Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Sveiki,
Mums pavyko prisiregistruoti, gavom ir laišką. Iš sausio mėn pasimokiau, kad nespaudinėti daug kartų, paspaudi vieną kartą ir lauki, jei išmeta klaidą - spaudi refresh ir vėl lauki. Internetas paprastas (ne "žaibolaidinis" smile.gif , exploreris)
Vyras antru frontu stovėjo savivaldybėje, tai sakė buvo pranešimas, kad nestovėti eilėje, nes registracija vykdoma toje pačioje sistemoje, tai jei stringa iš namų, tai stringa ir savivaldybėje.

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2015 03 25, 09:58)
Ne dar negavau.
Tiesa, nepildziau deklaruotos gyvenamos vietos laukelio, nes kai neparyskintas, tai pamaniau, kad neprivalomas, o ir leido registruoti be jo  g.gif  o kazi reikejo ar ne?


Neleidžia ir mum. Ir rajono neleidžia unsure.gif
Atsakyti
As i puslapi ieiti negaliu,,, nu kas cia,,,,
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2015 03 25, 09:00)
Neleidžia ir mum. Ir rajono neleidžia  unsure.gif


Mum taip pat 4u.gif
Atsakyti
aggressive.gif jau 20 min sukasi ir nieko testi regitracija doh.gif
Atsakyti
o man tai sirdi skauda, nes man net vilniaus psl neatidaro ka jau kalbeti apie prisijungima doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Man pavyko pereiti į darželių pasirinkimą, bet kažkodėl neleidžia pasirinkti laiko visai dienai, o tik iki 12h. Jeigu užregistruosiu iki 12h ar galėsiu vėliau pakeisti į pilną dieną? Aišku iš viso nežinau ar pavyks pereiti toliau, nes aktyvios tik 3 darželių eilutės, dar dviejų negaliu pasirinkti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2015 03 25, 09:58)
Ne dar negavau.
Tiesa, nepildziau deklaruotos gyvenamos vietos laukelio, nes kai neparyskintas, tai pamaniau, kad neprivalomas, o ir leido registruoti be jo  g.gif  o kazi reikejo ar ne?

kodėl nepildėt?
juk pagal tai žiūri ar priklauso jums darželis ar ne - pagal gyvenamąją vietą. Juk gyventi gali bet kur, svarbiausia darželiui - kur registruotas esi.
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2015 03 25, 09:00)
Neleidžia ir mum. Ir rajono neleidžia  unsure.gif

Rajono ir man nemete, bet seniunija leido pasirinkti. Na, manau, jei leido vykdyti registracija toliau, tai viskas tiko, nes kai neuzpildziau vieno laukelio, tai nepraleido toliau, ismete uzrasa, kad uzpildyti visus laukelius g.gif

Kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Mes antrame žingsnyje strigom. Jūs sakote, kad ilgai laukėte kol atsiras darželiai, o jums belaukiant ratukas sukosi, rodė, kad kažkas vyksta? Nes man niekas nesisuka, tai gal nėra prasmės laukti ir reikia refreshinti?
Atsakyti
Nu ir ka, visa diena taip sedet, o vaikai, kur deti vaika, jam gi demesio reikia;((( ir valgyt..,. Nera zodziu
Atsakyti
QUOTE(metute79 @ 2015 03 25, 10:03)
Man pavyko pereiti į darželių pasirinkimą, bet kažkodėl neleidžia pasirinkti laiko visai dienai, o tik iki 12h. Jeigu užregistruosiu iki 12h ar galėsiu vėliau pakeisti į pilną dieną? Aišku iš viso nežinau ar pavyks pereiti toliau, nes aktyvios tik 3 darželių eilutės, dar dviejų negaliu pasirinkti.  verysad.gif

tai čia ir yra pilna diena, ar Jūs į savaitinį registruojat? g.gif
Atsakyti