeigu 2015 metais nesueis 3 metukai, keliauja i lopseli, jeigu sueina kad ir gruodzio 31d. - i darzeli. Nezinau ar dabar ka pakeite.

taip, 2015m i 3-4 metuku grupe pateks vaikai gime 2012metais, gime 2013.01.01 jau keliaus i lopsiuka
Atsakyti
QUOTE(rasiukas16 @ 2015 03 28, 09:07)
Bent jau anksciau ziurejo taip, pvz.,  jeigu 2015 metais nesueis 3 metukai, keliauja i lopseli, jeigu sueina kad ir gruodzio 31d. - i darzeli. Nezinau ar dabar ka pakeite.

taip ir yra, mano mergaitei buvo 2,8 metu, kai pradejo i darza eit, bet kadangi gruody gimus, keliavo i 3-4 metu grupe jau, o kaimynu mergaite nors tik 3m savaitem jaunesne, bet jau sausy gimus - tai ji i lopseli eina, pati vyriausia ten, nors pagal branda tikrai galetu lankyti 3-4 metu grupe... nieko nepadarysi, tokia tvarka.. tai del to ir sakau, kad pazadejo visiems stovintiems eilese pirmuma - tai pilnai gali but, kad tokius vaikus sukis pas lopselinukus, kam dar 3 nebus, tokius gruodi gimusius, nors tarkim jau priklausytu i 3-4 metu keliaut, o tokiu grupiu neformuos darzelis, todel jie uzims siumetiniu lopselinuku vietas biggrin.gif nieko cia gudraus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 03 28, 10:40)
taip ir yra, mano mergaitei buvo 2,8 metu, kai pradejo i darza eit, bet kadangi gruody gimus, keliavo i 3-4 metu grupe jau, o kaimynu mergaite nors tik 3m savaitem jaunesne, bet jau sausy gimus - tai ji i lopseli eina, pati vyriausia ten, nors pagal branda tikrai galetu lankyti 3-4 metu grupe... nieko nepadarysi, tokia tvarka.. tai del to ir sakau, kad pazadejo visiems stovintiems eilese pirmuma - tai pilnai gali but, kad tokius vaikus sukis pas lopselinukus, kam dar 3 nebus, tokius gruodi gimusius, nors tarkim jau priklausytu i 3-4 metu keliaut, o tokiu grupiu neformuos darzelis, todel jie uzims siumetiniu lopselinuku vietas biggrin.gif nieko cia gudraus smile.gif

bet kodel manote, kad darzeliai neformuos 3-4 metu grupiu? dauguma darzeliu formuos ir viena ir kita grupe, o yra darzeliu kur lopselinuku visai neturi, tai jie formuos 3-4metu grupes. Konkreciai kalbu apie N.Vilnios darzelius, kadangi registravau savo dukra i lopseli ir drauges berniuka i 3-4metu grupes, tai vienu darzeliu daugiau drauges berniukui buvo galima pasirinkti nei mano dukrai
Atsakyti
Negali trimečių sukišti į lopšelines grupes, gi ir tėvai nesutiks su tuo. Nebent tik tuos, kurie gruodį gimę, o tokių gal tik vienas kitas ir yra. Aš kiek žinau, tai naujų grupių be lopšelinių bent jau prie mūsų kur darželiai yra, neformuos. Tai va ir kyla klausimas kur pernykščius vaikus, gimusius 2012 m. ir pernai negavusius vietų padės.
Atsakyti
Man aktualus klausimas dėl 3-4 m.grupių. Maniškė gimė 2012-02 mėn., darželį pradėjo lankytinuo 2,5 mėn., buvo įkišta į lopšelinę, nes tais metais jai dar nebuvo sukakę 3 metukų. Rezultatas - pati vyriausia grupėje (jauniasiems - buvo po 1 m. 3 mėn. sukakę lanymo dienai), jai ten taip neįdomu doh.gif . Galimybės perkelti į 3-4 m. grupę nebuvo, nes ten didžiulės eilės.
Buvau tuo klausimų savivaldybėje, dar prieš registraciją. Gavau atsakymą, kad šiais metais į 3-4 m. grupes bus iškelti vaikai, gimę 2012 m., visi kiti palikti lopšelinėse "antriems metams" + naujai priimti vaikai (taip pat ir tie, kuriems 2015 m. dar nesukaks 3 metukų).
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2015 03 28, 12:57)
bet kodel manote, kad darzeliai neformuos 3-4 metu grupiu? dauguma darzeliu formuos ir viena ir kita grupe, o yra darzeliu kur lopselinuku visai neturi, tai jie formuos 3-4metu grupes. Konkreciai kalbu apie N.Vilnios darzelius, kadangi registravau savo dukra i lopseli ir drauges berniuka i 3-4metu grupes, tai vienu darzeliu daugiau drauges berniukui buvo galima pasirinkti nei mano dukrai


na, kad suformuot 3-4 metu gruype, reik turet papildomu patalpu, zinoma, jei iskels priesmokyklinius, tada atsilaisvins, bet neaisku kiek ju ten yra tu priesmokykliniu grupiu, kalbant apie keleta man zinomu darzeliu, nes pernai ju neiskele del teismu... musu 3-4 metu grupe buvo suformuota per prievarta spaudziant savivaldybei, grupe buvo paversta sporto sale, bet juk daugiau patalpu darzas neturi, kad papildomas grupes formuot, todel tai imanoma, tik jei atsilaisvins iskarto kelios priesmokykliniu grupes, man sake, kad musu darze siemet 3-4 neformuos, nors cia aisk usakemis ant vandens... gal kazka ir padarys
Atsakyti
Mano mergyte 2014m sausio 1 gimus, tai jei siemet nepateks, o kita met irgi i lopseli pretenduos tik, tai isvis bus pati pati vyriausia.. O viena diena anksciau gimes jau eis i darzeli..
Atsakyti
QUOTE(missg @ 2015 03 28, 19:36)
Mano mergyte 2014m sausio 1 gimus, tai jei siemet nepateks, o kita met irgi i lopseli pretenduos tik, tai isvis bus pati pati vyriausia.. O viena diena anksciau gimes jau eis i darzeli..


Mokykloje irgi bus tas pats. Arba bus vyriausia klasėje arba jauniausia.
Atsakyti