Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Pagaliau pavyko ir mums thumbup.gif Prie darželių irgi raudoni šauktukai, nors jie mums tikrai priklauso, bet manau dėl to nereikia jaudintis. Beje tiems patarimas tiems, kurie užstrigo antrame puslapyje: jei labai ilgai neužkrauna reikiamos info, pirmame langelyje pasirinkite tą neutrąliąją opciją ir tada vėl norimą, tada perkrauna ir kitas to įrašo eilutes, nes man jau buvo užstrigę, o po šito atsigavo. na tikiuosi supratot ką aš čia norėjau pasakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reaqua @ 2015 03 25, 12:01)
užregistravau, bet nei sms nei el. paštu info negavau. nors prisijungus prie vilnius.lt rodo kad vaikas eileje ir dokumenta el gavau kad eilėje (eilės generuojamos ties kiekvienu darzeliu).

jeigu registracija taip vėluoja, tai ir el. laiškai, ir sms, pavakare pareis.

Pas mus rodo taip pat, suprantu, kad pavyko thumbup.gif

Nuo 9.30 iki 12.03 užregistravau šiaip ne taip. Einam į kiemą, viskas...jau vaikas zyzia zyzia.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2015 03 25, 12:59)
Laba diena 4u.gif

Mergaitės, o ar kam buvo taip, kad užymi prioritetą varnele, o galiniame rezultate rašo, kad nėra tokio prioriteto, kaip nežymėtą.. g.gif


Prioritetai gali ir vėliau atsirasti, tai turėtų būt galima dokumentą nunešt į savivaldybę popierinį, ir tuomet jie uždės tą varnelę nekeisdami registracijos laiko.
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 12:01)
ne gavau i pasta patvirtinima) tai laukt ar is naujo?

Aš tai lauksiu...tiesiog manau labai vėluos tie patvirtinimai unsure.gif
Atsakyti
o pas jus raso dekl gyv vieta???
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2015 03 25, 12:43)
Laukit kantriai, aš tik vieną darželį rašiau tai per valandą užregistravau  biggrin.gif
O kam tas dokumentas? Kaip supratau jis reikalingas tik tada jei pildai savivaldybėje popierinį prašymą  g.gif

Ne. Jis reikalingas kaip įrodymas, kad vaikas užregistruotas konkrečiu laiku ir į konkrečią įstaigą. Teoriškai jis galėtų būti vienintelis duomuo, jei puikioji sistema ko nors pripainiotų ar visai numirtų.
Atsakyti
Man tai keisčiausia kad žirmūnuose leido Ąžuolą rinktis lotuliukas.gif nors sakė kad iki rugsėjo jis tikrai nebus atidarytas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 12:06)
o pas jus raso dekl gyv vieta???

Kai buvau pirmam registracijos psl. - rašė smile.gif Ir tam galutiniam psl. po patvirtinimo, kur generuotas tas registracijos dokumentas, tai viskas teisingair viskas yra - ir prioritetai, ir deklaruota gyv. vieta, ir faktinė gyv. vieta..- viskas l. tvarkingai.
Atsakyti
Prisiskambinau i savivaldybe. Tai sake, kas seniunijos sistemoje yra specialiai atjungtos, kad sistema veiktu, todel info del seniuniju ir sauktukai ties darzeliais (kad nepriklauso pagal gyv. vieta) paskui tures susitvarkyti. Tik kadangi as patvirtinimo taip ir nesulaukiau, tai man patare issisaugoti irodymus, daryti Print Screen'us, kur matytusi, kad tikrai uzsiregistravome.

Manau, svarbiausia issisaugoti langa "vaikai eileje" ir tada paspaudus ant vaiko vardo, kai atsidaro forma ir ten nurodytas tikslus registracijos laikas. Plius PDF dokumenta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skytea: 25 kovo 2015 - 12:12
QUOTE(Rasma @ 2015 03 25, 12:09)
Kai buvau pirmam registracijos psl. - rašė smile.gif Ir tam galutiniam psl. po patvirtinimo, kur generuotas tas registracijos dokumentas, tai viskas teisingair viskas yra - ir prioritetai, ir deklaruota gyv. vieta, ir faktinė gyv. vieta..- viskas l. tvarkingai.

čia turbūt vėliau jau patvarkė sistemą, nes ryte tai tuščias langelis prie deklaruotos gyv. vietos buvo, seniūnijų neleido rinktis...
patvirtinimas ir sausio 12 d. kai buvau užsiregistravusi po kelių dienų paspaudžiau ant duomenų vaiko, tai paprašė patvirtinti, patvirtinau ir gavau vėliau laišką patvirtinimą apie sėkmingą registraciją (sausio 12 data, jis nekeičia datos). Bet jis nieko nerodo, matosi Vilnius.lt, kad vaikas registruotas turiu spausdintą dokumentą (pdf) kur be val. ir duomenų lapą (paspaudus ant vaiko pavardės išskleidžia), kur registracija nurodyta 8:38 val.
Gražios dienos visiems, gaila, kad vėl netvarkingai veikė
Atsakyti
QUOTE(Skytea @ 2015 03 25, 12:11)
Prisiskambinau i savivaldybe. Tai sake, kas seniunijos sistemoje yra specialiai atjungtos, kad sistema veiktu, todel info del seniuniju ir sauktukai ties darzeliais (kad nepriklauso pagal gyv. vieta) paskui tures susitvarkyti. Tik kadangi as patvirtinimo taip ir nesulaukiau, tai man patare issisaugoti irodymus, daryti Print Screen'us, kur matytusi, kad tikrai uzsiregistravome.

Manau, svarbiausia issisaugoti langa "vaikai eileje" ir tada paspaudus ant vaiko vardo, kai atsidaro forma ir ten nurodytas tikslus registracijos laikas. Plius PDF dokumenta.

tai vėl jungtis doh.gif
Jokių PrntScrn nesidariau ir tas pdf dokumentas nei atsidaro, nei išsisaugo,. Bet pasijungus, mačiau ties vaiko vardu ir pavarde užregistruota. Reiks tada jungtis ir nors tą vaizdą saugot doh.gif
Atsakyti
Paskambinau į savivaldybę paklaust kodėl laiško niekaip patvirtinimo negaunu, nors pavyko iš ketvirto karto prieš porą valandų užsiregistruot biggrin.gif Maloni teta pasiūlė pasidaryt printscreen, kad laikas matytųsi ir jei nieko negausiu tai su printscreen'u atvykt į savivaldybę rankiniu būdu pakoreguos thumbup.gif Super efektyvi ir skaidri sistema! doh.gif
Atsakyti