Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 16 tema

Gal cia specialiai sistema neveikia- kad jungiantis prarastu budruma, pavargtu jungtis, sistemos apkrova apmazetu, ir kai staigiai ja ijungs-prisijungimu automatiskai bus maziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2015 03 25, 08:29)
PRISIJUNGIAU BET VAIKO NEGALIU UZREGINT NEDUODA JO VARDO PARASYTI NIEKO sad.gif

jeigu pavyks užregiustruoti man antrame lange neduoda rinktis darželio, tad ramiai galite nesivarginti kol kas
nei savivaldybės nei vaikų darželiai neįgalinti smile.gif)) smaguma trečiadienis
paskui antrame lape kur raudona reikia palaukti po minutę kol ka leidžia, bet vėl be registruotos gyv. vietos smile.gif įtariu kaip sausio mėn. strigs paskutinis žingsnis
Atsakyti
Pas mane irgi biski registravo, bettt be jokiu domeniu, ir uzstrigo
Atsakyti
Jus per Mozillą įleidžia ar per Chromą?
Atsakyti
akimirkai atsigavo, leido pasirinkti vaiką ir ... Asta la vista, baby...
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 08:31)
Jus per Mozillą įleidžia ar per Chromą?


Mane per Mozillą.
Atsakyti
Ką tik su Petroniu pasikalbėjau lotuliukas.gif Sakė sistema jau atsistato, per 30 min buvo numatyta kad gali priimti 3000 prašymo, o užpuolė kiniečiai ir gavosi 4000 Ir sistema keberiokšt-dabar jau baigia atstatyt biggrin.gif
Atsakyti
gruodzio 12 man mazdaug nuo 03.00 val. pradejo atidarineti pirma registracijos puslapi, bet mesdavo tokias pacias klaidas.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2015 03 25, 08:33)
Mane per Mozillą.

mane per explorer greičiausiai atidaro, mozilla strigo tai net nebandau per ją
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 25, 09:31)
Jus per Mozillą įleidžia ar per Chromą?

Chrome
Atsakyti
QUOTE(Lemba @ 2015 03 25, 08:34)
gruodzio 12 man mazdaug nuo 03.00 val. pradejo atidarineti pirma registracijos puslapi, bet mesdavo tokias pacias klaidas.

o ką jūs darote savivaldybės puslapyje, gi gyrėtės po 8 kelios minutės, kad savivaldybėje užregistravo jau?
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2015 03 25, 09:37)
o ką jūs darote savivaldybės puslapyje, gi gyrėtės po 8 kelios minutės, kad savivaldybėje užregistravo jau?

juk zmogus jau prisipazino, kad pajuokavo nevykusiai
Atsakyti