Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į darželius

Kackac, ar jus kvaila ar apsimetat? Jus gal nueikit vien apie tuberkuliozes skiepa pasiskaityt, ir tikriausiai nezinot, kiek vaiku po jo (o tokios komplikacijos nera jau labai retos), suserga limfadenitu. Tai paprasciausia komplikacija i si skiepa. Kad ir tokie kaip jus priesininkai suprastumete kiek rizikuojame skiepydamiesi ir kiek nesiskiepydami.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2015 07 28, 22:35)
Nei žinote nei kalbėkite,ar čia ponu Dievu dedatės rūšiuodama kas sirgs kas nesirgs g.gif Iš karto matosi,kad susijusi su farmacija.

Oi, kaip neteisingai jūs matote. Bijau, kad lygiai taip pat neteisingai dėl savo vaikelio bėdų kaltinate ne tą, ką reiktų. Bet, juk taip lengviau, tiesa?
Atsakyti
Jums suprantamas paprastas straipsnis. Bus idomu, rasit daugiau.: http://www.delfi.lt/...u.d?id=23484980
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 07 28, 22:38)
Kackac, ar jus kvaila ar apsimetat? Jus gal nueikit vien apie tuberkuliozes skiepa pasiskaityt, ir tikriausiai nezinot, kiek vaiku po jo (o tokios komplikacijos nera jau labai retos), suserga limfadenitu. Tai paprasciausia komplikacija i si skiepa. Kad ir tokie kaip jus priesininkai suprastumete kiek rizikuojame skiepydamiesi ir kiek nesiskiepydami.

Žinot, jei galima būtų pasirinkti, verčiau sutiksiu apturėti limfadenitą nei TBC 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 22:39)
Oi, kaip neteisingai jūs matote. Bijau, kad lygiai taip pat neteisingai dėl savo vaikelio bėdų kaltinate ne tą, ką reiktų. Bet, juk taip lengviau, tiesa?

Aš nieko nekaltinau,tik aš kalta,kad sutikau skiepyti,tai buvo didžiausia klaida.Medikai nekalti jie tik dirbo savo darbą,jei būtų viskas nutikę vėliau gal jau net gydytojai nebebūtų sieję su skiepų,kada viskas vyko tą pačią dieną paskiepijus,tai abejonių neliko,taip,kad nekalbėkite to ko nežinote,vaizduodama labai protingą.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 21:35)
Rado publika atpirkimo ožį - skiepus. Dėl kievieno užsilenkimo, vaiko ligos, išbėrimo, pirstelėjimo ar žvairumo ką kaltinti? SKIEPUS 4u.gif



haha, aciu, as tiksliai zinau kas ozys mano minetu atveju ir labai saugausi antra karta ant jo neuzsokt biggrin.gif

Jei skiepai jums svestas vandenelis (kuris, beje, taip pat rizikingas vartoti), skiepykites.
As jusu net idiote neisvadinsiu kaip kad jus mane biggrin.gif
Atsakyti
Arba galima- ir ta ir ta. Nes niekas neleis jums pasirinkti, ta, ta, o gal ne vieno. Ar viena is ju biggrin.gif biggrin.gif Nes sis skiepas nuo tbc neapsaugo. Tik nuo sunkios jos formos, nebent.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 07 28, 22:40)
Jums suprantamas paprastas straipsnis. Bus idomu, rasit daugiau.: http://www.delfi.lt/...u.d?id=23484980

Na ir? Keli pasitaikę atvejai su vietinėmis komplikacijomis. Priežastis nurodė prof. A. Laiškonis.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 22:41)
Žinot, jei galima būtų pasirinkti, verčiau sutiksiu apturėti limfadenitą nei TBC 4u.gif

O žinote,kad nuo limfadenito vartojami vaistai kūdikiams ardo kepenis?
Bent susipažinkite su liga.
http://www.supermama...howtopic=418340
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2015 07 28, 22:45)
haha, aciu, as tiksliai zinau kas ozys mano minetu atveju ir labai saugausi antra karta ant jo neuzsokt  biggrin.gif

Jei skiepai jums svestas vandenelis (kuris, beje, taip pat rizikingas vartoti), skiepykites.
As jusu net idiote neisvadinsiu kaip kad jus mane biggrin.gif

Matyt, daug knygučių toj srity suskaityta, jei jau TIKSLIAI žinote, kad tas ožys - tai skiepai 4u.gif
Kam tie kraštutinumai? Skiepai - nei nuodas, nei švęstas vandenėlis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Erikauzas @ 2015 07 28, 22:49)
O žinote,kad nuo limfadenito vartojami vaistai kūdikiams ardo kepenis?
Bent susipažinkite su liga.
http://www.supermama...howtopic=418340

O žinote, kad pvz. paracetamolis arba antibiotikai taip pat "ardo kepenis". O dar labiau "ardo" kepenų cirozė.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 22:53)
Matyt, daug knygučių toj srity suskaityta, jei jau TIKSLIAI žinote, kad tas ožys - tai skiepai 4u.gif
Kam tie kraštutinumai? Skiepai - nei nuodas, nei švęstas vandenėlis  4u.gif
Papildyta:

O žinote, kad pvz. paracetamolis arba antibiotikai taip pat "ardo kepenis". O dar labiau "ardo" kepenų cirozė.

Gal galite pasakyti kas yra aliuminis,formaldehidas,gyvsidrabris,fenolis,fenoksetanolis?Čia vitaminai?

Mano vaikas dar nėra gavęs antibiotikų,jei kada reikės tikrai ne 6mėn.iš eilės,nuo limfadenito vaistus vartoja kas dieną ne mažiau 6mėn.be pertraukos,kai kurie ir daug ilgiau,ko pasėkmė sutrikusi inkstų veikla,kepenų ir kitų organų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 28 liepos 2015 - 22:57
QUOTE(Erikauzas @ 2015 07 28, 22:55)
Gal galite pasakyti kas yra aliuminis,formaldehidas,gyvsidrabris,fenolis,fenoksetanolis?Čia vitaminai?

lotuliukas.gif Tai cheminės medžiagos, naudojamos medicinoje, kosmetologijoje, pramonėje.
Atsakyti