Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į darželius

QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 21:51)
Matyt, daug knygučių toj srity suskaityta, jei jau TIKSLIAI žinote, kad tas ožys - tai skiepai 4u.gif
Kam tie kraštutinumai? Skiepai - nei nuodas, nei švęstas vandenėlis  4u.gif

aiskinu dar karta,- mane revakcinavo (mokykloj), po kokiu 5 min pasijutau blogai, isejau is pamokos pas mokyklos sesele, jos nebuvo darbo vietoje, susmukau kazkur koridoriuose eidama atgal. Kai atsipeikejau jau buvau atpumpuota iskviestos greitosios pagalbos. I med istorija irasyta anafilaksinis sokas po stabliges vakcinacijos ir rekomendacija nevakcinuoti. Neitiketina, ane? biggrin.gif

nu bet va- as lygiai tokios pat nuomones laikausi- skiepai nei nuodas, nei svestas vandenelis bigsmile.gif Yra tiek teigiamu, tiek neigiamu pusiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 22:57)
lotuliukas.gif  Tai cheminės medžiagos, naudojamos medicinoje, kosmetologijoje, pramonėje.

Arba tiesiai sušvirkščiamos naujagimiui,kurio dar net kepenys normaliai nefunkcionuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2015 07 28, 23:02)
Arba tiesiai sušvirkščiamos naujagimiui,kurio dar net kepenys normaliai nefunkcionuoja  smile.gif

Prašom pateikti LT naudojamų vakcinų sudėtį, kuriose yra kūdikio gyvybei ar sveikatai pavojingų medžiagų.
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2015 07 28, 23:00)
aiskinu dar karta,- mane revakcinavo (mokykloj), po kokiu 5 min pasijutau blogai, isejau is pamokos pas mokyklos sesele, jos nebuvo darbo vietoje, susmukau kazkur koridoriuose eidama atgal. Kai atsipeikejau jau buvau atpumpuota iskviestos greitosios pagalbos. I med istorija irasyta anafilaksinis sokas po stabliges vakcinacijos ir rekomendacija nevakcinuoti. Neitiketina, ane? biggrin.gif

Ankstesnės stabligės vakcinacijos neiššaukė jokios alerginės reakcijos? Matyt, skiepijo kito gamintojo vakcina, kažkuriam komponentui esate alergiška. Pasitaiko. Lygiai taip pat galima alergija ir nuo antibiotiko ar kito medikamento, bet į tokius dalykus reikia žiūrėti sveiku protu, o ne visiems skiepams skelbti nuospredį.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 23:07)
Prašom pateikti LT naudojamų vakcinų sudėtį, kuriose yra kūdikio gyvybei ar sveikatai pavojingų medžiagų.


Pvz.PENTAXIM


Pagalbinės medžiagos: sacharozė, trometamolis, aliuminio hidroksidas, Hanks terpė be raudonojo fenolio, formaldehidas, fenoksietanolis ir injekcinis vanduo.

Keli tyrimai su gyvūnais parodė, kad vidutinio koncentracijos fenoksietanolio yra toksiškas - įskaitant neigiamą poveikį smegenų ir nervų sistemą.

Fenoksietanolis-yra bespalvis skystis,jis gali stipriai sudirginti akis,sukelti sunkų odos niežulį su egzemą,dermatitą.patekus į plaučius padaro žalą plaučiams,sutrinka kvėpavimas,čiaudulys arba kosulys.


Naujausi tyrimai atskleidė, kad aliuminio hidroksidas lieka injekcijos vietoje kelerius metus ir stimuliuoja imuninį atsaką. Manoma, kad jis galėtų būti ir lėtinio nuovargio priežastimi. Aliuminio hidroksidas kaip priedas dedamas į daugelį vakcinų.

Trometamolis,nuo skausmo,uždegimų,kam jis vakcinose? g.gif


Formaldehidas - itin pavojingas kancerogenas, agresyvus, lakus junginys.



