Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(*Camelia* @ 2015 03 25, 14:36)
ne pdf dokumente, bet tiesiog paspaudus ant vaiko vardo ir pavardės, ten pat kur rodo tikslų registravimo laiką yra ir registracijos nr. A5XXXXXXXXXXXX ilgas toks nr.

Na, ten jo taip pat nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2015 03 25, 15:41)
Na, ten jo taip pat nera doh.gif

I pas mane nera;(((
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2015 03 25, 14:33)
o mums vis dar nesiseku uzsiregistruoti sad.gif

As vienos mamytes patarda dariau taip: atmecia prasyma, kurio vis nepavyko uzregistruoti ir is naujo bandziau ir pagaliau pavyko. Pries tai kankinausi 6 val sad.gif
Atsakyti
Pas mus irgi nera parasyto to reg. numeriuko. Mes ir laisko dar i pasta negavom g.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2015 03 25, 15:41)
Na, ten jo taip pat nera doh.gif

Keista kodėl nesugeneravo g.gif

nu va aš dabar pabandžiau prisijungti, ryte man išvis galima sakyt nieko neatidarinėjo, o dabar sakyčiau pakankamai greitai prisijungiau ir nuėjau iki registracijos, iki galo nepildžiau, kad neišsisaugotų netyčia, bet viskas veikia ir nestringa.
Atsakyti
QUOTE(A sol' @ 2015 03 25, 13:35)
Mano deklaruotos gyvenamosios vietos kazkodel nerode, irasiau faktine gyvenamaja vieta. Kiek ziurejau pasirinkti darzeliai priklauso tiek pagal viena, tiek pagal kita adresa, o patvirtinima gavau su raudonais saukstukais- darzeliai nepriklauso pagal gyvenamaja vieta... Tai is kur zinot kurie tada priklauso???


pas mane tas, neraso deklaruotos vietos ir visi darzeliai su raudonais sauktukais doh.gif doh.gif ka daryti ?
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 14:36)
Pas mane tas pars, tai tada laukiam;))))

O kas belieka doh.gif laukiam mirksiukas.gif

QUOTE(janok @ 2015 03 25, 14:43)
I pas mane nera;(((

drinks_cheers.gif

QUOTE(Linute:) @ 2015 03 25, 14:48)
pas mane tas, neraso deklaruotos vietos ir visi darzeliai su raudonais sauktukais  doh.gif  doh.gif  ka daryti ?

Daugumai nerase ir darzai su sauktukais. Kazkam savivaldybeje sake, kad nieko tokio. Lygtai specialiai buvo isjungta, kad maziau strigtu g.gif
Atsakyti
Nesiparinkit Jūs dėl tų šauktukų, gi sako, kad savivaldybė atjungė gyventojų registrą, kad sistema veiktų greičiau (kas labai logiška). Kai baigsis apgultis, prijungs ir sutikrins viską. Ir dings tie šauktukai. T.y. pasidarys žali
Atsakyti
Paskambinau i savivaldybe, labai miela panele sako, jejgu prisijungus vaikas yra eilei,nu ten kur vaikai eileje, bet nera registracijos numerio, tai viskas gerai, vaikas priregistruotas) Zodziu visa diena bus neramu=))
Atsakyti
Vaikas sis-moje yra, rašo, kad eilės generuojamos, visa inf-ja ir registracijos dokumentas (paspaudus ant vaiko vardo pavardės) yra.

Negavau jokių patvirtinimų (ir vyras negavo) nei į tel., nei el.paštu.

Yra ir šauktukai ties visais daržais, ir nematau registracijos Nr. nei prisijungus, nei jokiuose dokumentuose, bet savivaldybėj sako normalu, taip gali būti ir nieko iš naujo daryti nereikia.

Vaikas priregistruotas, kas ir svarbiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 14:58)
Paskambinau i savivaldybe, labai miela panele sako, jejgu prisijungus vaikas yra eilei,nu ten kur vaikai eileje, bet nera registracijos numerio, tai viskas gerai, vaikas priregistruotas) Zodziu visa diena bus neramu=))

Aaaciu 4u.gif
Atsakyti
einu vailgyt=))) ir kavos gerti=))) nusibodo))))
Atsakyti