Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į darželius

QUOTE(Manifesto @ 2015 12 22, 16:37)
Ne grupė, o klasė. Ir jos nebūtinai bus darželiuose. 4u.gif

Mano dukra ir dabar eina i priesmokykline grupe, kuri yra mokykloje, bet vis tiek vadinama darzelio grupe, nes jiems nevyksta pamokos ir dienos grafikas kitoks, nei mokyklinuku.
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=69949558

Atsakyti
Sveikos mamytės,
Esu dar tik besilaukianti pirmojo vaikučio, nestuke.gif bet jau prieš neštuma kelis metus su vyru domimės apie skiepus. Esame tokios nuomonės, kad pirma ištirsime krauja ir nustate kam vaikas imuniteta turi. Atidesime skiepus bent jau keletai metu, sudarydami individualu skiepu plana pasirikdami kokius skiepus ir kada juos skiepyti su imunologo pagalba.
Vis ieškau temos ir Bendraminčiuose kur mamos augina neskiepytus vaikučius ir nerandu. Gal tokios išvis nėra ?
Kas iš mamyčiu vaikučiu neskiepijusios gal pasidalinsite ar bendraujate kokiose grupėse ?
Labai būčiau dėkinga, norėčiau pabendrauti su tokiomis mamomis. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Bellasima @ 2015 12 27, 20:31)
bet jau prieš neštuma kelis metus su vyru domimės apie skiepus. Esame tokios nuomonės, kad pirma ištirsime krauja ir nustate kam vaikas imuniteta turi. Atidesime skiepus bent jau keletai metu, sudarydami individualu skiepu plana pasirikdami kokius skiepus ir kada juos skiepyti su imunologo pagalba.

kaip per kelis metus tai labai menkai pasidomejote, jei taip rasot g.gif
skiepu temoj pabendrauja kazkiek neskiepytuju mamos, o siaip tiek skiepyti tiek neskiepyti auginami ir lavinami vienodai, tai kaip ir nera ko burtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2015 12 27, 23:13)
kaip per kelis metus tai labai menkai pasidomejote, jei taip rasot  g.gif
skiepu temoj pabendrauja kazkiek neskiepytuju mamos, o siaip tiek skiepyti tiek neskiepyti auginami ir lavinami vienodai, tai kaip ir nera ko burtis unsure.gif


Nenoriu plėstis, ka ir kaip planuojame daryti, paminejau tik tai jog darysime kraujo tyrimus. Taipogi manau kad kiekviena renkasi kaip savo vaika auginti jį skiepyti ar ne, taipat suprantu kad ši tema apie neskiepytu vaiku priėmima į darželį. O ne savo argumentu ginima ir irodinejima kiek knygu anglu ir lietuviu kalba perskaityti, kiek straipsniu ir temu tame pačiame supermam forume apie skiepus perskaityta... rolleyes.gif
Klausiu tu mamu kurios gal yra susiburusios į grupe bendraminčiu ir augina neskiepytus vaikučius kartu,tik tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellasima @ 2015 12 27, 22:07)
Nenoriu plėstis, ka ir kaip planuojame daryti, paminejau tik tai jog darysime kraujo tyrimus. Taipogi manau kad kiekviena renkasi kaip savo vaika auginti jį skiepyti ar ne, taipat suprantu kad ši tema apie neskiepytu vaiku priėmima į darželį. O ne savo argumentu ginima ir irodinejima kiek knygu anglu ir lietuviu kalba perskaityti, kiek straipsniu ir temu tame pačiame supermam forume apie skiepus perskaityta... rolleyes.gif
Klausiu tu mamu kurios gal yra susiburusios į grupe bendraminčiu ir augina neskiepytus vaikučius kartu,tik tiek  4u.gif


as supratau ko jus klausiate. Atsakant i tema- mano ziniomis nera tokiu bendraminciu mamu grupes.
atsakant ne i tema- jei jau kelerius metus domites skiepu tema, turetumet zinot, kad naujagimio kraujas (galbut) rodys imuniteta keletui ligu, kurioms motina turi stipru imuniteta (tarkim, raudoniukei), o po keliu menesiu antikuniai sioms ligoms dings is jo kraujo. Kurie po poros, kurie gal ir po 6 jei labai pasiseks. Man sunku suvokti kokius jus cis planus susikure per tuos domejimosi metus ir kokiom ligom tas jusu kudikis gali turet imuniteta, o dar labiau idomu kur jus tai perskaitet g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2015 12 28, 00:15)
as supratau ko jus klausiate. Atsakant i tema- mano ziniomis nera tokiu bendraminciu mamu grupes.
atsakant ne i tema- jei jau kelerius metus domites skiepu tema, turetumet zinot, kad naujagimio kraujas (galbut) rodys imuniteta keletui ligu, kurioms motina turi stipru imuniteta (tarkim, raudoniukei), o po keliu menesiu antikuniai sioms ligoms dings is jo kraujo. Kurie po poros, kurie gal ir po 6 jei labai pasiseks. Man sunku suvokti kokius jus cis planus susikure per tuos domejimosi metus  ir  kokiom ligom tas jusu kudikis gali turet imuniteta, o dar labiau idomu kur jus tai perskaitet g.gif


