Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Kantrybės tikrai reikia. O kokio turinio laišką gaunate, jei pavyksta prisiregistruoti?
Nes man viskas sekėsi gerai, paspaudžiau patvirtinti ir po kiek laiko išmetė erorr. Bet žiūriu laišką gavau. Tai reiškias pavyko?
Atsakyti
O man uzstrigo jau visai paskutiniamw zingsnyje ir ismete gateway time out...
Atsakyti
QUOTE(Lazdyniete @ 2015 03 25, 10:04)
Mes antrame žingsnyje strigom. Jūs sakote, kad ilgai laukėte kol atsiras darželiai, o jums belaukiant ratukas sukosi, rodė, kad kažkas vyksta? Nes man niekas nesisuka, tai gal nėra prasmės laukti ir reikia refreshinti?


Man nesisuko ir irgi nebeleido rinktis toliau darželių, aš refreshinau ir dabar vėl nebejungia puslapio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2015 03 25, 09:03)
kodėl nepildėt?
juk pagal tai žiūri ar priklauso jums darželis ar ne - pagal gyvenamąją vietą. Juk gyventi gali bet kur, svarbiausia darželiui - kur registruotas esi.

Nusprendziau, kad vistiek gi pagal duomenis turetu matyti, kur deklaruota gyvenamoji vieta g.gif Ir jei butu buves privalomas laukelis, tai gal butu nepraleide toliau g.gif

Man taip pat neleido visu laukeliu is kart pasirinkti, nieko nerefreshinkit, mazdaug kas minute vis leidzia pasirinkti po viena langeli. Taip kantriai ir laukit, kol leis pasirinkti visus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikne: 25 kovo 2015 - 09:09
QUOTE(wikne @ 2015 03 25, 10:07)
Nusprendziau, kad vistiek gi pagal duomenis turetu matyti, kur deklaruota gyvenamoji vieta  g.gif Ir jei butu buves privalomas laukelis, tai gal butu nepraleide toliau  g.gif

Man taip pat neleido visu laukeliu is kart pasirinkti, nieko nerefreshinkit, mazdaug kas minute vis leidzia pasirinkti po viena langeli. Taip kantriai ir laukit, kol leis pasirinkti visus



Deklaruotos įrašyti nereikia ir neįmanoma, ji atsiranda automatiškai.
Aš užregistravau vieną vaiką - kito niekaip nepavyksta... Ir jokio laiško negaunu, nors tikrai registraciją iki galo įvykdžiau ir net mačiau sugeneruotą registracijos dokumentą.
Atsakyti
QUOTE(janok @ 2015 03 25, 09:04)
Nu ir ka, visa diena taip sedet, o vaikai, kur deti vaika, jam gi demesio reikia;((( ir valgyt..,. Nera zodziu


4u.gif
Atsakyti
Bet kokia butu neteisybe, jei si syki neanuliuotu vel?
Juk viskas vyksta taip pat kaip praeita karta - stringa, negali prisijungti ir pan.
Atsakyti
Gavau tokį:
"Vilniaus miesto savivaldybės elektroninių paslaugų teikimo sistemos (EPTS) automatinis pranešimas:

Informuojame, kad Jūs sėkmingai užsisakėte Vilniaus miesto savivaldybės elektroninę paslaugą Vaikų priėmimas į Vilniaus miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigos ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo grupę.


ir t.t....."

Antro vaiko nebepavyksta registruot, viduryje registracijos užlūžo ir nebeatsigauna sad.gif


QUOTE(madmuazele @ 2015 03 25, 09:06)
Kantrybės tikrai reikia. O kokio turinio laišką gaunate, jei pavyksta prisiregistruoti?
Nes man viskas sekėsi gerai, paspaudžiau patvirtinti ir po kiek laiko išmetė erorr. Bet žiūriu laišką gavau. Tai reiškias pavyko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalisopeja: 25 kovo 2015 - 09:14
Taip. Tokį ir gavau. Ačiū.

QUOTE(Kalisopeja @ 2015 03 25, 09:13)
Gavau tokį:
"Vilniaus miesto savivaldybės elektroninių paslaugų teikimo sistemos (EPTS) automatinis pranešimas:

Informuojame, kad Jūs sėkmingai užsisakėte Vilniaus miesto savivaldybės elektroninę paslaugą Vaikų priėmimas į Vilniaus miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigos ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo grupę.


ir t.t....."

Antro vaiko nebepavyksta registruot, viduryje registracijos užlūžo ir nebeatsigauna sad.gif

Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2015 03 25, 09:07)
Nusprendziau, kad vistiek gi pagal duomenis turetu matyti, kur deklaruota gyvenamoji vieta  g.gif Ir jei butu buves privalomas laukelis, tai gal butu nepraleide toliau  g.gif

Man taip pat neleido visu laukeliu is kart pasirinkti, nieko nerefreshinkit, mazdaug kas minute vis leidzia pasirinkti po viena langeli. Taip kantriai ir laukit, kol leis pasirinkti visus


aš jau daugiau kaip pusvalandš darželių pasirinkimo lange stoviu, o taip ir nesiaktyvuoja laukeliai, "ugdymo kalba" ir "ugdymo laikas", taigi ir darželio pasirinkti neleidžia sad.gif sistema kaip ir veikia, nes kai paspaudžiau tęsti registraciją išmetė langą "Patikrinkite duomenis, ne visi privalomi laukai užpildyti".. bet vistiek be rezultato sad.gif
Atsakyti
O mum vėl neatidaro psl smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nena @ 2015 03 24, 22:16)
aš jau daugiau kaip pusvalandš darželių pasirinkimo lange stoviu, o taip ir nesiaktyvuoja laukeliai, "ugdymo kalba" ir "ugdymo laikas", taigi ir darželio pasirinkti neleidžia sad.gif sistema kaip ir veikia, nes kai paspaudžiau tęsti registraciją išmetė langą "Patikrinkite duomenis, ne visi privalomi laukai užpildyti".. bet vistiek be rezultato sad.gif

40 min šitoj vietoj... vis darau Print Screenus su laikroduku biggrin.gif
Atsakyti