Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(jurgacka @ 2015 03 26, 08:00)
Aš kai registravau vaiką sausio 12 d. (Buvau iš tų 109, kuriems pavyko), tai patvirtinimo laiškas neatėjo nei tą dieną nei kurią kitą. O registracija nepanaikinta buvo sistemoje iki šio pirmadienio.

Aš tiesiog nematau techninių priežasčių tam laiškui ateit kažkada vėliau. Bet tai jis ir nereikalingas jei vaikas sistemoje. Dėl visa ko išsisaugokit printscreenus ir viskas

Sausio 12 d. buvau taip pat tarp tų 109 laimingųjų. Laiškas patvirtinimo atėjo, kai atsidarius vaiko duomenis apačioje atsirado mygtukas patvirtinti registraciją (po dienos ar kelių). Laikas liko tas pats, tik patvirtinimą gavau.
Dabar el. laiškų negavo tie, pas kuriuos suformuotame pdf prašyme near registracijos numerio (kaip ir pas mane), įtariu dauguma registravusių iki pietų
Po kelių dienų bus galima pasiskambinti į savivaldybę kai pranyks šauktukai, jeigu patvirtinimas neateis
Atsakyti
Šiaip galima tiesiog parašyt savivaldybei ir paprašyt, kad jie patvirtintų registraciją ir informuotų, koks sistemoje nurodytas registracijos laikas (tiesiog suteiktų info). Toks jų darbuotojo laiškas irgi turės tokią pačią juridinę galią. Čia jei Jums neramu, kad vaiko registracija iš duomenų bazės dings ir Jūs neturėsit tam įrodymo.

p.s. man patvirtinimo mygtukas vėliau neatsirado arba aš jį nepastebimai paspaudžiau
p.p.s. kai kurie net turintys registracijos numerį negavo laiškų smile.gif
Atsakyti
Mes is tu, kurie neturi registracijos numerio. Paraseme savivaldybei. Atsake - siuo atveju registracijos numeris nera svarbus, svarbu yra vaiko ID numeris.

O jokio patvirtinimo mygtuko nebuvo pas mus... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airona: 26 kovo 2015 - 13:03
QUOTE(Airona @ 2015 03 26, 14:02)
Mes is tu, kurie neturi registracijos numerio. Paraseme savivaldybei. Atsake - siuo atveju registracijos numeris nera svarbus, svarbu yra vaiko ID numeris.

O jokio patvirtinimo mygtuko nebuvo pas mus...  g.gif

Ką reiškia vaiko ID numeris?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nile: 26 kovo 2015 - 15:17
QUOTE(Muzika mano siela @ 2015 03 26, 12:16)

Dabar el. laiškų negavo tie, pas kuriuos suformuotame pdf prašyme near registracijos numerio (kaip ir pas mane), įtariu dauguma registravusių iki pietų
Po kelių dienų bus galima pasiskambinti į savivaldybę kai pranyks šauktukai, jeigu patvirtinimas neateis

Pas mane pdf prasyme taip pat nera reg. numerio, bet patvirtinimo laiska gavau. Uzregistruoti pavyko iki 9 val ryto. Tiesa, pastebejau, kad pdf prasyme pas mane deklaruota gyvenamoji vieta irasyta tokia pat kaip ir faktine nors realiai tai deklaruota as visai kitur. Kazi ar reiktu del to pasiskambinti i savivaldybe ar kolkas tai neturi jokios reiksmes? Nes kai ieinu i registracijos langa, tai ten jau matau visus duomenis, vyro taip pat ir seniunijos pazymetos tos, kur esam registruoti.
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2015 03 26, 16:21)
Pas mane pdf prasyme taip pat nera reg. numerio, bet patvirtinimo laiska gavau. Uzregistruoti pavyko iki 9 val ryto. Tiesa, pastebejau, kad pdf prasyme pas mane deklaruota gyvenamoji vieta irasyta tokia pat kaip ir faktine nors realiai tai deklaruota as visai kitur. Kazi ar reiktu del to pasiskambinti i savivaldybe ar kolkas tai neturi jokios reiksmes? Nes kai ieinu i registracijos langa, tai ten jau matau visus duomenis, vyro taip pat ir seniunijos pazymetos tos, kur esam registruoti.

pas mane tas pats, tai kol kas palauksiu, veliau sutvarkys gal=)) as del adreso =)) irgi pdf jie vienodos=)))
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 26, 16:03)
pas mane tas pats, tai kol kas palauksiu, veliau sutvarkys gal=)) as del adreso =)) irgi pdf jie vienodos=)))

Manau sutvarkys, katik Delfi skaiciau straipsni apie ta registracija, reikia kantrybes ir laiko smile.gif http://www.delfi.lt/...s.d?id=67541848
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2015 03 26, 15:06)
Ką reiškia vaiko ID numeris?


Nezinau smile.gif Tiesiog formoje prie vaiko duomenu yra ir ID. Vyras registravo, ir vyro ID yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2015 03 26, 13:16)
Sausio 12 d. buvau taip pat tarp tų 109 laimingųjų. Laiškas patvirtinimo atėjo, kai atsidarius vaiko duomenis apačioje atsirado mygtukas patvirtinti registraciją (po dienos ar kelių). Laikas liko tas pats, tik patvirtinimą gavau.
Dabar el. laiškų negavo tie, pas kuriuos suformuotame pdf prašyme near registracijos numerio (kaip ir pas mane), įtariu dauguma registravusių iki pietų
Po kelių dienų bus galima pasiskambinti į savivaldybę kai pranyks šauktukai, jeigu patvirtinimas neateis

pas mane yra registracijos nr bet laisko ir as negavau
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas zino kaip bus su eilemis ir patekimu i darzeli: pvz.mes prasyma pateikem 10.00 val ir 2 numeriu irasem darzeli Pasaka, o kita mama prasyma pateike 10.01 ir darzeli Pasaka nurode 1 numeriu. Tai i darzeli Pasaka pateksim mes, nes registravimo laikas ankstesnis, ar kiti, nes nurode pirmu numeriu ta darzeli?
Atsakyti
Ar kas nors zino kiek vaikuciu priims nuo rugsejo i darzelius? Kiek yra laisvu vietu darzeliuose? g.gif
Atsakyti