Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

O man liudniausia, kad as islaukusi pagaliau suvedziau darzelius, o sekanciam etape nuluzo puslapis ir viskas perniek. Dabar niekaip net prisijungti negaliu
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 03 25, 11:02)
Ooo progresas. Lygiai po 1 val. 5 min. atsirado kalbos pasirinkimas. Dabar kybau ties ugdymo laiku biggrin.gif

Bet kaip faina, nereiks galvoti ką reiks veikti visądien biggrin.gif Azartas jau pagavo biggrin.gif


Lygiai taip pat keliavau 4u.gif Ale pagaliau uzreginau doh.gif Po truputi sulaukiau ir tu kalbu, ir laiko, ir darzeliu. Tikiuosi ir Jums pavyks 4u.gif
Registravau per IOS, kompe jokie Chromai man visai nieko neleido g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 11:09)
Niekas pas mane neužsivedė  gun_bandana.gif  Turbūt valanda dar nepraėjo  lotuliukas.gif

Nu klausykit, dar tik į antrą puslapį pakliuvot, o jau norit rezultato - kantrybės, tiktai kantrybės..

Tiesą pasakius aš vaiką greičiau pagimdžiau nei dabar jį užregistruot sparčiuoju internetu biggrin.gif
Atsakyti
o galima keisti data ?? pvz norim lankyt nuo birzelio?
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2015 03 25, 12:11)
Nu klausykit, dar tik į antrą puslapį pakliuvot, o jau norit rezultato - kantrybės, tiktai kantrybės..

Tiesą pasakius aš vaiką greičiau pagimdžiau nei dabar jį užregistruot sparčiuoju internetu biggrin.gif

=)))))))))))))))))
Atsakyti
Help!!
Lyg ir uzregistravau, bet nei el.p. nei sms negavau.Ar kad parasyta kad sekkingai uzsiregistravote ar kazkas pan.
Tai cia uzregistruota ar ne?
Atsakyti
QUOTE(coliukexxx @ 2015 03 25, 11:14)
Help!!
Lyg ir uzregistravau, bet nei el.p. nei sms negavau.Ar kad parasyta kad sekkingai uzsiregistravote ar kazkas pan.
Tai cia uzregistruota ar ne?


Man lygiai tas pats, tai net nezinau, galiu jau but rami ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 11:04)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nu jabitute, dasigyvenom smile.gif
Dar tokių čiūdų nebuvo, keturis normaliai į daržą išleidau, o penkto 21 amžiuje niekaip  unsure.gif

doh.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Rasma @ 2015 03 25, 11:11)
Nu klausykit, dar tik į antrą puslapį pakliuvot, o jau norit rezultato - kantrybės, tiktai kantrybės..

Tiesą pasakius aš vaiką greičiau pagimdžiau nei dabar jį užregistruot sparčiuoju internetu biggrin.gif


Nu jau tikrai thumbup.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif Per tiek laiko ne tik pagimdyt, bet ir atsistatyt po gimdymo galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skytea @ 2015 03 25, 11:16)
Man lygiai tas pats, tai net nezinau, galiu jau but rami ar ne.

Ir man taip pat, bet aš rami, registraciją tai baigiau g.gif
Atsakyti
Teisingai sako - neperšokęs griovio nesakyk op. Panašu, kad užpakaliu tiesiai į srutas duobėj. Kybau!!! Ties kalba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pretorija @ 2015 03 25, 11:08)
Klausimukas - o jusu vaiko darzeliu eiles kur nors rodo, t.y. kelinti jus eilej kiekviename is pasirinktu darzeliu? Nes mano panelyte jau uzregistruota pernai sausi, tai siemet sausi, kai dingo eiles, taip iki siol neatsiranda, raso registracijos diena ir Eiles generuojamos  doh.gif


Pas mus lygiai taip pat 4u.gif Nuo sausio tik registracijos data matosi ir 'eiles generuojamos'. O uzsiregistravome mes dar 2010 metais.
Atsakyti
QUOTE(coliukexxx @ 2015 03 25, 11:14)
Help!!
Lyg ir uzregistravau, bet nei el.p. nei sms negavau.Ar kad parasyta kad sekkingai uzsiregistravote ar kazkas pan.
Tai cia uzregistruota ar ne?


O yra paskutinis lapas, kur surasyta visa info, o apacioje registracijos dokumento PDF formato nuoroda?
Nes as isivaizduoju, kad cia jau ir yra ta pabaiga mastau.gif
Papildyta:
niu va, pasitikrinau Vaikus eileje, tai registruotasis vaikas ten yra 4u.gif
Atsakyti
papasakokit kaip atsiranda tas kalbos parinkimas? matau sukasi ratukas, kazka krauna, bet nieko neuzkrauna. savaime atsiranda? beje per visas narsykles uzkrauna tik iki darzeliu parinkimo ir toliau nieko. tikrai ir kantriai laukiau ir junginejau... nu ka daryti, busim eiles gale man atrodo... sad.gif
Atsakyti