Ačiū už atsakyma apie mamu temas, gal kitos mamos taipat pasisakys 4u.gif
Kalbant off topic apie kraujo tyrimus niekas ju naujiagymiui ir nedarys, po metu keliu kai kažkiek imunitetas bus susiformaves, prieš pasirenkant ar skiepysime ne vaikišku ligų skiepus, darysime pirma kraujo tyrima. Ko kiek žinau nedaro paprastai, visiems vaikams tuo pačiu skiepu grafiku skiepija nežiurint į tėvų, sesių ar brolių ligu istorijas ir jų komplikacijas, netiriant vaikų kurie bus skiepijami taipat.
Dėja mano šeimoje yra labai skaudžiu pasekmiu kai mano vaikysteje ir sesers nuo skiepu prasidėjo dermatitai ir astmos, epilepsija, nežinia ir kas toliau dar išlys. Sesers dukros taipat abi suskiepytos serga tomis pačiomis ligomis, kurios taipat kažkaip labai sutapo su skiepu gafikais...
Žinau ir kitu baisiu pasekmiu draugiu šeimose, pvz kur paskiepytas vaikas autistas ir toje pačioje gimes neskiepytas vaikas, sveikas. Na bet čia ne savo tiesas ar isitikinimus atejau pasakoti, atsiprašau už off topic komentara. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellasima @ 2015 12 28, 00:01)
Ačiū už atsakyma apie mamu temas, gal kitos mamos taipat pasisakys  4u.gif
Kalbant off topic apie kraujo tyrimus niekas ju naujiagymiui ir nedarys, po metu keliu kai kažkiek imunitetas bus susiformaves, prieš pasirenkant ar skiepysime ne vaikišku ligų skiepus, darysime pirma kraujo tyrima. Ko kiek žinau nedaro paprastai, visiems vaikams tuo pačiu skiepu grafiku skiepija nežiurint į tėvų, sesių ar brolių ligu istorijas ir jų komplikacijas, netiriant vaikų kurie bus skiepijami taipat.
Dėja mano šeimoje yra labai skaudžiu pasekmiu kai mano vaikysteje ir sesers nuo skiepu prasidėjo dermatitai ir astmos, epilepsija, nežinia ir kas toliau dar išlys. Sesers dukros taipat abi suskiepytos serga tomis pačiomis ligomis, kurios taipat kažkaip labai sutapo su skiepu gafikais...
Žinau ir kitu baisiu pasekmiu draugiu šeimose, pvz kur paskiepytas vaikas autistas ir toje pačioje gimes neskiepytas vaikas, sveikas.
Na bet čia ne savo tiesas ar isitikinimus atejau pasakoti, atsiprašau už off topic komentara.  4u.gif

Milijoną kartų girdėta niekuo nepagrįsta dainelė. Iš serialo "Viena bobutė sakė". doh.gif

Daugiau išminties Naujaisiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 12 28, 12:23)
Milijoną kartų girdėta niekuo nepagrįsta dainelė. Iš serialo "Viena bobutė sakė". doh.gif

Daugiau išminties Naujaisiais 4u.gif


Manykite jūs ka norite, neatejau čia kažko irodinėti, linkiu kad jums ar jūsų artimiesiems jokiu bėdu su skiepais ir jų komplikacijomis netektu patirti iš visos širdies nors ir jaukiatės iš manes verysad.gif
Gražiū švenčiu ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellasima @ 2015 12 27, 21:31)
Kas iš mamyčiu vaikučiu neskiepijusios gal pasidalinsite ar bendraujate kokiose grupėse ?
Man neaktualu, bet esu mačiusi FB tokių grupių. Pvz., https://www.facebook...72195633000374/
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 12 28, 13:02)
Man neaktualu, bet esu mačiusi FB tokių grupių. Pvz., https://www.facebook...72195633000374/


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellasima @ 2015 12 28, 12:54)
Manykite jūs ka norite, neatejau čia kažko irodinėti, linkiu kad jums ar jūsų artimiesiems jokiu bėdu su skiepais ir jų komplikacijomis netektu patirti iš visos širdies nors ir jaukiatės iš manes verysad.gif
Gražiū švenčiu ir jums  4u.gif

Xxmanau, kad zinot, pirmas tyrimas, kuri darysite bus jums nuo hepatito B ir isvada neskite i gimdyma, kad jei esate ne nesiotoja, jusu vaiko neskiepytu be reikalo pirma para. Tyrimas mokamas 4u.gif
Auginu ir skiepyta ir ne vaika. Bendrauju feisbuko grupeje 4u.gif
Atsakyti