Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(LabaiTyli @ 2015 03 25, 11:55)
Paspauskit ant vaiko vardo ir atsidarys su pilna registracijos data  4u.gif

Aš (ir kitos) turiu omeny tą parsisiunčiamą pdf dokumentą - jame tikrai nėra laiko, tik data.
Atsakyti
Nu juokas jau nebeima... Valandą ir 20 min negaliu NIEKO pasirinkti antrame puslapyje. Gal išeiti ir bandyti per naujo?
Atsakyti
QUOTE(_Svajone_ @ 2015 03 25, 12:27)
papasakokit kaip atsiranda tas kalbos parinkimas? matau sukasi ratukas, kazka krauna, bet nieko neuzkrauna. savaime atsiranda? beje per visas narsykles uzkrauna tik iki darzeliu parinkimo ir toliau nieko. tikrai ir kantriai laukiau ir junginejau... nu ka daryti, busim eiles gale man atrodo... sad.gif

Pas mane irgi sukasi, letaiii,, bet po laiku duoda issirinki, nors vat paskutini darzely laukiu 20 min..=(((
Papildyta:
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 12:29)
Nu juokas jau nebeima... Valandą ir 20 min negaliu NIEKO pasirinkti antrame puslapyje. Gal išeiti ir bandyti per naujo?

geriau laukyt, manau is naujo, busit zingsni atgal=)jejgu bus klaida puslapy tai refresh, bet manau geriau laukti,, nes atsilaisvins, ir nereikes is naujo)busit tuoj vietoj kur dabar=) nu as taip galvoju_
Atsakyti
O kam nors yra taip kad paspaudus mano darzelis ismeta toki juoda langa su savivaldybes kontaktais? nieko neuprantu tau ntaji kart prisijungiu ir vis tas pats
Atsakyti
O man niekas nesisuka. Keturi laukeliai balti, visi kiti apvesti raudonai ir nieko neleidžia pasirinkti. Jau daugiau kaip valandą
Atsakyti
Man pavyko registracija, tik prie darželio raudonas šauktukas, kad nepriklauso pagal deklaruotą gyvenamą vietą, nors iš tiesų priklauso. Tikiuosi viskas susitvarkys. Labai daug kantrybės reikia... Ačiū nepamenu kam už patarimą kantriai laukti, kol užsikraus ir "nerefrešinti" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 12:33)
O man niekas nesisuka. Keturi laukeliai balti, visi kiti apvesti raudonai ir nieko neleidžia pasirinkti. Jau daugiau kaip valandą

man sukasi po laiku, kada noriu pakeisti data=) tada bandikyt rasyt
Atsakyti
as kybau ties registracijos tvirtinimu :DDD bet tai beveik 12 val. jau, argi nejuokinga - 4 val. puse darbo dienos vaiko registracijai i darza
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 12:34)
man sukasi po laiku, kada noriu pakeisti data=) tada bandikyt rasyt

Rašyti nieko neleidžia
Atsakyti
QUOTE(buzhiukas @ 2015 03 25, 12:34)
Man pavyko registracija, tik prie darželio raudonas šauktukas, kad nepriklauso pagal deklaruotą gyvenamą vietą, nors iš tiesų priklauso. Tikiuosi viskas susitvarkys. Labai daug kantrybės reikia... Ačiū nepamenu kam už patarimą kantriai laukti, kol užsikraus ir "nerefrešinti" smile.gif


Vat man irgi idomu- ivesti deklaruojama adresa neleidzia, o prie darzelio-raudonas sauktukas g.gif Kaip cia suprasti?
Atsakyti
atrodo uzregintas, pacioje registracijoje laikas rodomas tekste, salia datos, dokumento neatidaro, el laisko neziurejau
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 12:37)
Rašyti nieko neleidžia

laukit, kada sukasi ratukas bandykit, man vat pavyko paskutini darzeli issirinkti) tai kantrybes, nes jejgu is nauji, tai bus tas pats, tai geriau laukti ten kur registracija, o ne ten kur prisijungimas
Atsakyti