Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(coliukexxx @ 2015 03 25, 10:04)
O seniunija leido kam nors pasirinkti?? Deklaruota gyvenamoji vieta-tuscias langelis, irasyti neleidzia, antrajame etape neleidzia pasirinkti kalbos, darzelio...
Ar cia as kazka ne taip padariau nesuprantu??
Help!!

Aš rankiniu būdu surašiau adresus, seniūnijos rinktis neleido.
Atsakyti
nesuporantu ar pavyko ar ne, nes ismete rtegistracijos dokumentas paspaudziau ant jo ir error ismete doh.gif
Atsakyti
Man ir rankiniu budu neleidzia rasyti




QUOTE(LabaiTyli @ 2015 03 25, 11:06)
Aš rankiniu būdu surašiau adresus, seniūnijos rinktis neleido.

Atsakyti
nesuprntu vieno kodėl neveikia niekas... Juk vilnius.lt reik registruot? kad net neužkrauna jo... unsure.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kas jau iki 2 lapo registracijos pateko, ar jums leidzia pasirinkti darzeli? man kazkodel raudoni laukai ir del kalbos ir del visa kita rodomi
Atsakyti
As nekaip negaliu i puslapy ieiti-))) sekmes gauti vieta darzelyje=(((
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 00:00)
nu kas cia per nesamone, ar man vienai neleidzia i puslapi ieiti??


Ne vienai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukexxx @ 2015 03 25, 10:04)
O seniunija leido kam nors pasirinkti?? Deklaruota gyvenamoji vieta-tuscias langelis, irasyti neleidzia, antrajame etape neleidzia pasirinkti kalbos, darzelio...
Ar cia as kazka ne taip padariau nesuprantu??
Help!!


Nu koks skirtumas,ar kam nors leido pasirinkt. Jusu kompe tai nieko nepakeis. Sistema stringa,vieniem vienoj vietoj,kitiem - kitoj,vat ir viskas. Ir nera skirtumo kam kokioj vietoj kas uzstrigo
Atsakyti
Man tas pats!!!!!!
O pirmajame lauke deklaruotos vietos nera ir neleidzia ivest. Tiesiog tuscia.
Seniunijos irgi...



QUOTE(Sidabra @ 2015 03 25, 11:12)
Kas jau iki  2 lapo registracijos  pateko, ar jums leidzia pasirinkti darzeli? man kazkodel raudoni laukai ir del kalbos ir del visa kita rodomi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukexxx: 25 kovo 2015 - 10:14
QUOTE(PieniuVynas @ 2015 03 25, 09:59)
Leidžia - tiesiog pildykite viską iš naujo.



Pildyti kaip naujo vaiko registraciją? Hm, pamėginsiu, tik kad dabar ant tos naujos vaiko registracijos kabo kitas.. Pamėginsim baiggti užregistruot
Atsakyti
Ar reikia spausti ,, Nėra specifinių pageidavimų'' ar nieko nespausti?
Atsakyti
QUOTE(Sidabra @ 2015 03 25, 10:12)
Kas jau iki  2 lapo registracijos  pateko, ar jums leidzia pasirinkti darzeli? man kazkodel raudoni laukai ir del kalbos ir del visa kita rodomi

Man jau virs pusvalandio tose laukeliuose nieko nerodo g.gif
Atsakyti