Ir visa tai vaikas gauna reguliariai mažiausiai kas mėnesį,o vos gimęs šiuos kokteiliukus net dvi dozes iš karto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 28 liepos 2015 - 23:52
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 22:14)
Ankstesnės stabligės vakcinacijos neiššaukė jokios alerginės reakcijos? Matyt, skiepijo kito gamintojo vakcina, kažkuriam komponentui esate alergiška. Pasitaiko. Lygiai taip pat galima alergija ir nuo antibiotiko ar kito medikamento, bet į tokius dalykus reikia žiūrėti sveiku protu, o ne visiems skiepams skelbti nuospredį.


kas jums sake, kad as to proto neturiu? biggrin.gif nepraejo nei 15 metu nuo to ivykio o jau skiepijausi MMR vakcina biggrin.gif Bet vat stabliges tikrai daugiau nebandysiu savu kailiu kuriam as ten komponentui ar kuriai firmai alergiska, aciu rolleyes.gif Kad pasitaiko,- sutinku. Vat cia paskutini karta pasitaike Meksikoj kad pora paskiepytu kudikiu numire ir trys desimtys apsirgo. Pasitaike bloga vakcina, nu. Ir pasitaiko ju kasmet tai vienur, tai kitur. Ir siaip, nuo geru vakcinu mirciu/ invalidumu/komplikaciju pasitaiko. Vaikai blogi, matyt, pasitaiko biggrin.gif Lygiai kaip ir neskiepytiems pasitaiko numirt nuo ligos, del kurios buvo galima vakcinuoti.
Svarbiausia, su protu i viska ziuret 4u.gif


labanakt, tingiu daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 07 29, 00:35)
Rado publika atpirkimo ožį - skiepus. Dėl kievieno užsilenkimo, vaiko ligos, išbėrimo, pirstelėjimo ar žvairumo ką kaltinti? SKIEPUS 4u.gif



QUOTE(mėnulis @ 2015 07 29, 00:38)
Kackac, ar jus kvaila ar apsimetat?

drinks_cheers.gif ir man toks klausimas pirmoj vietoj iskilo skaitant Kackac postus biggrin.gif

QUOTE(kackac @ 2015 07 29, 01:14)
Matyt, skiepijo kito gamintojo vakcina, kažkuriam komponentui esate alergiška. Pasitaiko. Lygiai taip pat galima alergija ir nuo antibiotiko ar kito medikamento, bet į tokius dalykus reikia žiūrėti sveiku protu, o ne visiems skiepams skelbti nuospredį.

tai jusu nuomone, davai paeksperimentuokim savo vaiku sveikata, nu paskiepykim ir ziurekim dabar kas bus doh.gif bus reakcija kokia ar ne doh.gif nu aciu, as irgi jau savu kailiu pasimokiau, antros dukrytes neskiepyju smile.gif aisku jus sakysit irgi, kad mano pirmajai dukrytei komplkacijos buvo visai ne nu skiepo, tieisog atsitiktinumas, kad ta pacia diena temp pakilo iki 40, ir laikesi 5 paras, kol siaip ne taip lasinemis (8 val per diena 6 men kudikiui) isplove bent dali to brudo. To pasekmes itempti raumenys (vaikas nebesisedo ir t.t., nors pries tai sedejo), gydytojai ligoninej vos ne paralyziu paise, aciu Dievui, uzteko ilgo masazu kurso (privaciai namuose) ir keliu men mansktu (raidos centre), kad raumenukus atstatyti wub.gif aisku jus sakysit, kad tai visai ne nuo skiepo, nugi sutapimas doh.gif ka beje sako ir gydytojai mums iki siol, sako, juk vaiksto jusu vaikas, normaliai auga, nieko jai nebuvo, nu joooo ir ka besakyt doh.gif
Atsakyti
kackac, čia tema Neskiepytų vaikų priėmimas į darželius. Ar neatrodo, kad Jūsų arši agitacija ne vietoje? g.gif
Atsakyti
Cia matyt pagal exministro uzsakyma "sviecia" mamas apie skiepu nauda biggrin.gif ir, kad jie "visiskai" nekenksmingi, nes "nera"farmos uzsakytu tokiu tyrimu, kurie irodytu, kad jie kenksmingi
Atsakyti
Daznai galvoju kaip padaryciau, jei dar tureciau vaiku. Tai jauciu skiepyciau, kai kuriais, bet neanksciau kaip 5 m amziaus smile.gif O tbc skiepyciau ne gimdymo namuose, o 1 men amziaus. O kitus veliau.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 07 29, 13:17)
Daznai galvoju kaip padaryciau,
Ir aš dažnai galvoju, "kaip būtų, jei būtų..." ax.gif
Mano jau suaugęs "Kūdikis" suskiepytas viskuo, kas priklausė. Ačiū Dievui, nieko blogo neatsitiko. Bet, jei būčiau tada žinojus tiek daug apie skiepus, kiek dabar, tai nežinau,.. kaip būčiau nusprendus...

