Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(madmuazele @ 2015 03 25, 11:27)
Aš bandau registruoti draugę-neleidžia suvesti duomenų apie deklaruotiną gyvenamąją vietą-automatiškai nemeta.. Ir nerodo, kad kitas vaikas lanko darželį-leidžia tik uždėti varnelę, kad yra brolių/seserų lankančių tą įstaigą. Kaži registruoti be tokių duomenų ar geriau palaukti?


Registruoti be tokiu duomenu. Prioritetus sutikslins nesikeiciant prasymo datai.

Man is pradziu visiskai neveike sistema, nuo mazdaug 9.30 pavykdavo kartais prisijungti, per valanda prisiregistravau. Sistema dabar veikia, bet labai letai.
Visus darzus rodo kaip nepriklausancius pagal gyvenama vieta, bet tai turi pasikeisti, kai jie patikrins deklaruotas gyv vietas.
Atsakyti
QUOTE(Strazdas @ 2015 03 25, 11:32)
Man pavyko užregistruoti, jau gavau el. paštu patvirtinimą. Turiu registracijos dokumentą. Visi darželiai pažymėti, kad nepriklauso pagal gyv. vietą, nebuvo galima pasirinkti sen, bet,manau, vėliau viskas susitvarkys.
Nieko nerefrešinau, kantriai laukiau. Sėkmės visoms

Ar 2 puslapyje, kur reikia pasirinkti darželius, pirmoje pastraipoje reikia paspausti ,,Nėra specifinių pageidavimų'' ar nieko nespausti?
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 11:36)
Ar 2 puslapyje, kur reikia pasirinkti darželius, pirmoje pastraipoje reikia paspausti ,,Nėra specifinių pageidavimų'' ar nieko nespausti?

Reikia - kitaip negalėsite pereiti į kitą langą.
Atsakyti
QUOTE(PieniuVynas @ 2015 03 25, 11:37)
Reikia - kitaip negalėsite pereiti į kitą langą.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
o as vis dar nesuprantu, kodel vieniems leidzia bandyti registruotis, o man iki siol ne viena narsykle psl neatidaro sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 10:38)


... o tada paraudonuoja visi kiti langeliai ir nei laiko, kalbos ar darzelio pasirinkti nebeleidzia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2015 03 25, 12:42)
... o tada paraudonuoja visi kiti langeliai ir nei laiko, kalbos ar darzelio pasirinkti nebeleidzia schmoll.gif

palaukit minute ir atsiras 4u.gif
Atsakyti
noriu pasiteirauti tu, kurios prisiregistravo ar rodo laika? pas mane tik registracijos data...
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2015 03 25, 10:41)
o as vis dar nesuprantu, kodel vieniems leidzia bandyti registruotis, o man iki siol ne viena narsykle psl neatidaro sad.gif

As ir to nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rassiukass @ 2015 03 25, 10:44)
noriu pasiteirauti tu, kurios prisiregistravo ar rodo laika? pas mane tik registracijos data...

Pas mane rodo laika.

As ir laiska gavau toki,koki pries kelis psl buvo ikelusi viena mamyte,bet nezinau ar tai ir yra registracijos patvirtinimas.
Atsakyti
Gal galeciau atakyti?
NES SISTEMA IR INFRASTRUKTURA (PRIEIGA) TINKAMAI NEVEIKIA.

Beja, man irgi pavyko. Be seniunijos pasirinkimu, be Registracijos numerio, be email ir sms, bet dokumenta sugeneravo.


QUOTE(D'esire @ 2015 03 25, 10:47)
As ir to nesuprantu g.gif

Atsakyti
užkrovė puslapį o ką toliau reikia ten daryti būčiau dėkinga blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti