Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(niverik @ 2015 03 27, 00:11)
Sveiki,
Gal kas zino kaip bus su eilemis ir patekimu i darzeli: pvz.mes prasyma pateikem 10.00 val ir 2 numeriu irasem darzeli Pasaka, o kita mama prasyma pateike 10.01 ir darzeli Pasaka nurode 1 numeriu. Tai i darzeli Pasaka pateksim mes, nes registravimo laikas ankstesnis, ar kiti, nes nurode pirmu numeriu ta darzeli?

na vistiek pirmi eis prioritetiniai vaikai, o toliau jau matyt ziures pagal laika, kaip tas nebutu juokinga, bet kol kas sistema yra tokia... mes taip pat i pasaka eileje smile.gif tik 1 numeriu nurodem
Atsakyti
Dar visi pernai metų vaikučiai paklius pirma mūsų. Nes jie anksčiau registruoti
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 27, 06:49)
Dar visi pernai metų vaikučiai paklius pirma mūsų. Nes jie anksčiau registruoti


na bet jie i vyresnes grupes jau pretenduos, bent jau dauguma
Atsakyti
Suprantama, kad is pradziu paklius is praeitu metu, kas dar i lopseline grupe tiks, paskui prioritetiniai. Ir mano klausimas buvo del likusiu, t.y.jei pirmas ir vienintelis vaikas smile.gif Nes jei ims pagal darzeli, tai mes nors ir anksciau registravom, bet nepakliutumem, nes uzrasem 2 numeriu.

Barric, darzelio pavadinima - siaip pasirinkau. Mes darzelio Pasaka nesirinkom ax.gif
Atsakyti
tas uzrasymas pernai metu, kiek suprantu, dabar kaip eilinis prioritetas, t.y. jie lygus su tais, kurie turi 1 prioriteta (tarkim, sese/brolis lanko ta darza), reiskias tie, kas turi daugiau prioritetu, vistiek turetu eit i prieki, na bet neesme...

kas liecia tuos 2, 3 ir kt numeriu uzrasytus darzelius - labai sunku pasakyt, nes jie patys nezino kaip veikia tas reikalas, jau ne karta sitoje temoje rasiau, kad pries mus stovejo vaikai, kuriems tas darzas buvo ne pirmu numeriu irasytas, bet jie pateko pirma musu ten, kadangi tame darze, kuris buvo nurodytas nr1 pas juos - negavo vietos, tai kaip supratau, pagal ta sistema, tuomet darzelis nr2 patampa pirmu ir t.t.... nezinau ar aiskiai issireiskiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 27, 06:49)
Dar visi pernai metų vaikučiai paklius pirma mūsų. Nes jie anksčiau registruoti

O gal žinote, ar tie pernykščiai, kurie laukia eilėje darželyje ne pagal deklaruotą gyv. vietą irgi bus aukščiau šiųmetinių su deklaruota vieta?
Atsakyti
Jeigu gerai pamenu buvo kazkokia laida per tv ir ten kalbejo savivaldybes atstovas, tai jis sake kad pernyksciai eina pirmi, po ju visi su kiti. Nesvarbu kiek turi prioritetu, siemet pirmumas negavusiems darzelio pernai.
Atsakyti
Bet pernykščiai vaikai, kurie pernai negavo vietų, šiemet jau bus trimečiai ar net vyresni. O tokio amžiaus vaikus sutalpinti l sunku, nes jie patekti gali tik į kažkieno atlaisvintą vietą. Tai tas saviv atstovas ir sakė, kad negatantuoja kad visi 100 proc pernai negavusių šiemet gaus.
Atsakyti
na gal bus tokiu, kjuriems nesuejo dar 3 metai, t.y. nesueis rugsejy, tai juos sukaisios i lopselius smile.gif nors man juokinga toki dideli vaika kist i lopsi
Atsakyti
Turiu toki klausima, del idomumo uzejau i puslapi vilnius.lt. vaiko registracija, viskas tvarkingai, darzeliai pagal teritorija jokiu raudonu sauktuku, tai reiskia, kad sistema ijungta su dekl gyv portalu, bet mano prasymas, pdf failas vis dar su RAUDONU sauktuku, tai reiskia kad automatiskai nesikeis? Ij jie tikrins kiekviena prasyma??? ir su ranka taisys?? =))) kazkaip idomu!!! GAL reikejo laukti po pietu kada bus tvarkinga registracija? nes as pvz netikiu jiems. Vat galvos skausmas. dabar reikes tikrinti, vazuot... ex...
Papildyta:
vat jejgu nebutu svarbu registracijos laikas, viskas butu ramu, bet yra kaip yra,.... ir neramu, kad mano prasymas bus taisytas, ir cia jau bus ne 100 % mano 4 val. darbas prie kompo, zodziu, nezinau, palauksiu ili pirmadieno, ir paskambinsiu, o gal ir vazuosiu=))) jejgu kas nors dar turiu toki pati prasyma kaip ir as, ir jejgu kazkas pasikeis, tai parasykit prasau, busiu dekinga=)))
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 27, 14:15)
Turiu toki klausima, del idomumo uzejau i puslapi vilnius.lt. vaiko registracija, viskas tvarkingai, darzeliai pagal teritorija jokiu raudonu sauktuku, tai reiskia, kad sistema ijungta su dekl gyv portalu, bet mano prasymas, pdf failas vis dar su RAUDONU sauktuku, tai reiskia kad automatiskai nesikeis? Ij jie tikrins kiekviena prasyma??? ir su ranka taisys?? =))) kazkaip idomu!!! GAL reikejo laukti po pietu kada bus tvarkinga registracija? nes as pvz netikiu jiems. Vat galvos skausmas. dabar reikes tikrinti, vazuot... ex...
Papildyta:
vat jejgu nebutu svarbu registracijos laikas, viskas butu ramu, bet yra kaip yra,.... ir neramu, kad mano prasymas bus taisytas, ir cia jau bus ne 100 % mano 4 val. darbas prie kompo, zodziu, nezinau, palauksiu ili pirmadieno, ir paskambinsiu, o gal ir vazuosiu=))) jejgu kas nors dar turiu toki pati prasyma kaip ir as, ir jejgu kazkas pasikeis, tai parasykit prasau, busiu dekinga=)))

Pas mane lygiai taip pat kaip pas jus, bet, ai, kazkaip nepergyvenu. Va kai paskelbs, kad jau viska sutvarke ir dar vis bus nekoreguotas tas pdf prasymas, tai tada ir sukrusciau labiau. Gal ir blogai mastau, nezinau, bet man atrodo svarbiau el.registracija, nei pdf prasymas. Beto, turiu mazai vilties, kad pateksim i darzeli, kai tiek laukianciuju, o mes be jokiu prioritetu, tai ir nesidraskau smile.gif
Atsakyti
O nera aisku kiek vietu yra, kiek uzsiregistravusiu?
Atsakyti