Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(jurgacka @ 2015 03 25, 13:05)
Taigi Jūs esate sistemoje. Tik patvirtinimo laiško negavote.


Iki kol su teta nepakalbėjau buvau 99,9 tikra kad esu, po [pokalbio jau nelabai esu tikra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Denė @ 2015 03 25, 14:09)
Iki kol su teta nepakalbėjau buvau 99,9 tikra kad esu, po [pokalbio jau nelabai esu tikra biggrin.gif

KODEL??=)
Atsakyti
QUOTE(Denė @ 2015 03 25, 14:09)
Iki kol su teta nepakalbėjau buvau 99,9 tikra kad esu, po [pokalbio jau nelabai esu tikra biggrin.gif


Prisijunkit ir pažiūrėkit. Veikia jau gana normaliai.
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 25, 14:14)
Prisijunkit ir pažiūrėkit. Veikia jau gana normaliai.

IR KA AS TURIU PAMATYT?
Atsakyti
Ka daryti? gavau patvirtinima el pastu, kad vaikas priregistruotas. Bet skiltyje "vaikai eileje" raso kad uzregistruotu vaiku nera!. prints screenu neturiu sad.gif ar rasyt is naujo ar laukt? savivaldybej pikta boba sake kad laukt, bet bijau kad dar blogiau nebutu
Atsakyti
O ką Jūs norit pamatyt? smile.gif aš ne Jums rašiau
Šiaip prisijungus ir pasirinkus "Vaikai eilėje", rodo užregistruotą vaiką, atsidarius galima pamatyti ir laiką - kada.
Atsakyti
QUOTE(garsityla @ 2015 03 25, 14:15)
Ka daryti? gavau patvirtinima el pastu, kad vaikas priregistruotas. Bet skiltyje "vaikai eileje" raso kad uzregistruotu vaiku nera!. prints screenu neturiu sad.gif ar rasyt is naujo ar laukt? savivaldybej pikta boba sake kad laukt, bet bijau kad dar blogiau nebutu

MANAU NEREIKIA IS NAUJO... skambinau, kad negaunu el pastu, visokios klaidos, del dekl. vietos, sako, laukit, ten labai letai veikia, tai palaukit dar, nes ir i pasta gavot, tai puslapys blogai dirba)
Atsakyti
bukit zmones, atsijunkite jei jau uzsiregistravote, yra daugybe zmoniu kurie vis dar vargsta ir negali uzsiregistruoti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 25, 14:16)
O ką Jūs norit pamatyt? smile.gif aš ne Jums rašiau
Šiaip prisijungus ir pasirinkus "Vaikai eilėje", rodo užregistruotą vaiką, atsidarius galima pamatyti ir laiką - kada.

ATIPRASAU, pamirsau isjungti caps locka, greztai buvo=))) dekoju))) vaika matau, tik patvirtinimo nera=(
Atsakyti
QUOTE(garsityla @ 2015 03 25, 14:15)
Ka daryti? gavau patvirtinima el pastu, kad vaikas priregistruotas. Bet skiltyje "vaikai eileje" raso kad uzregistruotu vaiku nera!. prints screenu neturiu sad.gif ar rasyt is naujo ar laukt? savivaldybej pikta boba sake kad laukt, bet bijau kad dar blogiau nebutu

Sunkus klausimas. jeigu nematote jūs, klausimas ar savivaldybė matys g.gif laiške nėra nurodyto registracijos laiko tai kaip ir sunku būtų įrodyti kad būtent tą ir tą valandą registravote g.gif
Dar galit pamėginti prisijungti per kita narsykle ir paziurėti ka raso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flixe: 25 kovo 2015 - 13:32
Mano deklaruotos gyvenamosios vietos kazkodel nerode, irasiau faktine gyvenamaja vieta. Kiek ziurejau pasirinkti darzeliai priklauso tiek pagal viena, tiek pagal kita adresa, o patvirtinima gavau su raudonais saukstukais- darzeliai nepriklauso pagal gyvenamaja vieta... Tai is kur zinot kurie tada priklauso???
Atsakyti
o visi gavo i pasta patvirtinima?=)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janok: 25 kovo 2015 - 13:43