Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

bet tai kur sazine, vieni jau uzsiregistravo o kitiems net psl neatidaro doh.gif
Atsakyti
man irgi klausimas iskilo, jei pildant stringa - refreshinat ar laukiat kol atstrigs?
Atsakyti
Bet tai trūksta žodžių doh.gif redaguot prašymo (papildyti darželiais) negali, senas panaikinamas ir eina kaip nauja registracija, o registruot negali - atakuoja doh.gif tai bent jau lai taiso klaidas ir leidžia neprarandant eiliškumo esamuose darželiuose prašymus papildyti naujais darželiais, kad ir paskutinėse vietose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 08:49)
O man net prisijungti neleidžia sad.gif

namie registruoju nes čia šviesolaidžio internetas, pastebėjau kuo greitesnis interneto ryšys tuo didesnė tikimybė užregistruoti
Atsakyti
Pavyko jau ir mums uzsiregistruoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Svajone_ @ 2015 03 25, 08:50)
man irgi klausimas iskilo, jei pildant stringa - refreshinat ar laukiat kol atstrigs?

nespauskite refresh, išlaukite tik, labai lėtai antrasis langas veikė - kur laiką ir darželį pasirinkti reikėjo, bet palengva turėtų pavykti
Papildyta:
QUOTE(wikne @ 2015 03 25, 08:51)
Pavyko jau ir mums uzsiregistruoti  thumbup.gif

o patvirtinimą el. paštu gavote? mes dar ne
Atsakyti
pas mane antram zingsnyje testi registracija pastrigo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 09:49)
O man net prisijungti neleidžia sad.gif



mums pagaliau pavyko, per Firefox, palaukti ilgokai reikėjo po kiekvieno žingsnio

tik keista, kad nerodo registracijos nr.
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2015 03 25, 08:20)
Vyras nuvažiavo va į savivaldybe, parašysiu ką jam ten sakys. Telefonu skambinau į savivaldybe, sakė priima popierinius prašymus, bet kiek tame tiesos iš tų "konsultančiu" parašysiu kai vyras duos žinių  4u.gif

O man sake, kad popieriniu nepriema, kai skambinau g.gif
Atsakyti
Ir vėl atmes šiandien užregistruotus, absurdas doh.gif jau nebejuokinga darosi, darželio lauki tris metus ir nežinai, ar dar gausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2015 03 25, 08:52)
nespauskite refresh, išlaukite tik, labai lėtai antrasis langas veikė - kur laiką ir darželį pasirinkti reikėjo, bet palengva turėtų pavykti
Papildyta:

o patvirtinimą el. paštu gavote? mes dar ne

Ne dar negavau.
Tiesa, nepildziau deklaruotos gyvenamos vietos laukelio, nes kai neparyskintas, tai pamaniau, kad neprivalomas, o ir leido registruoti be jo g.gif o kazi reikejo ar ne?
Atsakyti
Mums irgi pavyko, letai, bet pavyko. Nespaudziau refresh, laukiau kol pakraus iki galo. Kantrybes besiregistruojancioms
Atsakyti