Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(RUDOJI @ 2015 03 25, 14:53)
O kas belieka doh.gif laukiam mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif
Daugumai nerase ir darzai su sauktukais. Kazkam savivaldybeje sake, kad nieko tokio. Lygtai specialiai buvo isjungta, kad maziau strigtu g.gif


jau viskas gerai su tais sauktukais, dega zaliai thumbup.gif priregistravau pagaliau doh.gif
Atsakyti
"auksini svoguna" Zuokui!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Cia zali sauktukai kas tik dabar prisiregistravo. Kas anksciau - raudoni.
Tikiuosi nebus baiku del tu seniuniju...


QUOTE(Linute:) @ 2015 03 25, 15:03)
jau viskas gerai su tais sauktukais, dega zaliai  thumbup.gif priregistravau pagaliau doh.gif

Atsakyti
O jeigu man pildymo metu neleido visus 5 darzelius issirinkti ir as patvirtinau tik 3 'pasikrovusius', tai jau negaliu sio prasymo papildyti niekaip?
Atsakyti
QUOTE(A sol' @ 2015 03 25, 15:13)
O jeigu man pildymo metu neleido visus 5 darzelius issirinkti ir as patvirtinau tik 3 'pasikrovusius', tai jau negaliu sio prasymo papildyti niekaip?

niekaip, tik iš naujo pildyti
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2015 03 25, 14:46)
Pas mus irgi nera parasyto to reg. numeriuko. Mes ir laisko dar i pasta negavom  g.gif

Del el.p patvirtinimo skambinau i savivaldybe,sake el.patvirtinimas gali veluoti. Jei uzregistravus rodo eile generuojama,reiskias prasymas priimtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nile: 25 kovo 2015 - 15:24
man dar idomiau.puslapyje rodo deklaruota vieta sena ( kuria mes pakeitem dar daugiau nei pries metus) plius prie faktines vietos seniunijos visiskai neteisingos.
O vat pdf faile ir deklaruota vieta ir faktine vieta roda sena adresa doh.gif

Nors vedziau as viska tvarkingai tai tikrai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mumum @ 2015 03 25, 15:08)
"auksini svoguna" Zuokui!!!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Cia jau ir viso darzoviu krepselio negaila biggrin.gif
Atsakyti
Man ryte sunkiai krovė, o dabar per 5 min kažkur priregistravau ir iš karto atėjo laiškas į el paštą.
Atsakyti
QUOTE(jovivita @ 2015 03 25, 16:56)
Man ryte sunkiai krovė, o dabar per 5 min kažkur priregistravau ir iš karto atėjo laiškas į el paštą.

O ka ten laiske parasyta) ?
Atsakyti
aba diena,

 

Tam, kad sistema veiktų sklandžiau ir visi tėveliai galėtų užregistruoti savo vaikučius, buvo atjungti duomenys nuo gyventojų registro. Dėl to nepergyvenkite, aprimus registracijai sistema vėl bus sujungta su gyventojų registro duomenimis. Visi duomenys bus sutikrinti aprimus registracijos srautui.

 

Pagarbiai,

Vilniaus miesto savivaldybė

 
Viskas ok su tais śauktukais
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 17:19)
O ka ten laiske parasyta) ?





Vilniaus miesto savivaldybės elektroninių paslaugų teikimo sistemos (EPTS) automatinis pranešimas:

Informuojame, kad Jūs sėkmingai užsisakėte Vilniaus miesto savivaldybės elektroninę paslaugą Vaikų priėmimas į Vilniaus miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigos ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo grupę.



Pamatyti, kurioje eilės vietoje yra Jūsų vaikai galite prisijungę prie „Vilniaus miesto gyventojo prieigos“, „Mano darželis“ skiltyje.
Apie vaiko patekimą į ikimokyklinio ugdymo įstaigą būsite informuoti trumpąją SMS žinute arba el. paštu. Dėkojame, kad naudojatės Vilniaus miesto savivaldybės elektroninių paslaugų teikimo sistema.



Taip pat siūlome:
• Užsiregistruoti sveikatos įstaigoje
• Balsuoti dėl teisės aktų projektų
• Stebėti Vilniaus miesto tarybos posėdžius
• Pateikti peticiją internetu
• Pranešti apie mieste pastebėtą problemą „Miesto problemų“ sistemoje.
• Deklaruoti savo gyvenamąją vietą Vilniuje www.vilnius.lt/deklaravimas.



Šis elektroninis laiškas yra automatinis www.vilnius.lt tinklalapio pranešimas, prašome į jį neatsakinėti. Geros dienos!
Atsakyti