Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į darželius

QUOTE(Alchemie @ 2015 07 28, 21:53)
Ir norit pasakyti, kad jie neisvirinti ir nedezinfekuoti? Tai gal tada pirmiau sutvarkom tuos, kurie skleidzia ligas ir antisanitarija, o tada einam kudikius badyti nuo visko, kas imanoma.
Kaip jau rasiau, nerizikavau del hepatito su sunum, siuvo jam pora sykiu, jis skiepytas, jo gal neuzkrete, bet deja vat spec. poreikiu, niekas negali isoperuoti o "nuostabus" visiskai nekompetetingi ministrai nuo sveikatos iki svietimo apriboja gyvenima taip, kad prazilau per savaite.

Ko gero, 99 proc. atveju viska bus atlikta gerai. Tačiau, galimybė, kad tas vienas procentas kažkam gali kainuoti sveikatą ar gyvybę yra. Norite sužaisti su likimu?
Atsakyti
O kiek procentu, kad prireiks operuotis ir bus tas 1 proc. uzkrestas gydytojas ir nesvarus skalpelis?
Cia kaip su draudimu, moki po 100euru kas menesi, nes gal uzlies privatu nama liutis, o tikimybe 1 per 50 metu...sumki daug, o niekas ir nenutinka
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 20:59)
Ko gero, 99 proc. atveju viska bus atlikta gerai. Tačiau, galimybė, kad tas vienas procentas kažkam gali kainuoti sveikatą ar gyvybę yra. Norite sužaisti su likimu?

skiepu atveju apsauga taip pat ne 100%, o priedo ir salutiniu poveikiu yra. Bet kuriuo atveju zaidziama su likimu. Kiekvienas pasirenka kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 07 28, 22:01)
O kiek procentu, kad prireiks operuotis ir bus tas 1 proc. uzkrestas gydytojas ir nesvarus skalpelis?
Cia kaip su draudimu, moki po 100euru kas menesi, nes gal uzlies privatu nama liutis, o tikimybe 1 per 50 metu...sumki daug, o niekas ir nenutinka

O jei nutiks? Abi galimybės vienodos. Ar ramiai gyvensit, žinodama, kad galėjote savo vaikus apsaugoti nuo pavojaus, bet to nepadarėte?
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2015 07 28, 22:07)
skiepu atveju apsauga taip pat ne 100%, o priedo ir salutiniu poveikiu yra. Bet kuriuo atveju zaidziama su likimu. Kiekvienas pasirenka kaip biggrin.gif

Po trijų revakcinacijų apsauga praktiškai šimtaprocentinė.
Nesiskiepijimas taip pat turi šalutinį poveikį: invalidumas, mirtis,...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 28 liepos 2015 - 22:10
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 21:59)
Ko gero, 99 proc. atveju viska bus atlikta gerai. Tačiau, galimybė, kad tas vienas procentas kažkam gali kainuoti sveikatą ar gyvybę yra. Norite sužaisti su likimu?

O kaip jaustis kai paskiepiji ir vaikas nukenčia nuo skiepų,per tėvų kaltę?Aš visą gyvenimą save kaltinsiu,kad sutikau skiepyti.
Man asmeniškai skiepai tai tiesus kelias į ligas,todėl reikia būti labai atsipūtusiam leidžiant kas mėnesį virusus ir pavojingus sveikatai sunkiuosius metalas ir k.t. savo vaikams.
O tas kas būtų jeigu būtų,bus kaip bus.Dar neteko girdėti,kad žmogus sirgtų 3-4-6 ligomis vienu metu kaip,kad prileidžia įvairių virusų bejėgiams vaikams.
Nuo skiepo vaikais neįgaliu gali tapti čia ir dabar,o susirgti gali gal kažkada,kiekvienas pasirenkame kuo rizikuoti.Aš vaiko neskiepiju nuo 4mėn.dabar jam jau eina aštunti metai,per metus maximaliai 3x poliklinikoje apsilankome ir tai dėl pažymų.
Čia kada dabar mums laukti tų ligų,jei čia pranašaujate,gąsdinate vadinasi žinote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 28 liepos 2015 - 22:23
QUOTE(Erikauzas @ 2015 07 28, 22:16)
O kaip jaustis  kai paskiepiji ir vaikas nukenčia nuo skiepų,per tėvų kaltę?Aš visą gyvenimą save kaltinsiu,kad sutikau skiepyti.
Man asmeniškai skiepai tai tiesus kelias į ligas,todėl reikia būti labai atsipūtusiam leidžiant kas mėnesį virusus ir pavojingus sveikatai sunkiuosius metalas ir k.t. savo vaikams.
O tas kas būtų jeigu būtų,bus kaip bus.Dar neteko girdėti,kad žmogus sirgtų 3-4-6 ligomis vienu metu kaip,kad prileidžia įvairių virusų bejėgiams vaikams.

