Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Ar matote registracijos numeri? Ar man vienai nerode? Pasiziuriu print screenus su sauios 12 palyginu, ten yra registracijos nr, cia nera
Atsakyti
Dabar jau galima pasirinkti seniunija - ta ka, is naujo registruoti, kad butu be raudonu sauktuku ir kad butu "Gyvenamoji vieta deklaruota įstaigai priskirtoje teritorijoje"???
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2015 03 25, 14:46)
Ar matote registracijos numeri? Ar man vienai nerode? Pasiziuriu print screenus su sauios 12 palyginu, ten yra registracijos nr, cia nera

ir man nerodo=(( o jus gavot patvirtinima?pastu arba telefonu
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2015 03 25, 14:31)
Sunkus klausimas. jeigu nematote jūs, klausimas ar savivaldybė matys  g.gif laiške nėra nurodyto registracijos laiko tai kaip ir sunku būtų įrodyti kad būtent tą ir tą valandą registravote  g.gif
Dar galit pamėginti prisijungti per kita narsykle ir paziurėti ka raso


Gautame laiske yra laisko issiuntimo laikas. Mums jis sutapma su registracijos laiku. Gal ir jums taip yra, nes laiskas issiunciamas automatiskai.
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2015 03 25, 14:48)
Gautame laiske yra laisko issiuntimo laikas. Mums jis sutapma su registracijos laiku. Gal ir jums taip yra, nes laiskas issiunciamas automatiskai.

o jus matote savo reg numeri? Ar gavot patvirtinima?
Atsakyti
Ne, numerio nera. Yra tik patvirtinimas kad uzsisakeme paslauga. Ir priedas yra su vaiko duomenimis, darzeliais, tik raudoni sauktukai kazkodel, nors tikrai tie darzeliai priklauso musu gyvenamai teritorijai.
Atsakyti
O mes nei laiško nei sms dar negavome. bet vaikas tikrai užregistruotas. yra visi laikai ir tas pdf varinatas suformuotas. Taip kad šiandien tikrai neatitinka laiškas ir registracijos laikas
Atsakyti
Tos, kurios vis dar kankinasi ir negali prisijungti skambinkit vyrui, sesėm, broliam ar draugam, kad kiti pabandytų. Nežinau kodėl, bet man pačiai niekaip nepavykdavo prisijungti, o draugė užregistravo savo vaiką, ir paskui su mano duomenim sėkmingai prisijungė ir užregistravo, o man vis dar atidarinėjo pagrindinį psl doh.gif nežinau kodėl taip yra, bet taip jau yra. Iškart gavau patvirtinimą į el.paštą, išsaugojo registracijos dokumentą, ten yra visi duomenys - laikas, registracijos nr. Na tik dėl seniūnijų tai kaip ir visiems rodo, kad nepriklauso darželis pagal gyvenamą vietą 4u.gif
Atsakyti
o mums vis dar nesiseku uzsiregistruoti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2015 03 25, 14:16)
Tos, kurios vis dar kankinasi ir negali prisijungti skambinkit vyrui, sesėm, broliam ar draugam, kad kiti pabandytų. Nežinau kodėl, bet man pačiai niekaip nepavykdavo prisijungti, o draugė užregistravo savo vaiką, ir paskui su mano duomenim sėkmingai prisijungė ir užregistravo, o man vis dar atidarinėjo pagrindinį psl  doh.gif nežinau kodėl taip yra, bet taip jau yra. Iškart gavau patvirtinimą į el.paštą, išsaugojo registracijos dokumentą, ten yra visi duomenys - laikas, registracijos nr. Na tik dėl seniūnijų tai kaip ir visiems rodo, kad nepriklauso darželis pagal gyvenamą vietą  4u.gif

Ar tikrai yra reg numeris? Nes daugumai jo nera.
Man neatsiunte patvirtinimo, bet vaikas laukianciu sarase yra. Prisidariau printscreenu su reg laiku, bet registracijos numerio dokumente nera
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2015 03 25, 15:34)
Ar tikrai yra reg numeris? Nes daugumai jo nera.
Man neatsiunte patvirtinimo, bet vaikas laukianciu sarase yra. Prisidariau printscreenu su reg laiku, bet registracijos numerio dokumente nera

ne pdf dokumente, bet tiesiog paspaudus ant vaiko vardo ir pavardės, ten pat kur rodo tikslų registravimo laiką yra ir registracijos nr. A5XXXXXXXXXXXX ilgas toks nr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Camelia*: 25 kovo 2015 - 14:36
QUOTE(RUDOJI @ 2015 03 25, 15:34)
Ar tikrai yra reg numeris? Nes daugumai jo nera.
Man neatsiunte patvirtinimo, bet vaikas laukianciu sarase yra. Prisidariau printscreenu su reg laiku, bet registracijos numerio dokumente nera

Pas mane tas pars, tai tada laukiam;))))
Atsakyti