Mane piktina pasirinkimo nebuvimas ir atsakomybės krovimas ant tėvų pečių ir sąžinės. mad.gif Skiepai tarsi neprivalomi, bet teisės ribojamos.
O medikai - la fa! - už nieką neatsako. Pasirašai - pats kaltas.

Sutikčiau, kad skiepai būtų privalomi, bet ne "urminiai", o vienvalenčiai.
Na, gerai, tegul būna daugiavalenčiai nemokami, o vienvalenčiai mokami. Tėvai apsvarstytų ir pasirinkų.

Tačiau turėtų būti griežta indikacijų/kontraindikacijų skalė, aprėpianti poreikį ir riziką (ligos, sutrikimai...), skiepijant asmenį, atsižvelgiant į jo fizinę būklę.
Medikas, tarkim, atlikęs tyrimus ir individualų asmens būklės vertinimą, sudaro "skalę" ir parašu, antspaudu tvirtina, jog skiepas nesukels jokių grėsmių.
O tada jau tėvai pasirašo, jog sutinka.
Įsitikinus, medikai dažnai "užsičiauptų", jei jiems grėstų atsakomybė už skiepų sukeltus sveikatos sutrikimus.

Vakarinės mintys pakrikos, bet čia dar ne siūlymas seimui. hihihi.gif Galim diskutuoti, tik reikėtų atidaryti atskirą temą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 07 29, 22:25)
Ir aš dažnai galvoju, "kaip būtų, jei būtų..."  ax.gif
Mano jau suaugęs "Kūdikis" suskiepytas viskuo, kas priklausė. Ačiū Dievui, nieko blogo neatsitiko. Bet, jei būčiau tada žinojus tiek daug apie skiepus, kiek dabar, tai nežinau,.. kaip būčiau nusprendus...
Mane piktina pasirinkimo nebuvimas ir atsakomybės krovimas ant tėvų pečių ir sąžinės. mad.gif  Skiepai tarsi neprivalomi, bet teisės ribojamos.
O medikai - la fa! - už nieką neatsako. Pasirašai - pats kaltas.
Sutikčiau, kad skiepai būtų privalomi, bet ne "urminiai", o vienvalenčiai.
Na, gerai, tegul būna daugiavalenčiai nemokami, o vienvalenčiai mokami. Tėvai apsvarstytų ir pasirinkų.
Tačiau turėtų būti griežta indikacijų/kontraindikacijų skalė, aprėpianti poreikį ir riziką (ligos, sutrikimai...), skiepijant asmenį, atsižvelgiant į jo fizinę būklę.
Medikas, tarkim, atlikęs tyrimus ir individualų asmens būklės vertinimą, sudaro "skalę" ir parašu, antspaudu tvirtina, jog skiepas nesukels jokių grėsmių.
O tada jau tėvai pasirašo, jog sutinka.
Įsitikinus, medikai dažnai "užsičiauptų", jei jiems grėstų atsakomybė už skiepų sukeltus sveikatos sutrikimus.
Vakarinės mintys pakrikos, bet čia dar ne siūlymas seimui. hihihi.gif  Galim diskutuoti, tik reikėtų atidaryti atskirą temą.  biggrin.gif


Labai geras siūlymas lotuliukas.gif
Aš tai savo didžiosios tikrai būčiau neskiepijus,jei būčiau tiek žinojus.Nors ir tada abejojau,žinojau šiek tiek,bet buvau jauna,pabijojau spaudimo...
O dėl vienvalenčių mokamų labai pritariu.Dabar net tokios galimybės nėra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 30 liepos 2015 - 10:09
QUOTE(žydrynė @ 2015 07 30, 11:08)
Dabar net tokios galimybės nėra...
Taip, funkcionieriai tik svarsto: "jei bus poreikis..." Jie kol kas tokio poreikio nemato.
Atsakyti