Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Ar reikia paspausti Registracijos dokumentas?
Papildyta:
QUOTE(sagyte @ 2015 03 25, 13:35)
atidarai langa spaudi prinsreen ir tada atidarai painta ir spaudi paste ir issisaugai foto 4u.gif

Kas čia? blush2.gif
Atsakyti
[quote=Iš Stiklo,2015 03 25, 13:35]
Ar reikia paspausti Registracijos dokumentas?
[/quo
manau reikia)
Atsakyti
Tai dabar man paaiškinkit. Kai[p ir prisiregistravau. Tai kokio dokumento man tą prinsreen pasidaryti? Niekur nematau, kad būtų registracijos laikas.
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 03 25, 02:32)
Nepavyksta, niekaip neduoda langeliu su kalba ir pan sad.gif


Man irgi pradzioj nedave,
buvo raudonwi apvesti neqktyvus langai
bet kiek palaukus situacija susitvarke


Beje, kainregistravau dicki, prie pasirinktu darzeliu dege raudoni sauktukai
o mazelei jau zali
g.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 02:39)
Tai dabar man paaiškinkit. Kai[p ir prisiregistravau. Tai kokio dokumento man tą prinsreen pasidaryti? Niekur nematau, kad būtų registracijos laikas.

As issisaugojau pdf ir nesuku sau galvos
sistemoj turi buti visa info
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kenda* @ 2015 03 25, 12:47)
Man irgi pradzioj nedave,
buvo raudonwi apvesti neqktyvus langai
bet kiek palaukus situacija susitvarke
Beje, kainregistravau dicki, prie pasirinktu darzeliu dege raudoni sauktukai
o mazelei jau zali
g.gif
Papildyta:

As issisaugojau pdf ir nesuku sau galvos
sistemoj turi buti visa info
4u.gif

Tai kad man ta pati situacija nuo 10 val ir niekas nesikeicia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kenda* @ 2015 03 25, 13:47)

As issisaugojau pdf ir nesuku sau galvos
sistemoj turi buti visa info
4u.gif

pdf tai čia tas registracijos dokumentas? Bet ten laiko nėra. Tik data g.gif
Atsakyti
QUOTE(Denė @ 2015 03 25, 13:16)
Paskambinau į savivaldybę paklaust kodėl laiško niekaip patvirtinimo negaunu, nors pavyko iš ketvirto karto prieš porą valandų užsiregistruot biggrin.gif Maloni teta pasiūlė pasidaryt printscreen, kad laikas matytųsi ir jei nieko negausiu tai su printscreen'u atvykt į savivaldybę rankiniu būdu pakoreguos  thumbup.gif  Super efektyvi ir skaidri sistema!  doh.gif



O ką ten koreguot, jei sistemoje matysis registracijos laikas? Patvirtinimo laišką rankiniu būdu išsiųs?
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 25, 13:52)
O ką ten koreguot, jei sistemoje matysis registracijos laikas? Patvirtinimo laišką rankiniu būdu išsiųs?

Aš apskritai negaliu suprasti, kaip galima turėti iliuzijų dėl sistemos skaidrumo, jei ten galima rankiniu būdu ką nori makaluoti...
Atsakyti
tai ka galvojat?? Palikti su raudonu sauktuku? nenoriu is naujo registruoti, nes laikas gi bus kitoks(
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2015 03 25, 13:08)
Man tai keisčiausia kad žirmūnuose leido Ąžuolą rinktis  lotuliukas.gif  nors sakė kad iki rugsėjo jis tikrai nebus atidarytas  lotuliukas.gif

Draugai irgi rado Ąžuolą doh.gif

QUOTE(Denė @ 2015 03 25, 13:16)
atvykt į savivaldybę rankiniu būdu pakoreguos  thumbup.gif  Super efektyvi ir skaidri sistema!  doh.gif

tai gal rankiniu būdu ir eilę pastums? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 25, 12:52)
O ką ten koreguot, jei sistemoje matysis registracijos laikas? Patvirtinimo laišką rankiniu būdu išsiųs?


Tai vat būtent tą ir pakoreguos, kad įtrauks į sistemą, nes aš turėsiu įrodymą, kad užsiregistravau biggrin.gif O kadangi sistema lūžinėjo-tai ji negarantuoja, kad aš tikrai užsiregistravau thumbup.gif Nu griūk negyvas krūta sistema tobulinta krūtų kompanijų, kurią galima rankiniu būdu dar patobulinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Denė @ 2015 03 25, 14:04)
Tai vat būtent tą ir pakoreguos, kad įtrauks į sistemą, nes aš turėsiu įrodymą, kad užsiregistravau biggrin.gif O kadangi sistema lūžinėjo-tai ji negarantuoja, kad aš tikrai užsiregistravau  thumbup.gif  Nu griūk negyvas krūta sistema tobulinta krūtų kompanijų, kurią galima rankiniu būdu dar patobulinti biggrin.gif



Taigi Jūs esate sistemoje. Tik patvirtinimo laiško negavote.
Atsakyti