Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Man rode laika lange, o doke tik data. Doke datos ir negali buti, tai juk "ale popierinis" prasymas.

QUOTE(Usnee @ 2015 03 25, 10:54)
O kur laiką rodo, aš prašyme pdf nerandu  g.gif

Atsakyti
Nu užstrigau antram puslapyje, jau beveik valandą sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2015 03 25, 10:54)
O kur laiką rodo, aš prašyme pdf nerandu  g.gif

Ant vaiko vardo paspaudus pilna informacija atsidaro, o eilėje tik diena parašyta.
Atsakyti
QUOTE(anaiddiana @ 2015 03 25, 11:55)
reikia pačiai prisiregistruoti o tada tik vaiką registruot? atsiprašau aš žalia visai nesuprantu ten tiek daug visko  g.gif

Taip
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 10:56)
Nu užstrigau antram puslapyje, jau beveik valandą sad.gif

As ir drinks_cheers.gif unsure.gif
Atsakyti
Ooo progresas. Lygiai po 1 val. 5 min. atsirado kalbos pasirinkimas. Dabar kybau ties ugdymo laiku biggrin.gif

Bet kaip faina, nereiks galvoti ką reiks veikti visądien biggrin.gif Azartas jau pagavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2015 03 25, 10:55)
Paspauskit ant vaiko vardo ir atsidarys su pilna registracijos data  4u.gif



oi aciu dekui, radau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 03 25, 12:02)
ooo porgresas. Lygiai po 1 val. 5 min. atsirado kalbos pasirinkimas. Dabar kybau ties ugdymo laiku biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu jabitute, dasigyvenom smile.gif
Dar tokių čiūdų nebuvo, keturis normaliai į daržą išleidau, o penkto 21 amžiuje niekaip unsure.gif
Atsakyti
Pabandziau prisijungti prie puslapio, tai man jau visai gerai ji krauna, dar ne iprastu greiciu, bet pusvalandzio laukt nebereikia. Beje, pdf faile pas mane taip pat registracijos laiko neraso ir prie darzeliu raudoni sauktukai. Manau, viskas susitvarkys veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 11:04)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nu jabitute, dasigyvenom smile.gif
Dar tokių čiūdų nebuvo, keturis normaliai į daržą išleidau, o penkto 21 amžiuje niekaip  unsure.gif

Cic, mamuk biggrin.gif Sistema užsivedė!!!! Nuo 9.30 pagaliau pasirinkau pirmąjį darželį!!!

Gimdom dar keturis biggrin.gif Kai taip sunkiai dalina, reik imt visus biggrin.gif
Atsakyti
Klausimukas - o jusu vaiko darzeliu eiles kur nors rodo, t.y. kelinti jus eilej kiekviename is pasirinktu darzeliu? Nes mano panelyte jau uzregistruota pernai sausi, tai siemet sausi, kai dingo eiles, taip iki siol neatsiranda, raso registracijos diena ir Eiles generuojamos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 03 25, 12:07)
Cic, mamuk biggrin.gif  Sistema užsivedė!!!! Nuo 9.30 pagaliau pasirinkau pirmąjį darželį!!!

Gimdom dar keturis biggrin.gif Kai taip sunkiai dalina, reik imt visus biggrin.gif

Niekas pas mane neužsivedė gun_bandana.gif Turbūt valanda dar nepraėjo lotuliukas.gif
Atsakyti