Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(jovivita @ 2015 03 25, 17:57)
Vilniaus miesto savivaldybės elektroninių paslaugų teikimo sistemos (EPTS) automatinis pranešimas:

Informuojame, kad Jūs sėkmingai užsisakėte Vilniaus miesto savivaldybės elektroninę paslaugą Vaikų priėmimas į Vilniaus miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigos ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo grupę.



Pamatyti, kurioje eilės vietoje yra Jūsų vaikai galite prisijungę prie „Vilniaus miesto gyventojo prieigos“, „Mano darželis“ skiltyje.
Apie vaiko patekimą į ikimokyklinio ugdymo įstaigą būsite informuoti trumpąją SMS žinute arba el. paštu. Dėkojame, kad naudojatės Vilniaus miesto savivaldybės elektroninių paslaugų teikimo sistema.
O kodel as vis dar negavau laiska?;((((



Taip pat siūlome:
• Užsiregistruoti sveikatos įstaigoje
• Balsuoti dėl teisės aktų projektų
• Stebėti Vilniaus miesto tarybos posėdžius
• Pateikti peticiją internetu
• Pranešti apie mieste pastebėtą problemą „Miesto problemų“ sistemoje.
• Deklaruoti savo gyvenamąją vietą Vilniuje www.vilnius.lt/deklaravimas.



Šis elektroninis laiškas yra automatinis www.vilnius.lt tinklalapio pranešimas, prašome į jį neatsakinėti. Geros dienos!

Atsakyti
kaip suprast viskas užregistruota, bet elės generuojamos parašyta tai kaip čia tik vėliau sužinosim kelinti mes? g.gif
Atsakyti
Vis dar nera laisko? Ar tai yra svarbu?wink.gif
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 18:41)
Vis dar nera laisko? Ar tai yra svarbu?wink.gif

aškai yra pas ką automatiški susigeneravo registracijos numeris, tikrai nereikia paskaitykite aukščiau, daugybė tkoių yra (tam tarpe ir aš)
kai sutvarkys registraciją iki galo tada manau atsiųs wink.gif registracijos laikas nesikeis, tik nieko iš naujo nepildykite
Atsakyti
na ir as jokio laisko negavau dar, nors sistemoje jis yra, bet eiliu nieko nerodo... speju ik irudenio mes tu eiliu nepamatysim, o yra ziniu kiek laiko vyks registracija? ar tikrai iki ryt, ar cia eiline antis?
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 03 25, 19:51)
na ir as jokio laisko negavau dar, nors sistemoje jis yra, bet eiliu nieko nerodo... speju ik irudenio mes tu eiliu nepamatysim, o yra ziniu kiek laiko vyks registracija? ar tikrai iki ryt, ar cia eiline antis?


pagal Zuoko el. laišką iki balandžio 30 d. vyks registracija
Atsakyti
bet idomiai su tom eilem, visiskai jokio skaidrumo, nesimato kaip kas juda smile.gif seniau matydavosi iskarto kelintas eilej esi, o dabar bardakas kazkoks.. .zodziu nezinau net
Atsakyti
Uzregistravau be tel numerio, tik pastas uzrasytas, nezinau kaip taip isejo, teks vazuot redagoti ar kaip?
Papildyta:
Bet gal ir atsiras, nes tikrai buvo ivestas!;))
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 03 25, 20:14)
bet idomiai su tom eilem, visiskai jokio skaidrumo, nesimato kaip kas juda smile.gif seniau matydavosi iskarto kelintas eilej esi, o dabar bardakas kazkoks.. .zodziu nezinau net


o aš nuo metų pradžios tiek pavyzdžių girdėjau apie rankinius programavimus, kad tam tikri vaikai papultų į norimą darželį, kad vienintelė viltis papulti į darželį - tvirta Šimašiaus pozicija išravėti šio daržo piktžoles....
Atsakyti
visu darzu neapzios jis israveti, o kol bent viename piktzoles augs, tai ir kituose sesis biggrin.gif ravek neravejes biggrin.gif kai kiekvienas pilietis ims pats save gerbti, o nelaukti is valdzios stebuklu, tuomet gal ir susitvarkys tie dalykai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 19:41)
Vis dar nera laisko? Ar tai yra svarbu?wink.gif


Aš kai registravau vaiką sausio 12 d. (Buvau iš tų 109, kuriems pavyko), tai patvirtinimo laiškas neatėjo nei tą dieną nei kurią kitą. O registracija nepanaikinta buvo sistemoje iki šio pirmadienio.

Aš tiesiog nematau techninių priežasčių tam laiškui ateit kažkada vėliau. Bet tai jis ir nereikalingas jei vaikas sistemoje. Dėl visa ko išsisaugokit printscreenus ir viskas
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 26, 09:00)
Aš kai registravau vaiką sausio 12 d. (Buvau iš tų 109, kuriems pavyko), tai patvirtinimo laiškas neatėjo nei tą dieną nei kurią kitą. O registracija nepanaikinta buvo sistemoje iki šio pirmadienio.

Aš tiesiog nematau techninių priežasčių tam laiškui ateit kažkada vėliau. Bet tai jis ir nereikalingas jei vaikas sistemoje. Dėl visa ko išsisaugokit printscreenus ir viskas

Dekoju;)))
Atsakyti