Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

QUOTE(dzemute @ 2015 03 25, 10:26)
Delfi komentaras :
cha
2015-03-25 09:24 IP: 88.119.97.121
Is vidinio tinklo ju eina registracija kaip is pypkes, visi uzsiregistravo kas buvo viduje vaziuokite ir JUS greiciau nelaukite, nes viduje nemaza eile ir visi laimingi!!!
http://www.delfi.lt/...8#ixzz3VNd5NGDK


Nesamone, mano vyras ten. sake, tik keli uzsiregistravo.
Atsakyti
Mano irgi taip buvo, bet leido tęsti.

QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 09:37)
Vaiko asmens kodas apvestas raudonai. Taip turi būti ar čia tipo klaida kažkokia?

Atsakyti

Atsakykit please kas nors..

QUOTE(coliukexxx @ 2015 03 25, 10:43)
Ar jum leidzia pirmajame pildymo lape pasirinkti seniunija??
Man tik leidzia 'kita", o del to kitam langelyje neleidzia pasirinkti darzelio, ugdymo kalbos...

Atsakyti
Laba diena turiu porą klausimų ir būsiu dėkinga labai jeigu atsakysite. Pirmas būtų toks: ar turintis vienas iš tėvų invalidumą turi pirmenybe užregistruojant vaikutį į darželį (eilės laukime) ? Antras klausimas: Mano situacija labai tokia įdomi mažajam 2 metukai suėjo kovą ir laukiuosi antro jis gims rugsėjį. Būtent kai turėtų mažiukas į darželį eiti. Klausimas toks ar vertėtų man dar gal palaukti su darželiu nes , žinau kad ten vaikas praeda sirgti pastoviai ir poto užkrės naujagimį kas labai pavojinga sad.gif .. Kaip man elgtis patarkit prašau...
Atsakyti
K1 daryti, jei neleidžia tęsti, pereiti į 2 puslapį? Refrešinti ar laukti?
Atsakyti
puslapys neveikkia pas mane=((((
Atsakyti
Ar kam nors ugdymo kalba ir darzeli leidzia pasirinkti uzpildzius pirmaji lauka??
Atsakyti
QUOTE(coliukexxx @ 2015 03 25, 09:43)
Ar jum leidzia pirmajame pildymo lape pasirinkti seniunija??
Man tik leidzia 'kita", o del to kitam langelyje neleidzia pasirinkti darzelio, ugdymo kalbos...

man neleido pasirinkti seniūnijos, bet vėliau duoda rinktis darželius vis tiek, tik reikia išlaukti ilgai, po kelių minučių atsiranda pasirinkimas vieno, paskui po kelių minučių kito...
Atsakyti
QUOTE(coliukexxx @ 2015 03 25, 10:53)
Ar kam nors ugdymo kalba ir darzeli leidzia pasirinkti uzpildzius pirmaji lauka??

Aš į antrą negaliu papulti sad.gif Neleidžia paspausti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(anaiddiana @ 2015 03 25, 09:51)
Laba diena turiu porą klausimų ir būsiu dėkinga labai jeigu atsakysite. Pirmas būtų toks: ar turintis vienas iš tėvų invalidumą turi pirmenybe užregistruojant vaikutį į darželį (eilės laukime) ?  Antras klausimas: Mano situacija labai tokia įdomi mažajam 2 metukai suėjo kovą ir laukiuosi antro jis gims rugsėjį. Būtent kai turėtų mažiukas į darželį eiti. Klausimas toks ar vertėtų man dar gal palaukti su darželiu nes , žinau kad ten vaikas praeda sirgti pastoviai ir poto užkrės naujagimį kas labai pavojinga sad.gif .. Kaip man elgtis patarkit prašau...

dėl pirmo klausimo tikrai nežinau. O dėl antro-aš Jūsų vietoj tikrai registruočiausi, nes verta geriau gauti vietą ir lankyti tik kartais tuos metelius, nei poto bandyti gauti vietą 3-4 metukų esant-bus daug sunkiau. schmoll.gif

SĖKMĖS bandančioms, aš visą šitą patyrusi prieš metus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2015 03 25, 09:54)
man neleido pasirinkti seniūnijos, bet vėliau duoda rinktis darželius vis tiek, tik reikia išlaukti ilgai, po kelių minučių atsiranda pasirinkimas vieno, paskui po kelių minučių kito...

Laukiu jau valanda, nuo to laiko, kai uzpildziau antraji laukeli lenteleje kur reikia rinktis darzelius, pirmo neleidzia uzpildyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nile: 25 kovo 2015 - 09:57
O tai kodėl neleidžia pakeisti darželių jau registruotam vaikui??? Esam 2014ais registruoti, bet 50i eilėje buvome pgl atnaujinimus, tai noriu pakeisti, nes per gyvenimą nepateksime...
Atsakyti