Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(RUDOJI @ 2015 03 25, 10:42)
... o tada paraudonuoja visi kiti langeliai ir nei laiko, kalbos ar darzelio pasirinkti nebeleidzia schmoll.gif

Nieko nespauskit, tiesiog laukit ir atsiras pasirinkimai 4u.gif

QUOTE(rassiukass @ 2015 03 25, 10:44)
noriu pasiteirauti tu, kurios prisiregistravo ar rodo laika? pas mane tik registracijos data...

Registracijos dokumente rodo ir laiką, o puslapyje kur eilės tai tik dieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LabaiTyli: 25 kovo 2015 - 10:50
QUOTE(dzemute @ 2015 03 25, 10:41)
o as vis dar nesuprantu, kodel vieniems leidzia bandyti registruotis, o man iki siol ne viena narsykle psl neatidaro sad.gif

Palikit ir laukit ilgai ilgai..man po gero pusvalandžio Mozilla pakrovė..Chrome dar bandė smile.gif
QUOTE(RUDOJI @ 2015 03 25, 10:42)
... o tada paraudonuoja visi kiti langeliai ir nei laiko, kalbos ar darzelio pasirinkti nebeleidzia schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Ir nei po minutės, nei po kitos niekas nesikeičia...jau gerą val. kaip raudoni ir neleidžia nieko rinktis doh.gif
Atsakyti
Per kiek laiko gavot patvirtinima į el paštą?
Atsakyti
QUOTE(rassiukass @ 2015 03 25, 11:44)
noriu pasiteirauti tu, kurios prisiregistravo ar rodo laika? pas mane tik registracijos data...

Va, ir aš jau norėjau rašyti: registracijos patvirtinimo pdf'e yra tik diena - nei valandos, nei kokio nors reg. Nr. - NIEKO. Labai įdomu, jei ta jų geniali sistema galutinai užsilenktų ir duomenys neišsisaugotų, kokiu būdu būtų atsirenkama, kas ir kada registravosi? Kitaip tariant, neturime jokio oficialaus (potencialiai) popierinio dokumento!
Kosmosas...
Atsakyti
Tiesa, gal kas netingite parasineti ir "perduoti" tas nuotaikas, kurias mes turejome:
E. miesto departamentas ir Informacinių technologijų skyrius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emilis_m: 25 kovo 2015 - 10:54
Aš per internet exploreri užregistravau ir dabar visai lengvai prisijungiau pasitiktrinti ar tikrai užregistruota
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2015 03 25, 10:49)

Registracijos dokumente rodo ir laiką, o puslapyje kur eilės tai tik dieną.


supratau, dekui, man paspaudus registracijos mygtuka uzstrigo puslapis, tai as neturiu pasidariusi registracijos kopijos sad.gif bet prisijungus rodo, kad vaikas uzregistruotas ir stovi eileje
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2015 03 25, 10:51)
Per kiek laiko gavot patvirtinima į el paštą?

Aš jau 50min. laukiu, kolkas nieko negavau.
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2015 03 25, 11:49)
Registracijos dokumente rodo ir laiką, o puslapyje kur eilės tai tik dieną.


O kur laiką rodo, aš prašyme pdf nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(PieniuVynas @ 2015 03 25, 11:53)
Va, ir aš jau norėjau rašyti: registracijos patvirtinimo pdf'e yra tik diena - nei valandos, nei kokio nors reg. Nr. - NIEKO. Labai įdomu, jei ta jų geniali sistema galutinai užsilenktų ir duomenys neišsisaugotų, kokiu būdu būtų atsirenkama, kas ir kada registravosi? Kitaip tariant, neturime jokio oficialaus (potencialiai) popierinio dokumento!
Kosmosas...



QUOTE(rassiukass @ 2015 03 25, 11:53)
supratau, dekui, man paspaudus registracijos mygtuka uzstrigo puslapis, tai as neturiu pasidariusi registracijos kopijos  sad.gif bet prisijungus rodo, kad vaikas uzregistruotas ir stovi eileje

paspaudus ant vaiko, viska rodo, data laika, pasirinktus darželius ir.t.t. o tik atsidarius "vaikai eilėje" tik datą rodo.
Atsakyti
reikia pačiai prisiregistruoti o tada tik vaiką registruot? atsiprašau aš žalia visai nesuprantu ten tiek daug visko g.gif
Atsakyti
QUOTE(rassiukass @ 2015 03 25, 10:53)
supratau, dekui, man paspaudus registracijos mygtuka uzstrigo puslapis, tai as neturiu pasidariusi registracijos kopijos  sad.gif bet prisijungus rodo, kad vaikas uzregistruotas ir stovi eileje

Paspauskit ant vaiko vardo ir atsidarys su pilna registracijos data 4u.gif
Atsakyti