Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Pernai po vidurnakčio buvo tas pats, lūžo, strigo, erorai, system gate time out ir t.t.
Smaginausi 1,5 valandos.
Bandykit įvairias naršykles, iš kelių kompų, savo-vyro vardu ir pavyks.
Spėju, kad dabar gana daug kam pavyko, kad sistemos neuždaro.

KANTRYBĖS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2015 03 25, 11:20)
koki ugdymo laika rinktis iki 12val ar 24val, pirma kart cia registruoju, pasimeciau

12 4u.gif 24 bus savaitinis
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 10:22)
12 4u.gif  24 bus savaitinis

aciu smile.gif
Atsakyti
Registracija į darželius vyksta. Užsiregistravusių prašoma prie sistemos pakartotinai nesijungti
2015-03-25 Komentarų nėra

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad šiuo metu vyksta elektroninė registracija į sostinės darželius. Tačiau yra sulėtėjęs duomenų apdorojimas, todėl jau užsiregistravusių prašoma prie sistemos pakartotinai nebesijungti. Taip bus sumažinti papildomi srautai ir pagreitės duomenų apdorojimas.

Vienos geriausios IT kompanijų, tarp kurių ir IBM, „DPA" ir „BAIP" šiuo metu dirba, kad garantuotų tuos duomenų apdorojimo greičius, kuriuos buvo įsipareigoję užtikrinti.

Vilniaus miesto savivaldybė jau užsiregistravusiems primena, kad vietą eilėje bus galima pasitikrinti ir vėliau.
Atsakyti
Man labai lėtai užkraudinėjo visus pasirinkimus, tik per kokią valandą užregistravau iki galo.
Dabar rodo kad dukra laukia, bet eilės generuojamos, jokio numerio nėra, laiško ar sms irgi negavau.
Atsakyti
Aš bandau registruoti draugę-neleidžia suvesti duomenų apie deklaruotiną gyvenamąją vietą-automatiškai nemeta.. Ir nerodo, kad kitas vaikas lanko darželį-leidžia tik uždėti varnelę, kad yra brolių/seserų lankančių tą įstaigą. Kaži registruoti be tokių duomenų ar geriau palaukti?
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2015 03 25, 10:20)
koki ugdymo laika rinktis iki 12val ar 24val, pirma kart cia registruoju, pasimeciau

24 val. skirta savaitiniam darželiui, 12 val. paprastam
Atsakyti
Bet tai kokia geda is tikruju. I kaip gerai gyvename beja - galime sau sedeti prie kompu ir skirti registracijai laiko daugiau nei atvaziuot is Kauna i Vilniu ir grizt atgal biggrin.gif
Atsakyti
Noriu paprasyt, kas priregistravo, uzdarikyt puslapy, kad zmones galetum registruoti) DEkojU!
Atsakyti
QUOTE(_Svajone_ @ 2015 03 25, 11:23)
Registracija į darželius vyksta. Užsiregistravusių prašoma prie sistemos pakartotinai nesijungti
2015-03-25  Komentarų nėra

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad šiuo metu vyksta elektroninė registracija į sostinės darželius. Tačiau yra sulėtėjęs  duomenų apdorojimas, todėl jau užsiregistravusių prašoma prie sistemos pakartotinai nebesijungti. Taip bus sumažinti papildomi srautai ir pagreitės duomenų apdorojimas.

Vienos geriausios IT kompanijų, tarp kurių ir IBM, „DPA" ir „BAIP" šiuo metu dirba, kad garantuotų tuos duomenų apdorojimo greičius, kuriuos buvo įsipareigoję užtikrinti.

Vilniaus miesto savivaldybė jau užsiregistravusiems primena, kad vietą eilėje bus galima pasitikrinti ir vėliau.

Na aš mielai nesijungčiau, jei gaučiau registracijos patvirtinimą, kurio nesulaukiu, ar bent žodžiu patikinimą telefonu, kuriuo neprisiskambinu...
Atsakyti
Man irgi seniunijos neleido ir apskritai paskutiniam zingsny nuluzo Sistema, maniau nieko nesigavo, bet dabar matau, kad registruota. Aisku laisko negavau. Ir yra klaida, atseit sese/broils lanko istaiga. Turim darza lankancia sese, bet ji nelanko nei vieno is pasirinktu 5 darzeliu. As nezymejau to, kazkaip Sistema automatiskai:/ Man rodos reikia dabar ramiai sedet, o praejus anslagui kreiptis I savivaldybe, kad sutikrintu ir prirasytu ta seniunija ir kitas klaidas pataisytu, kam isivele.
Atsakyti
Man pavyko užregistruoti, jau gavau el. paštu patvirtinimą. Turiu registracijos dokumentą. Visi darželiai pažymėti, kad nepriklauso pagal gyv. vietą, nebuvo galima pasirinkti sen, bet,manau, vėliau viskas susitvarkys.
Nieko nerefrešinau, kantriai laukiau. Sėkmės visoms
Atsakyti