Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Grizau is VLN savivaldybes, eile baisine, lygiai tas pats- stringa kompai tik vietoj taves darbuotoja viska spaudzia, turejau numeriuka ismusta 8:33, buvau 320 eileje, iki 10:30 praejo net 27 zmones doh.gif Darbuotojai prisiekia kad visi kas turi numeriuka bus aptarnauti net jei teks dirbti per nakti. Man paciai belaukiant ten mano mamai pavyko internetu.
Atsakyti
Laukit kantriai, aš tik vieną darželį rašiau tai per valandą užregistravau biggrin.gif


QUOTE(PieniuVynas @ 2015 03 25, 11:28)
Aš (ir kitos) turiu omeny tą parsisiunčiamą pdf dokumentą - jame tikrai nėra laiko, tik data.

O kam tas dokumentas? Kaip supratau jis reikalingas tik tada jei pildai savivaldybėje popierinį prašymą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LabaiTyli: 25 kovo 2015 - 11:45
Registravau, registravau, o galu gale raso"Vaiko duomenu nera" doh.gif
tai ka as registravau???
Atsakyti
Man pavyko pagaliau bet su klaidom... Neleido pakeisti vaiko seniunijos. automatiskai ismete kad paneriai. o mano taip kaip turi buti - antakalnis. vyro isvis jokios seniunijos negalejau pasirinkti. taip pat neleido antrame darzelio pasirinkime pazymeti ugdymo laiko. aisku visi darzeliai ne mums priskirtoje gyv teritorijoje.

bet manau paliksiu kaip yra, o jau veliau pakoreguos gal kai sistema veiks zmoniskai. kaip manot? ar dabar vėl isnaujo registruot?
Atsakyti
QUOTE(Reaqua @ 2015 03 25, 12:48)
Man pavyko pagaliau bet su klaidom... Neleido pakeisti vaiko seniunijos. automatiskai ismete kad paneriai. o mano taip kaip turi buti - antakalnis. vyro isvis jokios seniunijos negalejau pasirinkti. taip pat neleido antrame darzelio pasirinkime pazymeti ugdymo laiko. aisku visi darzeliai ne mums priskirtoje gyv teritorijoje.

bet manau paliksiu kaip yra, o jau veliau pakoreguos gal kai sistema veiks zmoniskai. kaip manot? ar dabar vėl isnaujo registruot?

pas mane irgi vaikas paneriai, prie ko cia paneriai=))))))) pas mane is vis nera seniunijos, ir dar dingo telefonas, tik gmail buvo=)) zodziu, ))
Atsakyti
QUOTE(Reaqua @ 2015 03 25, 12:48)

bet manau paliksiu kaip yra, o jau veliau pakoreguos gal kai sistema veiks zmoniskai. kaip manot? ar dabar vėl isnaujo registruot?


jei keisit veliau- tai bus velesnis regestracijos laikas, nes bet koks pataisymas atsaukia ankstesne registracija
Atsakyti
QUOTE(ginaja @ 2015 03 25, 12:47)
Registravau, registravau, o galu gale raso"Vaiko duomenu nera"  doh.gif
tai ka as registravau???

Ir mum taip pat buvo. iš naujo registruokit nes neprisiregistravote, mum iš trečio karto tik pavyko, vis mesdavo vaiko duomenų nera.
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 13:50)
pas mane irgi vaikas paneriai, prie ko cia paneriai=))))))) pas mane is vis nera seniunijos, ir dar dingo telefonas, tik gmail buvo=)) zodziu, ))


o ka jus darysit, keisit ar lauksit ka sakys po registracijos? gal savivaldybej bus galima koreguoti tuos kelis dalykus ir nesikeis registracijos laikas...
Atsakyti
QUOTE(Aikoksskirtumas @ 2015 03 25, 11:10)
O man liudniausia, kad as islaukusi pagaliau suvedziau darzelius, o sekanciam etape nuluzo puslapis ir viskas perniek. Dabar niekaip net prisijungti negaliu

drinks_cheers.gif
Suvedus tris darželius, norėjau pereit į trečią puslapį..krovė krovė ..ir error. 504... time out.. verysad.gif

Nea, jau čia man savigarbos neužtenka tai sistemai doh.gif
Papildyta:
Mergikės, jei kam taip bus, tai refreshinkit po 504 error smile.gif
Man pavyko kažkaip peršokti į 3 psl. karsta.gif

Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Mergaitės, o ar kam buvo taip, kad užymi prioritetą varnele, o galiniame rezultate rašo, kad nėra tokio prioriteto, kaip nežymėtą.. g.gif
Atsakyti
užregistravau, bet nei sms nei el. paštu info negavau. nors prisijungus prie vilnius.lt rodo kad vaikas eileje ir dokumenta el gavau kad eilėje (eilės generuojamos ties kiekvienu darzeliu).

Atsakyti
ne gavau i pasta patvirtinima) tai laukt ar is naujo?
Atsakyti