Įdomu, kokiu būdu tie vaikai nukentėjo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 22:20)
Įdomu, kokiu būdu tie vaikai nukentėjo? bigsmile.gif

Mano vaikas nukentėjo nuo skiepo tą pačią dieną,yra įrašai,4m.praleisti raidos centre,tiesiog 4m.išbraukti iš gyvenimo,skiepų dėka smile.gif Gydytojai sako,kad nuo skiepo,kokia forumo mama sako,kad taip negali būti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 28 liepos 2015 - 22:25
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 21:09)
Nesiskiepijimas taip pat turi šalutinį poveikį: invalidumas, mirtis,...


sito tai dar neteko girdet blink.gif
nebent- jei uzsikret ta liga nuo kurios skiepija- jei istinka ligos komplikacijos-jei jos baigiasi paciu blogiausiu scenarijum.

Man, beje, revakcinacija vos mirtim nesibaige. Gerai kad rado mane uzsilenkusia greitai...nebutu rade,- netureciau progos cia su jumis diskutuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2015 07 28, 22:24)
Mano vaikas nukentėjo nuo skiepo tą pačią dieną,yra įrašai,4m.praleisti raidos centre,tiesiog 4m.išbraukti iš gyvenimo,skiepų dėka smile.gif

Po skiepo (beje kokio?) sutriko vaiko raida? Taip staiga? Įrašai patvirtina ryšį su skiepu? Ar gynėte savo ir vaiko interesus, jei turite to ryšio įrodymus?
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 07 28, 22:29)
Po skiepo (beje kokio?) sutriko vaiko raida? Taip staiga? Įrašai patvirtina ryšį su skiepu? Ar gynėte savo ir vaiko interesus, jei turite to ryšio įrodymus?

Prie ko čia raida?Raidos centre ne tik su sutrikusiomis raidomis vaikai.Kam reikia tas žino,o Jums sorry nematau reikalo pasakoti,nes nematau kam pasakoti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2015 07 28, 22:25)
Man, beje, revakcinacija vos mirtim nesibaige. Gerai kad rado mane uzsilenkusia greitai...nebutu rade,- netureciau progos cia su jumis diskutuot biggrin.gif

Rado publika atpirkimo ožį - skiepus. Dėl kievieno užsilenkimo, vaiko ligos, išbėrimo, pirstelėjimo ar žvairumo ką kaltinti? SKIEPUS 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Erikauzas @ 2015 07 28, 22:31)
Prie ko čia raida?Raidos centre ne tik su sutrikusiomis raidomis vaikai.Kam reikia tas žino,o Jums sorry nematau reikalo pasakoti,nes nematau kam pasakoti. schmoll.gif

Na va. Svarbu visus bėdas ant skiepo sukratyti ir ramu. Jau net ne aplinka kalta. Skiepai kalti 4u.gif
Atsakyti
[quote=kackac,2015 07 28, 22:33]
Rado publika atpirkimo ožį - skiepus. Dėl kievieno užsilenkimo, vaiko ligos, išbėrimo, pirstelėjimo ar žvairumo ką kaltinti? SKIEPUS 4u.gif
Nei žinote nei kalbėkite,ar čia ponu Dievu dedatės rūšiuodama kas sirgs kas nesirgs g.gif Iš karto matosi,kad susijusi su farmacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 28 liepos 2015 - 22:36